Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

121

Thursday, 03.02.2011, 17:15

Już się opamiętałem

DIABEŁ

Zmiany będą wprowadzone na hura ,

bo kto kogo zakrzyczy ten będzie miał rację !

Naloty na T2 też są problemem bo tak naprawdę nie ma tam co zaczynać gry -TAKIE SĄ FAKTY dobijesz do 3 epoki a w 4 Masz nalot na bank !
Zmiany pod nowych graczy tak ale zmiany na istniejącym poziomie uważam za bezzasadne i tyle!

122

Thursday, 03.02.2011, 17:18

bonusy w stolicy muszo byc, odpowiedzcie jak mam wystawic w 5 epoce 10 abramsow ??? mam budowac sejm i kopalnie na 35 poziom? to chyba moje wnuki pobudujo

123

Thursday, 03.02.2011, 17:19

Cytat

Popieram Diabła - stolica nie będzie mutantem, sprawdziłem dla 3e w najlepszej opcji przy kopalniach na 20 lvl (najlepszy efekt daje 5 drewno 2 zelazo) będziemy mieli już przy polach z podwójnym wydobyciem 256 halek plus piechurzy - wybaczcie ale nawet najslabsi gracze posiadaja lepsze armie..
Dzięki za obliczenie, więc widać różnice niższe epoki nie wykorzystują tych pul, wyższe tak. Co śmieszne da się postawić taką sama liczbę Piechoty laserowej a Halek w takiej stolicy, tyle że 250 Piechoty Laserowej będzie jedną z większych armii a 250 halek jakimś marnym eco.

124

Thursday, 03.02.2011, 17:22

W stolicy da sie postawić na 20 levelu jeszcze raz tyle Woja co przed zmianą [kolejne levele będa dawały juz normalne wydobycie jak teraz] ..
Byc może dla 6 epoki będzie to kolosalna zmiana , nie wiem .. Powinien sie wypowiedziec ktos z 6 epoki .
Dla innych epok nie bedzie to nic wielkiego , wystarczy policzyc i wychodzi tak czy siak ze stolica bedzie lipna :)

125

Thursday, 03.02.2011, 17:24

W 3 epoce poza halami można też postawić Rycerzy i Piechury jak coś drewna zostanie, a w 6 chyba sama piechota laserowa, a więc różnica jest.


126

Thursday, 03.02.2011, 17:24

Jak widać DIabeł nie czyta całego wątku.
Post DrastiCa 6 era
Mój post 5 era
Edit Arlo też nie doczytał.

127

Thursday, 03.02.2011, 17:28

W 3 epoce poza halami można też postawić Rycerzy i Piechury jak coś drewna zostanie, a w 6 chyba sama piechota laserowa, a więc różnica jest.

Tak postawisz 126 rycków to sporo nie powiem + okolo 150 piechurów i nic więcej - ale mutantowi z 300 pieszych i 700 halek nic tym nie zrobisz...

W 6 epoce nigdy nie byłem, więc się nie wypowiadam

128

Thursday, 03.02.2011, 17:31

Nuk, wiem o tym. Ja jestem z podwojeniem stolicy, i dlatego dałem taki przykład. :)

Zaraz się zrobi dyskusja jak na temat rebalansu człowieka, ja już nie mam nic do dodania, czekam na reakcje administratorów.


129

Thursday, 03.02.2011, 17:32

pod katem bosunsów w stolicy każdą epokę należałoby rozważać indywidualnie. Może po prostu niech co epokę będzie mniejszy bonsu dla stolicy a w 6e minimalny lub żadnego.
Może należałoby zwielokrotniać nie wszytki surowce tylko jeden czy dwa najcenniejsze.

130

Thursday, 03.02.2011, 17:34

Czytałem Danio , tylko niestety nie wiem jaka ma siłe przebicia Piechota i nie znam jednostek z 6 Ery ..
Nie rozumiem co w tym jest złego że każdy z graczy będzie miał stolice z mocna armią [DUZY EXP] a obloegi i tak będa przez te klany które mają więcej ?

