Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 31.01.2011, 23:51

A - bzdura to czas wojny a nie sim city
b - jak najbardziej za
c - oczywiście powinno to być od początku gry - stolica z założenia powinna być najważniejszym miastem a nie jak do tej pory armia z niej była do noszenia surowców i robienia lokacji

22

Tuesday, 01.02.2011, 00:11

Co do stolicy - i pól podwójnych to dobry pomysł - na pewno stolica zyska na atrakcyjności - w 5-6 epoce będzie najlepszą wsią - w 4 widziałem lepsze niż 4 podwójne żelaza - co nie zmienia faktu że dalej będzie najlepszą wsią - sprawa ze stolicą to na pewno ukłon w stronę dużej rzeszy graczy którzy chcą sobie spokojnie grać - bo na tych zasadach da się grać spokojnie bez klanu nawet - bo broni się kilkoma armiami - a atakuje 1 armią .... ale system stolic na pewno spowoduje spadek "atrakcyjności " oblegów - będzie coraz mniej wsi o które warto się bić .. i czy to aby w ogóle to będzie po mału przypominać sytuacji gdzie stają naprzeciw siebie praktycznie armie na podobnych poziomach? Hero będą największym języczkiem uwagi w tym momencie ....

I wracając do hero - co z nimi - zostaną po raz kolejny zmienione zasady w trakcie zabawy - są gracze którzy widząc że stolica to lipa (bo taka prawda) inwestowali tylko w pobocznych pomijając stolicznego - czy będzie możliwa zamiana raz w grze - hero stolicznego z hero pobocznym? co by sie znowu nie okazało że co niektórzy poczują się oszukani ...

Co do ochronek na wsie - myśle że jeśli się wprowadzi podwójne pola w stolicy to czy jest sens? i tak się zmniejszy ilość oblegów - a tym samym jeszcze bardziej tą ilość ukrócimy ... bardziej bym rozpatrywał to na zasadzie albo stolica - albo wybrana wieś chroniona - chyba tak by było najbardziej optymalnie...

Co de sklepu - jak najbardziej dobry pomysł - ale na pewno nie za punkty premium - mamy walutę w grze PH -to ją wykorzystujmy - w TE zawsze było ciężko coś dropnąć - to może i niech tak zostanie - taki urok gry ..

co do asortymentu i cen..

myślę że ceny powinny być na pewno zaporowe - powszechnie wiadomo że szaleje inflacja PH - to i troszkę niech nam Bank Centralny wchłania tej waluty a nie tylko drukuje... nie będę się puki co kusił o ustalanie cen -ale na pewno na biżu slotowa dla przykładu to powinno iść w kilkadziesiąt tysięcy - zresztą jest pani Thorga która zajmuje się cenami i ona powinna ustalić te ceny ...

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Tuesday, 01.02.2011, 00:30

mnie się pomysł podoba zwłaszcza A-jestem samotnym graczem i takim chce pozostać pomysł super

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

24

Tuesday, 01.02.2011, 00:33

I wracając do hero - co z nimi - zostaną po raz kolejny zmienione zasady w trakcie zabawy - są gracze którzy widząc że stolica to lipa (bo taka prawda) inwestowali tylko w pobocznych pomijając stolicznego - czy będzie możliwa zamiana raz w grze - hero stolicznego z hero pobocznym? co by sie znowu nie okazało że co niektórzy poczują się oszukani ...

Zobaczymy jak będzie można to rozwiązać, propozycja wymiany jednorazowej wydaje się być ok.

Sprawa ostatnich banów nadszarpnęła zaufanie graczy do działań Operatora i Administracji . To też jest problem mimo wszystko .
Prosiłbym Cię Czarny o wypowiedź na ten temat -dotyczy banu Świra STAŁEGO i kilku graczy .
Jak się na To my gracze mamy zapatrywać ?! na takie działania ...
Zwój który szkodzi ...

W przypadku większości wątpliwości co do banów problemem jest zbyt mała ilość informacji, jakie może/uważa, że powinien/chce ujawnić Operator.
To jednak nie miejsca na takie rozmowy, także prosiłbym nie kontynuować tego tematu w tym wątku :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (01.02.2011, 01:09)


25

Tuesday, 01.02.2011, 06:53

A - bez sensu kłóci się z idea gry
B - jak najbardziej (bez premki oczywiście bo to chore)
c - brzmi nieźle, stolica będzie bardziej użytkowa

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Villentr" (01.02.2011, 09:27)


26

Tuesday, 01.02.2011, 08:11

- Stolica bez zmian - mozna i na stolicy wiele zdziłac a jak sie wystawi stolice odpowiednio to armi na lokacje spokojnie wystarczy a i armijka chc nie za duzoa to jednak jest
- wybór opcji - oblegi lub nie - TAK - ale jesli wybor opcji z oblegami to rozwój na obecnym etapie i niemozliwosc dolaczania do oblezen rowniez , nie tylko zakładanie
-PREMIUM - tak jak dotychczas- zakupy dodatkowe za premium stanowczo nie , zwłaszcza typu , skrócenie czasu budowy

27

Tuesday, 01.02.2011, 08:49

A- niekoniecznie - ale rozumiem że sprawa jest rozpatrywana w kontekście zatrzymania większej ilości graczy na serwerze wiec się nie będę bardzo sprzeciwiał (tylko po co komu ci gracze jak ich nie można oblegać, atakować itp :) ) - a idąc tym tropem może jeszcze zrobimy tryb bez handlu ale z wiekszym dropem

B- zdecydowanie tak a wszystkim oponentom zwracam uwagę że zmniejszenie ilości złomu może zrekompensuje się podwojeniem wydobycia w stolicy

C- jak najbardziej tak ale by nie zaburzyć początku gry w każdej nowej erze podwojenie wydobycia w stolicy powinno być jako dość drogi tech

D- zakupy za dni premium - NIE - NIE - NIE- jeśli o to chodzi to premium mogłoby nawet zdrożeć, ale jak wprowadza jakiekolwiek zakupy za premium to następnego dnia włączam urlop, a jak się z tego nie wycofają to kasuje konto.

E- jednak wypowiem się na temat banów. Samo istnienie banów jest wynikiem kulejącego systemu handlu z bezużytecznymi PH zapraszam do zapoznania się z moją propozycją handlu, która wyeliminuje potrzebę stosowania banów za handel. Niestety jak widzę ta propozycja jest niewygodna zapewne zarówno dla administracji jak i dla graczy aktywnych na forum. Dla jednych bo nie będzie można się popisać władzą a dla drugich bo nie będzie można robić przekrętów.

28

Tuesday, 01.02.2011, 11:31

co wy piszecie,patrzycie troche nie z tej strony,, stawcie siebie na miejsce nowego gracza, ktory tylko zaczyna grac i niema nic,, niemusi dropic gory run i zwoji nikomu niepotrzebnych, musi miec mozliwosc ich wykorzystac, gra bendzie ciekawa tylko wtedy jak bendzie sens we wszystkich rzeczach

29

Tuesday, 01.02.2011, 12:36

Tak właśnie mnie olśniło, co do podwojenia wydobycia w stolicy (tylko i wyłącznie żeby ktoś nie kombinował z innymi wioskami).
W zasadzie byłby to ogromny boost, szczególnie dla osób zmieniających epokę, ale myślę że to byłby trochę za duży prezent, zatem gdyby go rozłożyć na raty i zrobić tak że z każdym poziomem budynku głównego w stolicy wydobycie rosło by o 5% (zaokrąglane oczywiście) to wtedy byłoby bardziej sprawiedliwie, a sam bonus osiągnął by wartość 100% na 20 poziomie
dla przykładu przy bazowym wydobyciu 20 jednego surowca na 1 lvlu byśmy mieli +1 wiec początkowo nie byłoby za łatwo

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Villentr" (01.02.2011, 14:43)


30

Tuesday, 01.02.2011, 12:53

A)

1. Tak ale tylko gdy też dana osoba nie będzie mogła uczestniczyć w oblegach, czemu?, zakładamy klan gdzie nie można nikogo obelgać, wpada ktoś z poza klanu kto może oblegać, zabieramy komuś wioskę, pomysl mozliwość oblegania wiosek od 5 poziomu mi się podoba ale ( co jak ktoś spali główny budynek? )

2. Nie mam aktualnie jeszcze zdania, zalezy jak by to było rozwiązane, jakie pole manewrowania ochroną wioski by miał gracz.

B)

1. Zablokowanie dropienia zwojów byłoby sensowne na lokacjach, ale zablokowanie zakładania przez niższe epoki nie, jak uzbierał sobie kasę to niech ma.

2. Sadzę że handel za surowce bylby ciekawy, ale kto by pilnował tych wszystkich przekrętów ?

C)

1. Mi pasuje, proste przejrzyste i dla wszystkich, ale pomysł Villentrmi się podoba też, stopniowy wzrost dzięki poziomowi wioski.





P.S.

[*]Kopalnia złota :: 2
[*]Wyrobisko krzemu :: 8
[*]Kopalnia uranu :: 8
[*]Kopalnia tytanu :: 4
[*]Kopalnia żelaza :: 10


przykładowa wioska 6 epoki, deklasuje wszystkie inne, zmieniam zdanie jednak jestem przeciwny,

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "DrastiC" (01.02.2011, 13:33)


31

Tuesday, 01.02.2011, 14:29

C - zależy od koncepcji jaką rolę ma pełnić stolica.
czy to źle, że stolica będzie wypasiona ? jeśli dobrze, to podwoić, jeśli źle to zwiekszyć ale nie podwójnie tylko albo wszystkie kopalnie o np. 1,5x albo dac na poczatku epoki do wyboru kilka pól na podwojenie. Po prostu kwestia jest czy w ogóle zwiększać a następna o ile.

32

Tuesday, 01.02.2011, 14:42

A ja jestem zdecydowanie na TAK. Stolica to stolica i musi być wypasiona, bo to stolica. :) STOLICA jest to jedyna wioska, której nie można zdobyć, i co z tego? Nawet jakby można było ją zdobyć to i tak by jej nikt nie oblegał, bo jest najsłabszą wioską, która służy jedynie do lokacji. To samo główny bohater, niby główny, a prawie w ogóle się nie przydaje. Musi to zostać zmienione, aby główna wioska (STOLICA) była prawdziwą stolicą. Wtedy i główny bohater zyska na wartości.

Ktoś jeszcze napisał wcześniej o zmianie boha stlicznego po wprowadzeniu tego pomysły. Również jestem za tym pomysłem, aby była taka jednorazowa zmiana bo niektórzy będą marudzić.


33

Tuesday, 01.02.2011, 14:48

A) Tak - jeśli wybierając grę bez oblężeń nie ma możliwości także uczestniczenia w oblężeniach, czyli nie może zakładać ani dołączać, w przeciwnym wypadku jestem na NIE
Ale jestem bardziej na NIE to nie Sim City :P

B) TAK ale bez dni premium

C) Tak ale pod warunkiem że można będzie zmienić głównego bohatera jednorazowo np. anioła 30lvl na dowolnego Człeka/Necro/Demon 30lvl ale nie przez zamianę bocznego z głównym jak to proponował bodex(ustawienie pod swoich kilku graczy), bo tych graczy co nie inwestowali w głównego boh jest garstka.
Po przemyśleniu z wydobyciem podwójnym na stolicy jestem jednak na NIE.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Rafix" (01.02.2011, 18:01)


34

Tuesday, 01.02.2011, 14:50

Pomysł ze zmianą głównego b. dobry jestem na tak.

35

Tuesday, 01.02.2011, 14:55

Ale stolica z podwójnym wydobciem spowoduje że nie będzie takiego parcia na wioski i ekspansje, no bo po co szuakć wioski skoro i tak lepszej nie znajdziesz. Po co zdobywac jak lepszej nie zdobędziesz.

