Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

2

Sunday, 06.02.2011, 17:32

Jak ktoś ma więcej szczęścia jak rozumu ] to właśnie tak bywa :D

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 06.02.2011, 18:49

Golem policz lepiej kto wygrał, a nie sam link :D
Mi wyszło:
71,84% - straty Bagi
92,49% - Straty Golem

A diaboł jak zwykle na temat i z kultura...
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

4

Sunday, 06.02.2011, 19:07

Ebo nie wiem jak Ty liczyłeś, ale wg mojego klakulatora
bagi~49%
GOLEM~77%

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Sunday, 06.02.2011, 19:11

Danio, ale to nawet na gołe oko widać, że bagi stracił ponad 49%.

200k na halkach, a zostało ponad 50k to 1/4, więc jak 49%.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

6

Sunday, 06.02.2011, 19:25

Nie ważne ile Gulemka stracił % swojej armii , ważne że skosił dużo więcej jak stracił ..
Ale tłumaczyć przegrana można zawsze na kilka sposobów , bagusny dostał po dupie i tyle .. szarże szarże fart fart :P

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 06.02.2011, 19:30

% hp się przelicza nie ilość jednostek czy expa.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

8

Sunday, 06.02.2011, 19:38

EBO racja liczyłem ilość jednostek :).

9

Sunday, 06.02.2011, 19:42

% hp się przelicza nie ilość jednostek czy expa.

A kto to wymyślił ? Normalna sprawa że jak ubił więcej jak wtopił to wygrał .. A temu co wymyślił %hp pogratulować , widocznie często wtapiał :D

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Sunday, 06.02.2011, 19:52

Chodzi tu o sprawiedliwy wynik.

Nie patrzy się na exp bo wtedy anioł zawsze przegrywa ( dodaje hp, więc i exp)

Nie patrzy się na ilość jednostek, ponieważ armie nie zawsze są liczebnie równe, niektórzy (np ja) stawiają 1 wioske jakościową, wolą posiadać mniejszy oddział silniejszych jednostek niż całą rzesze małych.

Tutaj hp jest najbardziej adekwatne do wyniku, ale w %.

Wtedy każdy swoją miarą i tak i tak ma 100%, a ile straci zależy od wroga.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

11

Sunday, 06.02.2011, 20:00

Wszystko jest jasne ale aby wynik starcia był sprawiedliwy trzeba też patrzeć indywidualnie..

Nie patrzy się na ilość jednostek, ponieważ armie nie zawsze są liczebnie równe


W tym wypadku Agresor miał "więcej" wojska a mimo to wtopił duzo więcej jednostek , tak więc patrząc na to obiektywnie agresor dostał ostre lanie :) .
I co najważniejsze jednostek tego samego typu co całkowicie naświetla wynik starcia ...

Golem

Intermediate

  • "Golem" started this thread

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Monday, 07.02.2011, 07:31

nie wkleiłem tego linku żeby się chwalić że wygrałem czy przegrałem, chciałem pokazać jaką walkę przeprowadziłem z Bagim wiec nie wiem co to za spekulacje kto wygrał kto przegrał gdyby mi szarże nie weszły to normalne że bym był zmasakrowany przez te halki na umarlaku

13

Tuesday, 08.02.2011, 07:54

Dokładnie ;)
My się tu z Golemem cieszymy z ładnej bitwy, a Wy zwycięscy szukacie :P Po co? :P

Chelios

Początkujący

Postów: 5

Skąd: wybór tego pola nie jest obowiązkowy ale od niedawna w tej bajce :)

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Monday, 21.02.2011, 21:38

Ciekawa bitwa. Starcie znacznych armi zawsze budzi dreszczyk emocji. Nie tak ważny wynik ale exp bohatera i dobra zabawa 8)