Wydaje mi się iż kilka osób z 6 epoki nie chce zmian bo mają w 6 epoce na te chwile Mega wsie które po tej zmianie zostana zwykłymi farmami ? Może sie mylę .
Tak czy inaczej zmiany wprowadza urozmaicenie , nie możemy patrzeć tylko i wyłącznie na swoje dobro i swoją siłę w grze , bo jak dalej tak będziemy do problemu podchodzić to za rok zostaniemy sami w 50 graczy na serwer:P

Czy nie będzie fajnie jak w 5 i 6 epoce będzie duzo graczy lejących się i atakujących non stop ? Ataki nie wiadomo od kogo i z jakiej strony ?:D

Na te chwile TE jest schematyczne , nie atakuje nikt z poza czołówki ..

Ja pozwolę sobie zakończyć moje wypociny na tym etapie .

Pozdrawiam

131

Thursday, 03.02.2011, 17:43

tylko że inna skala ilości Drastic - nie możesz porównywać halek do piechoty laserowej - 3 walczy z dużą ilością armii z 4 epoki czy 2 - 6 walczy z mocno sztucznie okrojonymi armiami z 5 epoki - bo nie dość że piechota laserowa ma tylko 2 pola do utrzymania a 5 już "tylko" 3 - nie dość że w 5 można co najwyżej tą 5 sobie wsadzić to jeszcze jest sztucznie osłabiona.

A co robi taka armia?
a np to
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=0faa27c737

chciałbym zauważyć że:
są armie już pod 350 piechoty

ta armia w linku zadaje w szarży około 250 k obrażeń = sumie całej ilości PŻ moich jednostek w tej kumulce

wiele osób twierdzi że w 5 się gra ciężko - a 6 przepakowaliście patrząc pod kątem 5 epoki


co do zmian - podobają mi się podwójne wydobycia w stolicach - w końcu może ruszy się serwer (T1) - powstaną jakieś nowe klany które zaburzą pewne schematy - ogólnie będzie ciekawiej
i gracze słabi będą mogli sobie pograć .. w spokoju

132

Thursday, 03.02.2011, 17:46

Chcesz wiedzieć jaką siłę przebicia ma piechota w 6 erze? To ci powiem, że w 5 największe armie to armie piechoty+czołgi/czołgi, więc sobie sam odpowiedz jaką siłę przebicia ma piechota np. na takim humanie 48 lvl.

//Edit Link bodexa ładnie to opisuje. Szczególnie, że w bunkrze były zmechy, czyli wg zasad gry pogromcy piechoty, a tutaj tak naprawdę zrobiły niewiele.

133

Thursday, 03.02.2011, 17:46

a ja mam inne pytanie bo zakaz oblegów do 4tej ery czy też do 4tego poziomu wioski doprowadzi to rzeczy o której chyba jeszcze nikt nie myślał

konto np 4 epoka z wioskami rozwiniętymi do 19 levelu i stolicą i porzucone przez gracza będzie::

a - gigantyczną farmą
b - będzie zajmowało 5 pól na mapie bo wiosek mu nikt nie zabierze

to może trzeba też pomyśleć przy okazji o porzuconym wątku likwidacji nieaktywnych kont itd

134

Thursday, 03.02.2011, 17:50

Chcesz wiedzieć jaką siłę przebicia ma piechota w 6 erze? To ci powiem, że w 5 największe armie to armie piechoty+czołgi/czołgi, więc sobie sam odpowiedz jaką siłę przebicia ma piechota np. na takim humanie 48 lvl.

//Edit Link bodexa ładnie to opisuje. Szczególnie, że w bunkrze były zmechy, czyli wg zasad gry pogromcy piechoty, a tutaj tak naprawdę zrobiły niewiele.


No to Gitara :D
Drastic straci MUTANTA :D Dlatego tak płacze w tym watku :) Ale to poza tematem :D
A wielu ludzi przeskoczy do 6 epoki .. Nikt nigdy nie twierdził że będzie łatwo , NA 100 % MA byc przyjemniej .
Jak widac Armia 260 Piechoty nie zrobiła az tak wielkiego wrazenia na Armi Bodexa , zdaje mi się że wszyscy sobie poradzą ..
A nowi na bank będa mieli łatwiej:)
Nie będzie aż takich podziałów jak teraz , ja mam super wieś a ty nie masz > to Cie pojadę ..

Miałem więcej nie pisać ale nie mogłem się powstrzymać :D
:D

135

Thursday, 03.02.2011, 17:56

No trochę źle to ująłeś.
"Jak widac Armia 260 Piechoty nie zrobiła az tak wielkiego wrazenia na ArmiACH Bodexa , zdaje mi się że wszyscy sobie poradzą .."

136

Thursday, 03.02.2011, 18:00

No baaa , po cos sie skacze do wyższych epok nie ?
Dziwnym by było gdyby Armia z przyszłości z karabinami laserowymi miałaby duże problemy z ubiciem czołgów z 2 wojny światowej :D

137

Thursday, 03.02.2011, 18:03

  • A) no może być ale wg. mnie to wersja z oblegami powyżej 5tego poziomu wiosek. ta gra to czasy wojny wiec jak sim dobudowuje swoją wioskę do 5tego poziomu to właśnie jego czas wojny nadchodzi. A może system łączony - nikt nie wybiera czy chce być oblegany czy nie - PO prostu dla wszystkich stosujemy zasadę ze oblegi mogą być tylko na wioski od 5tego poziomu. Wtedy gracz mający 3 wiochy na 19 poziomie i 25 poziomową wiochę bojową może stracić tą wiochę ale nie straci na 3 następnych obelgach (bo już nie ma się czym bronic) wiosek na eko i nie straci przy tym chęci do gry bo odbudowa jest realna.
  • B) robienie dziur za PH - NIE NIE NIE i jeszcze raz nie - podobno myślicie o niższych epokach a jak niby ktoś w pierwszej epoce ma wyciągnąć nawet 1000PH na probe zrobienia dziury??????? a jakby miał 10K PH na zrobienie 3ciej to by sobie pewnie dawno temu kupił amulet(3) na aukcji - poroniony pomysł. A co do zmniejszenia dropu zwojów kosztem biżuterii to też mam mieszane uczucia częściowo. Raz że uważam że tak powinno być od początku a z drugiej to to ze jestem z 4tej epoce od roku i mam całe 12 3epokowych zwojów a 4-toepokowych 0 wiec co wy tu jeszcze chcecie zmniejszać ??????????? Miała chyba być zwiększona szansa na dropnięcie sprzetu z bieżącej graczowi epoki albo z epoki do której przypisana jest lokacja na którą się idzie.
  • C) stolica powinna być lepsza niż jest teraz a co do konkretów to dla mnie rybka

138

Thursday, 03.02.2011, 18:11

B) Zwiększenie dropu przedmiotów z bieżącej epoki/zwiększenie dropu przedmiotów z epoki, do której przypisana jest lokacja.

Wszystkich czy tylko zwoi?
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


139

Thursday, 03.02.2011, 18:17

Dla urozmaicenia zwiększenie Dropu dobrych przedmiotów a zmniejszenie ilości śmieci typu zwoje do Bizu w 1/2 epoce ...
Zwoje do Bizu w każdej epoce niech lecą tak samo rzadko jak biżu ... Co nie zmienia faktu że bizu powinno leciec w każdej epoce :P z podobnym prawdopodobieństwem ...

140

Thursday, 03.02.2011, 18:21

nie na wszystkich lokacjach dropią zwoje a jeśli się nie mylę to przedmiotów 4to epokowych tez nie mam ale tu się nie upieram bo zbrojownie mam zawaloną i nic nie widzę (pamiętam wydropione ze 2-3 lance ale 4to epokowy drop to chyba pika ;))

natomiast z run mam najdalej 1 szt OR (dodam ze IS mam 0) ale nie dam głowy czy aby na pewno nie jest to runa 3cioepokowa

drop jest ustawiony na 20K graczy a aktywnych jest ilu max 1K rozumiem że założenie dropa na poziomie 20K polega na tym że jak tobie nie dropnie to dropnie tulu innym że masz szansę kupić na aukcji tymczasem tu drop jest za niski a handel popsuty faktem ze PH nie znikają w żaden sposób z serwera tylko że ich ilość stale rośnie