Oblężenia głownie polegają no zdobywaniu lepszych wiosek a tu by było zdobywanie już tylko gorszych, stąd jestem na NIE jeśli chodzi o rozwiązanie z podwójnym wydobyciem.



Mój pomysł jak byście już chcieli wprowadzić coś na siłe:

Możliwość ustanowienia jednej wioski po zmianie epoki na stolice, jeśli chodzi o bohaterów to możliwość przesuwania ich tak jak w pozostałych wioskach, wtedy będzie się liczył poziom najwyższego bohatera.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Tuesday, 01.02.2011, 15:01

A
1. Może być ale tylko dla graczy którzy dosłownie będą tylko je sobie budować. 0 Ataków i oblegów lub obron. Taki gracz mając wymaxowane wioski może niszczyć bunkry przed oblegiem i różne inne cuda robić będąc nie naruszalny równocześnie.
2. Jak wyżej czyli raczej NIE:D
B
1. Jak rozumiem nie wyżej niż dana lokacja. Drop z niższych cały czas dopuszczalny?? Jeśli tak jak najbardziej. Koniec dostaw feh thor gip itd zabolał by strasznie:D Ale z drugiej strony niższe epoki pobierały by ph za nie:) Więc mieszane odczucia. Bo nie oszukujmy się dopiero 5 i 6 epoka lata do lokacji na swoim poziomie, oczywiście wcześnie 1.
2. Tak + możliwość dorobienia dziur:D I właśnie dziury mogą być za premkę.
C.
Jak najbardziej tak. W końcu główny się do czegoś przyda poza ekspieniem pobocznych na ekspedycjach:D
90% graczy właśnie głównych ma najsilniejszych więc nawet bez możliwości przenosin boha nie bedzie źle. Choć wprowadzenie opcji zamiany boha tak samo jak w przypadku przenosin stolicy raz na epokę jak najbardziej wskazane.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

37

Tuesday, 01.02.2011, 15:04

Ale stolica z podwójnym wydobciem spowoduje że nie będzie takiego parcia na wioski i ekspansje, no bo po co szuakć wioski skoro i tak lepszej nie znajdziesz. Po co zdobywac jak lepszej nie zdobędziesz.

Oblężenia głownie polegają no zdobywaniu lepszych wiosek a tu by było zdobywanie już tylko gorszych, stąd jestem na NIE jeśli chodzi o rozwiązanie z podwójnym wydobyciem.
Każdy będzie miał wypasioną stolicę, ale też o sile będą decydowały armie poboczne dlatego uważam, że nawet mimo to warto będzie szukać dobrych wiosek. Przecież nie gramy mając po jednej wiosce, ale po kilka i warto je mieć jak najlepsze. A poza tym jak by świetnie wyglądały takie walki. :rolleyes:


38

Tuesday, 01.02.2011, 15:50

jak w propozycji Villenrta zmienimy to że poziom wydobycia zależy nie od poziomu rozbudowy stolicy ale od poziomu rozbudowy wszystkich wiosek to rozwiąże to też problem Drastica

ale osobiście uważam, że to problem wyolbrzymiony bo tak czy inaczej wyscigu szczurów nie wygrają ci co zadowolą się stolica

39

Tuesday, 01.02.2011, 16:03

nie wiem jak w pozostałych epokach ale stolica w 6 wychodzi mniej więcej tak na 20 lvl.

250 Piechoty
150 Piechoty i 70 Servo Piechoty
150 Piechoty i 35 Mechów

nie wiem jak dla innych ale te liczby przy 20 lvl mnie kładą ...

40

Tuesday, 01.02.2011, 16:14

W 5e:
-129 piechoty
-64 zmechy
-64czołgi, 65 piechoty
A rozbudowane do 23 lvla:
-169 piechoty
-84 zmechy
-84 czołgi 85 piechoty

No i tutaj dogłębnie widać, że 5 era jest do chrzanu przyrównując do 4 czy 6.

Podobne wątki