Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] Pospolite zwoje

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 11.02.2011, 23:36

Pospolite zwoje

Mam kilka pytań dotyczących człowieka ...

Administracja osłabiła Go tylko troszkę ,no ba jak nie ulegać lobby 6 epoki -bo ONA ma zawsze rację, a jak nie ma to patrz pkt 1 ...

Co jest dla mnie istotne to usiłowanie zakupu kilku zwojów dla człowieka , nazwę to próbami bo oczywiście Naskoczy na mnie stado rozjemców usiłujących mi wyjaśnić iż Jestem IDIOTĄ !!!

Ale zaryzykuję swoje zapytania ;

1. Dlaczego , skoro człowiek jest osłabiany nie można nabyć głupiego awatara ziemi ... ?

2 .Co najdziwniejsze ,inne awatary są bardziej dostępne ! Czy się mylę ?!
(Niesamowicie dziwne uczucie -niepotrzebny człowiek niepotrzebne zwoje ...)

3. Co Administracja ,, Namieszała ,, w SB 4 że sandała już nikt od dawna nie złapał ??? ( i nie tylko )

Poprosiłbym o odpowiedź Administrację i o rzetelne wyjaśnienie zaistniałego problemu .
Wszystkich usiłujących wyjaśnić Mi zasady gry odsyłam do tutka !

Oczekuję na odpowiedź Administracji .


P.S.

Ciekawe komu tak strasznie przeszkadzał człowiek ????!
Dlaczego człowiek tak rzadko występuje w 6 epoce ?!- STAREJ EPOCE ...

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "sirWARRUS" (12.02.2011, 00:04)


2

Saturday, 12.02.2011, 09:35

tak samo masz ze zwojem zaćmienie słońca drop bardzo malutki a słowo życia odpowiednik tego zwoju dla innej klasy leci dosyć często

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 12.02.2011, 22:37

kolego sandałki lecą tak jak leciały ostatnio 2 wpadły w moim klanie i to ze slotami :rotfl:

4

Thursday, 17.02.2011, 22:13

Golem Tobie i nawet dziurawe Gacie wlecą ...

Boś Ty jest Największy Szaman T1 - I PROWOKATOR -dodam od Siebie

Kapłanem CBŚ Ciebie nazwać to nicość w studni utopi - Boś Ty wielki Mistrz !
i OPERETOR SERWERÓW NABIERA SIĘ NA Twoje zwidy ,zaczepki i prowokacje takie moje zdanie !!!!!!!

Zastanawia mnie jedna istotna sprawa Dlaczego ADMINI nie dokonają małej korekty zaznaczam -małej korekty ZWOJÓW ...

Sondując po evencie świątecznym , uważam że powinny nastąpić pewne zmiany w tym systemie -proponuje event ,,Wielkiej Nocy ,, ...

Ale tym razem na zwoje nie dostepne celem zrównoważenia pewnej niszy w rynku zwojów - jak nie mam racji oczekuje od Graczy gorzkich słów ale zakładam że może Mam rację ... zakładam ŻE POPRZE MNIE LOBBY GRACZY 4 5 i 6 epoki !
Wiem że powinienem to napisać w systemie gry ale tego Nasza Kochana Administracja nie czyta - przepraszam za utrudnienia !
Z wyrazami szacunku dla ADMINISTRACJI I GRACZY T1 T2
Gracz .

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 18.02.2011, 09:01

Podejrzewam że to nie tyle chodzi o niski drop zwoi dla człowieka, ale dlatego że na serwie jest ich najwięcej i są najbardziej "napakowani" więc mało kto je sprzedaje. Dlatego inne rasy można obkupić a ludzia niet:(
Ale np. awatar to już przegięcie. Jedyne osoby jakie znam co go wydropiły były już w 6 epoce. Inne dropią znacznie wcześniej. Ale drop też ma być porpawiony więc czekajmy (pewnie długo) na zmiany:(
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 18.02.2011, 09:59

Ja wydropiłem będąc w 5E na fenku

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 18.02.2011, 11:06

Ja nie powiedziałem że nie dropi w niższych. Tylko 90% posiadaczy znalazło je będąc w 6. Ze należy do dropu 3 epoki każdy wie. Tak samo jak biżu (3) dropi teoretycznie od 1. Tylko np. mi 1 wisiorek (3) i jedyny zresztą w 5 poleciał!!!
Drop jest fatalny po prostu:( Ale znam też osobę która komplet już w 1 i 2 epoce wyczesała (biżu):D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

9

Friday, 18.02.2011, 16:48

1,2 już są biżu??? jak ja jestem w 4epoce i wkiedyś pierwszy raz wydrupiłem pierścień ale bez slotów
mmmmmmmmmm