Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 03.02.2011, 13:40

wielki problem BUG?

Witam!
mam problem z załozeniem nowej wioski. jestem w pierwszej epoce posiadam zbadane wszystkie technologie<wioska+1> mam osadnika w armi z bohaterem a mimo to gdy jestem na mapie i klikam na osade mogę zrobic tylko podgląd terenów?? czy cos robie zle czy to bug prosze o pomoc X(

2

Thursday, 03.02.2011, 13:41

Osadnik musi być sam w armii - chyba o to chodzi

3

Thursday, 03.02.2011, 13:44

probowalem

próbowałem jak byl sam jak byl z armią jak był zbohaterem i dupa...

4

Thursday, 03.02.2011, 13:46

A jak klikniesz na podgląd terenu to nie masz tam takiej opcji (jak ci się pola pokażą) - załóż nową wioskę tutaj - czy coś takiego - chyba po prawej stronie powinno być

5

Thursday, 03.02.2011, 13:53

Sorki, bo teraz dopiero przeczytałem dokładnie co napisałeś - na jaką osadę Ty klikasz - na wioskę innego gracza? Jak tak to taką wioskę możesz przejąć tylko poprzez oblężenie, osadnika się wysyła na puste, niezabudowane pola

6

Thursday, 03.02.2011, 13:55

na puste pole mam tylko ze moge przeniesc stolice

7

Thursday, 03.02.2011, 13:58

dobra dzieki temat zamkniety.
moja glupota nie zna granic...:P :rotfl: