Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 21.02.2011, 12:18

Nowy server, wpisywac kto za,

hej!
wielu ludzi zrezygnowalo z gry z roznych powodow, wiele osob chcialo by zaczac na nowym serwie gdzie nikt nie jest na szczycie drabiny pokarmowej,
mam nadzieje ze zaserwuje sie nam jakis nowy server,
pozdrawiam,

2

Monday, 21.02.2011, 15:18

dobrze jest jak jest
mmmmmmmmmm

3

Monday, 21.02.2011, 17:13

dobrze jest, to stare serwery potrzebują dobrych zmian, nie trzeba póki co nowych serwerów

4

Monday, 21.02.2011, 17:15

nowy.
ja się już wypaliłem na każdym.
wieje nudą i zero pomocy.
to już bardziej był bym za zamknięciem 2 i zrobieniem nowego;]

5

Monday, 21.02.2011, 17:21

zostawić tak jest i tak na nowym serwerze nie byłoby duzo graczy

6

Monday, 21.02.2011, 17:22

po co kasować, zresetować serv 2 i wszytko będzie dobrze :D

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 21.02.2011, 19:49

po co kasować, zresetować serv 2 i wszytko będzie dobrze
ZA

8

Monday, 21.02.2011, 19:54

Nie gram na t2, ale resetowanie serwera jest nie fair szczególnie, że ktoś płacił i nadal płaci za grę. Ja osobiście bym zrezygnował z gry od nowa gdyby ktoś mi coś takiego zrobił.

Chelios

Początkujący

Postów: 5

Skąd: wybór tego pola nie jest obowiązkowy ale od niedawna w tej bajce :)

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 21.02.2011, 21:31

serwery

Koleżanki i Koledzy nie może być mowy kasowaniu serwerów, dużo ludzi włożyło w to dużo pracy i energii aby było to co jest ale jest źle co nie ulega wątpliwości i dlatego jestem za powstaniem nowego serwera z nowym światem. Przynajmniej jako nowicjusz miałbym realne szanse na grę z osobami które też na nowo by zaczęły, a tak to przegądam to forum i wszyscy kilka epok przede mną i co mam zrobić sie pytam??? :( no co ?
Czy to moja wina ze wczesniej nie wiedziałem o tej grze i nie mogłem zacząć ?
No przecież trzeba coś z tym zrobić?
Pozdr :thumbup:
Chelios

10

Monday, 21.02.2011, 21:48

Połączyć oba - będzie wtedy ciekawiej - ale tak samo nierealne jak reset (to już w ogóle "zajebisty" pomysł) , nowy serw, czy co wy tam jeszcze wymyślicie..

11

Monday, 21.02.2011, 23:00

no to mamy kolejny temat do nabijania postów

jakoś po nowym roku bodajże Sushi (a może Konrad) pisał ze nie ma mowy o nowym servie bo za mało ludzi gra wiec można pomarzyć

12

Tuesday, 22.02.2011, 00:28

ja tematu nie zacząłem......
jak wam teraz pasuje to nie nie kumam. simsity / czasnudy.pl a nie czaswojny.pl - porażka!!
co kolejne 2 lata nabijania premki?
systematycznym zmniejszaniem ilości graczy?
w jakim kierunku wy idziecie?
nie wiem kto nabija posty na nie po za paroma osobami ale poważnie nie wiem do czego dożycie bo macie klapki na oczach myśląc o jutrze i przyszłym miesiącu a nie roku czy dwóch..

osobiście jestem znudzony proszeniem pisaniem informowanie o poprawkach zmianach i innych ulepszeniach.
nie można się doprosić niczego a jak już coś jest to na odwal - mam na to przykłady..
zaraz marzec a roudmapy na 2011 nie ma ..
szkoda że czaswojny dołączy do kolekcji martwych gier waszej firmy..

Danio - już raz zaczynałeś od nowa (jak dostałeś w 1 epoce na T2 to już nie pamiętasz?)

Cytat

"Ja osobiście bym zrezygnował z gry od nowa gdyby ktoś mi coś takiego zrobił. "

13

Tuesday, 22.02.2011, 07:45

Daimon przecież termin został podany
Jak KC robił ankietę n/t zmian w podsumowaniu było że za zmiany sie "zabiorą" jak wyjdzie akt 3 na BW (pomijam ze na akt s czeka się już ze 4 lata) czyli zapewne na gwiazdkę ... wiec logiczne ze nie ma roadmap na 2011 bo nie będzie nic zrobione ... no może jakaś kosmetyka

14

Tuesday, 22.02.2011, 09:46

Daimon proszę Cię co to jest zacząć od nowa jak się nawet w drugiej epoce nie było?
Chodziło mi o graczy w epokach wyższych.

15

Tuesday, 22.02.2011, 10:11

ja się dziwie że twórcy jeszcze interesuja się starymi serwerami a co dopiero mówić o nowych :D póki co zapraszam do ankiety :)

Statystyki w Time Edge

16

Tuesday, 22.02.2011, 15:01

zrobić zmiany lepszyć tylko i będzie dobrze ni otwierac nowego serwera tylko ulepszyć ten co jest
mmmmmmmmmm

17

Tuesday, 22.02.2011, 15:15

A ja mam taką propozycje dla twórców, może im to nie będzie w smak ale trudno ... może zamiast robić reklamy flagowego produktu zrobić reklamę BW TEAM gdzie gracze na stronie mają wyboru gier i dodać że dla nowych graczy kwartał premium za darmo, przez jakiś określony czas.

Na pewno macie statystki z jakich linków ludzie najczęściej odwiedzają wasze strony i zrobić taki mały test.