Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 05.02.2011, 16:12

Zapraszamy Na Turniej!!! :)

Witajcie :)
W związku z panującą na T2 stagnacją chcielibyśmy ożywić odrobinę serwer :)
W tym celu planujemy zorganizować turniej międzyklanowy, coś na kształt ligi.

Do turnieju zapraszamy KAŻDY klan chcący wziąć w nim udział, niezależnie od „poglądów politycznych” na Jukatanie ;)
Warunkiem przystąpienia jest skontaktowanie się przez grę z graczami bagusny lub EBO i zagwarantowanie przestrzegania regulaminu.

Wstępne proponowane zasady:
- turniej odbywa się systemem każdy z każdym, po 2 oblegi
- GOSPORZARZEM jest klan OBLEGANY, GOŚCIEM klan OBLEGAJĄCY
- GOSPODARZ wyznacza wioskę, która ma być celem oblężenia. W środku może być TYLKO armia pochodząca z tej wioski (dla wyrównania przewagi armii zakładającej oblężenie)
- oblężenia odbywają się na wioski 3ej epoki
- w oblężeniach nie biorą udziału jednostki z atakiem AA, poza herosami (zależy nam by nikt nie dostawał ujemnego doświadczenia, a jedynie dodatnie ;) )
- w oblężeniach nie biorą udziału jednostki z atakiem oblężniczym
- wszystkie jednostki ustawione są w jednej linii, poza jednostkami leczącymi
- obrońca nie może dzielić armii w wiosce na kilka mniejszych oddziałów
- terminy pojedynków będą proponowane przez organizatorów, ale muszą być zaakceptowane przez obydwa walczące klany

O wyniku pojedynku decydować będzie % straconego hp jednostek.
- klan wygrywa oblężenie jeżeli zada przeciwnikowi o 10% strat więcej
- klany remisują jeżeli różnica zadanych strat nie przekracza 10%
- klan przegrywa oblężenie jeżeli otrzymał od przeciwnika 10% start więcej
- wyniki zaokrąglane są do drugiego miejsca po przecinku według zasad matematycznych
Jury będzie się składać z 3 graczy, z 3 różnych klanów.

Wszelkie pozostałe kwestie zostaną przedstawione klanom przystępującym do turnieju :)
Chodzi nam o dobrą zabawę i rozruszanie możliwie największej ilości klanów :)
Zgłoszenia przyjmujemy na pewno do 20.02.2011. Póki co nie planujemy przedłużać tego terminu.
Turniej wystartuje w marcu niezależnie od ilości zgłoszeń.

Zachęcamy do zabawy ;)
Pozdrawiamy ;)

(Prosimy o wypowiedzi tylko i wyłącznie na temat!)

2

Saturday, 05.02.2011, 17:26

Tylko jedna uwaga !

W turnieju nie powinny brać udziału armie pod dowodzeniem rasy człowiek ... bo w ich przypadku wszystko zależy od szczęścia a nie od prawdziwych możliwości poszczególnych armii / całego klanu i na wynik poszczególnych starć i całego turnieju !

... wszystkie dropy i czary dodające szanse na szarże i jej siłę to już pikuś :)

3

Saturday, 05.02.2011, 17:37

Nie zgodzę się. Od rebalansu trupem się walczy dużo lepiej.
Ale nie to jest przedmiotem tematu. Każda rasa walczy, bo wyjątków możnaby robić od groma.
Nie ma obowiązku brać udziału przecież, turniej jest dla chętnych ;)

4

Saturday, 05.02.2011, 17:52

Nie bierzemy udziału w żadnych turniejach!
Mogliście nie wyniszczać bezmyślnie serwera to teraz nie musielibyście szukać darmowych expodawców

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

5

Saturday, 05.02.2011, 18:13

Nikt Was nie zmusza ;)
Po raz kolejny mówię: udział jest dobrowolny ;)
I nie jest to temat do obgadywania sytuacji politycznej.

6

Saturday, 05.02.2011, 22:11

rozjebaliscie wszystkich na T2 i teraz nudno :D

7

Saturday, 05.02.2011, 22:37

prosze dodac jeszcze jeden punkt do regulaminu
Oral i reszta zmnienia epoki na 4 wszyscy naraz i
po 3 miesiacach jak sie rozbudujecie mozemy poturniejowac
Bogusny myslalem ze powazniejszy jestes :rotfl:
a moze AZ zaprosi Was na turniej w 5 epoce
termin mozecie zglosic obojetny byle realny :D i mozecie nawet podyktowac caly regulamin jak i powolac sedziow z samego Oralu
aby bylo sprawiedliwie

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Saturday, 05.02.2011, 23:07

turniej jest dla chętnych ;)
Zapraszamy cały serwer do zabawy, jeżeli nie jesteś zainteresowany nie komentuj.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

9

Saturday, 05.02.2011, 23:28

Cytat

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

bez komentarza
na T2 juz nie ma frajerow
chcecie poturniejowac zmniencie epoke na 4 lub 5
lub pomyslcie o tutnieju heros v heros wtedy to bedzie mialoo jakis sens
ja wiem ze turniej powinien wygladac tak lub podobnie
przyklad :
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5b53f3ccba
no i wtedy dla Was taki turniej ma sens
\ale co z pozostalymi ???
wiec jeszcze raz zacytuje Twoja sygnaturke (chyba nie masz nic przeciw )

Cytat

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling

i tym optymistycznym akcentem chcialbym podsumowac ten bezsensowny temat

10

Saturday, 05.02.2011, 23:59

właśnie wróciłem z imprezy i jak dla mnie to troszkę niezbyt mi to pasuje bo można by zrobić turniej Jeden na jednego w którym każdy by miał szanse bo nie wszyscy są rozbudowani w 4 epoce jak w 3 epoce i proponował bym walki hero na hero z armiami czyli nieumarły na nieumarły czy demon na demon to tylko moja inicjatywa .

Z chęcią bym zawalczył z jakimś innym hero oczywiście tej samej rasy .

Ja mam do wystawienia herosów demon i nieumarły z armiami jak by się ktoś chciał zmierzyć to czemu nie 1v1 żadnych ustawień dodatkowych armii.

Już taki turniej był odbywany dawno tylko ze rasy było rożne a ja bym proponował ta sama rasa na ta samą i wtedy by się mogli zgłaszać rożni gracze a nie tylko klany bo klan klanowi nie równy co by strony o takim czymś pomysleli bardziej realne niż oblegi

11

Sunday, 06.02.2011, 00:16

O boski Ciebie nikt nie zapraszał ani do żadnego turnieju ani do komentowania ,turniej dotyczy osób 3ep +,- 1
jeżeli nie masz z kim się bawić bo uciekłeś wyżej ,to to jest wolne forum załóż swój wątek zorganizuj własny turniej na pewno nikt Ci w tym nie będzie
przeszkadzał .

12

Sunday, 06.02.2011, 08:45

Tyś tego wątku nie zakładał więc po co się udzielasz mógł to mi napisać założyciel .

I daj sobie już spokój z tym uciekaniem wyżej bohaterze bo to się nudne robi .

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Sunday, 06.02.2011, 10:10

Słowa na wiatr nie rzucone, ktoś jeszcze chętny ?

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7fd415cb77

78,25% HP straty Spirit
61,98% HP straty EBO
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling: