Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

101

Thursday, 03.02.2011, 15:49

Diabeł rozumiem Twoją argumentację, ale się z nią nie zgadzam :)
Sam byłem w takim klanie, gdzie po tygodniu grania bez żadnego oblężenia niektórzy gracze chcieli włączyć urlop bo nie chciało im się grać. To jest Czas Wojny. Muszą być oblegi.

102

Thursday, 03.02.2011, 15:51

Każdy gracz przechodząc do ostatniej epoki pomysli i grubo się zastanowi jak chce grać ... Przeciez to logiczne :)
A nikt nie powinien dokonywać wyboru za kogoś bo to wysoka epoka .. Skoro tak lubi grać , niech tak gra...

Ważniejsze jest uważam by jednak GRAŁ .. nie ważne jak :P

To jest Czas Wojny. Muszą być oblegi.


Ale czy ktoś Ci zabrania grać z Oblami ?
Masz wybór , co w tym złego ?

103

Thursday, 03.02.2011, 15:58

Ten temat powstał ponieważ formuła gry "gdzie trzeba grać w silnej ekipie" po prostu się nie sprawdziła. Gdy znacznie większa ilość graczy dotrwa do 5-6 epoki, to wtedy będzie i więcej celów do atakowania i więcej expa do zdobycia na atakach dzięki znacznie bardziej rozbudowanym wioskom. A takie się pojawią, gdy nie będzie obawy przed utratą.

Wojny zmienią charakter z głownie oblegów na głównie starcia potężnych wojsk. Tylko czy to źle, jeśli grać w grę będzie znacznie więcej ludzi? A do tego dążą wszystkie zmiany.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


104

Thursday, 03.02.2011, 16:02

a ja po raz któryś mówię że dublowanie surowców w stolicy jest złe, mało kto będzie budował wioski, wszystko będzie inwestował w stolice, tam się spali jedna tam się spali druga, zacznie wiosek pobocznych ubywać bo nie będą opłacalne:
- gorsza wioska i jeszcze trzeba jej bronić,

Armie na oblężeniach będą schematyczne, w końcu zostaną same stolice i wioski na 1lvl do szpiegowania, Zresztą już tak trochę osób gra. Zwiększy się ilość multi przy okazji.

105

Thursday, 03.02.2011, 16:05

DrastiC, podwójna stolica nic nie zmieni, każdy i tak będzie chciał więcej i lepsze wioski (przynajmniej mi będzie mało. :)). Dalej będą oblężenia, tylko będzie bardziej dynamicznie i więcej expa do zdobycia.. :P

Zobaczysz będzie fajnie. :D


106

Thursday, 03.02.2011, 16:05

Armie na oblężeniach będą schematyczne, w końcu zostaną same stolice i wioski na 1lvl do szpiegowania, Zresztą już tak trochę osób gra. Zwiększy się ilość multi przy okazji.

To w końcu teraz stolice są do bani czy jednak nie są? :>
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


107

Thursday, 03.02.2011, 16:22

Są do bani , po Tych zmianach beda dalej słabe w porównaniu do wiosek z bonusami :)

108

Thursday, 03.02.2011, 16:30

Co do uwag - może by pomyśleć o zmianach w systemie nalotów? Przynajmniej na 4e?

109

Thursday, 03.02.2011, 16:32

Akurat naloty to jedyna przewaga jaką ma 5 era nad 4.
Walki tych er to przegięcie 4 era nie ma szans.

110

Thursday, 03.02.2011, 16:33

Komuś się chciało przeszukać kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt tysięcy pól i w 6 epoce nie ma lepszej wioski, niż stolica x2 wydobycie, Zresztą po wprowadzeniu patcha nikt nie będzie szukał niczego nowego do budowy, będzie jechał na tym co ma gwarantowane.

Nie wiem jak w innych epokach ale sądzę że w 5 i 6 taka stolica spokojnie deklasuje inne wioski, gdyż dobra wioska to taka gdzie ma dużo pól bonusowych do różnych surowców.

w 3 i 4 epoce dobra wioska to atak gdzie występują tylko 2 określone surowce, więc sobie porównajcie. Przydatność w porównaniu do epoki.

Niech ktoś obliczy ile postawi wojska na takiej wypasionej stolicy wojska i porówna z bojowymi innymi.

111

Thursday, 03.02.2011, 16:35

No ok, nie mówię że mają zniknąć bo są przewagą ale postaw się w sytuacji kogoś kto skoczył i ma trzy marne wiochy na 1lvl - jak ma się obronić? Nawet jeśli ten ktoś wybierze simowanie to się w życiu nie rozwinie jak ktoś się uprze...

112

Thursday, 03.02.2011, 16:41

Jak ktoś jest na tyle głupi, żeby bezpodstawnie jechać graczy w nowej erze to nic na to nie poradzisz, bo i tak ich zjedzie i tak, chociażby będzie mu zakładał oblegi na 1lvlowe wsie.

Co do stolicy to zwiększcie wydobycie o 50% na 20 lvlu i tyle, wtedy będzie to zrównoważona wioska.

113

Thursday, 03.02.2011, 16:42

DrastiC ma rację po co komu rozbudowa i zdobywanie wiosek jak bedzię miał stolicę posiedzi ktoś w niej 2 lata na zdublowanych polach i ma Mutanta to po co mu wioski ...?!

Ma ktoś armie mutanty -to co poproszę w zestawie mnie nie oblegać -po 2 latach 3000 halek biega i rozstrzyga bitwy ( to tylko przykład)

Następne propozycje to przemianujcie nazwę gry na ,, WALCZĄCYCH FARMERÓW I RZEMIEŚLNIKÓW,,

Nie wiem na czym polega gra z wampirami ... bo mnie nie interesowała !


Wiem jedno, za nim się ulepszy to zepsujecie wszystko co miało sens i jakąś wartość to już nie jest próba ulepszenia gry tylko rewolucja w grze która doprowadzi do jej upadku ...
Czas Wojny = wolni farmerzy

ech...

114

Thursday, 03.02.2011, 16:42

Przecież każdy jak zaczyna nową epokę ma wiochy na 1lvl, jak wybierze simowanie to ziarnko do ziarnka i tak rozbuduje wioski że każdy wjazd na niego gdy jest przy kompie to śmierć w butach. Taka stolica w początkowej fazie nic nie zmienia.

115

Thursday, 03.02.2011, 16:43

No nie do końca Danio przed atakami jak potrafisz to się obronisz, przed bombowcami niestety nie dasz rady czego byś nie zrobił....

116

Thursday, 03.02.2011, 16:52

Ochrona wiosek przed oblężeniami/nalotami
Wioska na 4 poziomie nie może być oblegana oraz nie może być wykonany na nią nalot
Gracz nie może oblegać wioski na 5 poziomie do póki sam nie wybuduje wioski do poziomu 5 czyli nie dostanie wioski od wujka zaraz po zmianie epoki z tym zawsze był problem
kto będzie chciał simować to zostanie z wioskami na 4 poziomie z takimi wioskami można przejść na luzie do 6 epoki a kto będzie chciał walczyć będzie budował wioski wysoko i nie trzeba wprowadzać wyboru z oblegami czy bez

117

Thursday, 03.02.2011, 17:00

Ludzie co wy za bzdury wypisujecie ???
PO PIERWSZE każdy będzie miał taka sama stolice >KAŻDY .
Po 2 stolica z max wydobyciem 100% na 20 levelu [gdzie dalej już wydobycie rośnie normalnie] to żaden mutant! To tylko wioska z któą da sie grać.
Widze że płaczą tu tacy gracze którzy maja mutanty i boją się że ich mutanty przestaną byc tak cenne ..
Słuchajcie to nie jest gra dla garstki ludzi którzy grają w TE od kilku lat , w TE mają grac tez nowi ludzie którym da się przyjemność z zabawy .
STOLICA będzie mutantem > bzdury wyssane z palca..

118

Thursday, 03.02.2011, 17:09

Popieram Diabła - stolica nie będzie mutantem, sprawdziłem dla 3e w najlepszej opcji przy kopalniach na 20 lvl (najlepszy efekt daje 5 drewno 2 zelazo) będziemy mieli już przy polach z podwójnym wydobyciem 256 halek plus piechurzy - wybaczcie ale nawet najslabsi gracze posiadaja lepsze armie..

119

Thursday, 03.02.2011, 17:10

Stolica

W temacie podwójnej stolicy...
Jak dla mnie robienie dodatkowych bonusów na stolicy nie ma sensu. Jedyne co bym wprowadził, to zmniejszenie czasu budowy w stolicy i to nawet na przykład o 75%. Nie da to dodatkowych surowców, nie stworzy samo molocha i każdy miałby wybór, czy chce inwestować kupę surowców w bezpieczną stolicę, czy woli ryzykować i budować wioski z bonusami, na których taniej wystawi taką samą armię, ale może je stracić...

120

Thursday, 03.02.2011, 17:12

no i prawda co za bzdury piszecie? stolica z podwojnymi kopalniami,to i tak bendzie srednio wiosko i nic wiecej, bo i tak tam bendo tylko dwie kopalnie zlota i dwie kopalnie ropy...... bendzie mozna wykorzystac choc jakos nareszcie stolice..
co do jednorazowego wybierania grac z obelgami czy bez nich to mi sie niepodoba, simerzy tez chco oblegac,poprostu boja sie stracic wszytko oprocz stolicy jasne, lepiej byloby dac mozliwosc chronienia jednej wioski + stolica

Podobne wątki