Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Thursday, 24.02.2011, 17:53

na T1
ok. 5500 kont ma 0 pkt - tak ich wciągnęła gra w początkowym etapie ;)
ok. 10000 kont ma do 50 pkt
ok. 13000 kont - 50-500 pkt
plus z grubsza 5000 graczy, którzy mają więcej niż 500 pkt

łącznie ponad ok 33-35 k kont (na 38,5) czyli blisko 90% jest w 1 epoce, z czego ok 18k w stadium mocno początkowym co świadczy o tym, że coś jest nie tak na tym etapie gry a w sumie tutaj by było chyba najprościej coś zmienić.

22

Saturday, 26.02.2011, 00:34

Nie ruszać ROWU , administracji mogą puścić zwieracze .

Tyle tylko ale mnie się podoba hahahahahahahahahahahahahahah .

A odnośnie tematu to pomiędzy 2 a 5 % to max . ( to tak żeby było coś w temacie )

23

Saturday, 26.02.2011, 17:27

Cytat

Swoimi działaniami naruszyłeś ROWU. Między innymi par 4 pkt 1 oraz par 4 pkt 4.
Nie widzimy żadnej różnicy między tym co zrobiłeś, a celowym DDOS serwera.
Nie zgadzamy się na podobne skanowania, w przypadku naruszenia zakazu wyciągniemy konsekwencje.


§4 Działania zabronione
I. Zabrania się wpływania przy pomocy urządzeń, bądź programów na przebieg gry oraz funkcjonowanie serwera w inny sposób niż jest to przewidziane przez autorów gry.
IV. Zabrania się używania jakichkolwiek programów samo aktualizujących się lub zastępujących działanie człowieka (np. tzw. Boty).

Jak by ktoś nie wiedział co autor miał na myśli.
Skoro już wiemy przejdę dalej - czyli do wyjaśnienia..

4 pkt 1 = jest to ogólnie dostępna funkcja którą autorzy gry udostępnili i czyn ten nie wpłynął na funkcjonowanie serwera ani przebieg gry.
4 pkt 4 = "Firma K2M ....zwana w dalszej części BW Team wymaga od każdego użytkownika zaakceptowania niniejszego Regulaminu
oraz Warunków Umowy (w skrócie ROWU)" niestety aklikacja nie jest użytkownikiem i na żadnym etapie pobierania danych nie jest wymagana
akceptacja regulaminu. aplikacja zewnętrzna do tego typu testów samo aktualizacja też nie potrzebuje.

może też google pozwiecie za roboty?;] (kto rozumie co pisze wie..)

DrastiC wyślij mi te dane na maila gawlinski1@wp.pl albo na PW
skoro się boisz że Ci udowodnią że to ty uruchomiłeś aplikacje
i po adresie IP ustalą gdzie mieszkasz
i będą mogli zaadresować akt oskarżenia pod twoim adresem
a no i udowodnią Ci celowe działanie ..
...O SZKODLIWOŚCI CZYNU nie wspomnę bo jakie stary firma z tego powodu poniosła?
(moralne że ktoś podał prawdę na ten temat?....;)
...wniosek w sondzie nie przejdzie
Dlaczego? bo będzie zbyt niska szkodliwość czynu i sprawa zostanie umorzona



//świadomość prawa i zdrowego rozsądku pomaga w dyplomatycznym załatwianiu spraw ale zamiast normalnie z nami rozmawiać i dyskutować lepiej jest walczyć i grozić. bardzo tego nie lubię dla tego jak najbardziej mogę pomóc takim osobą w dalszej dyskusji na ten temat podważając i obalając puste słowa ich autorów..

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Sunday, 27.02.2011, 09:06

jak to moja babcia mówiła{no i pewnie wasze też}gówna się nie rusza bo śmierdzi

tak ostatnio wygląda ta gra zastraszanie obłuda i bezczynność

a jak dla mnie to i 5%to i tak zadurzooooooo

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Tuesday, 01.03.2011, 14:01

MW12345, zgadza się, że nie był to prawdziwy DDOS, ale flood requestami http. Nie został tu zastosowany żaden interval między kolejnymi pobraniami, więc szło po kilka-kilkanaście na sekundę, w mojej opinii obciążając dodatkowo (tzn ponadmiarowo względem normalnej gry) serwer.
Co do tego, że żadne usługi nie zostały zablokowane, to odpowiem tak: czy jeśli wyciągnę broń i będę do ciebie strzelał, ale nie uda mi się trafić, to znaczy, że nie popełniłem przestępstwa i wszystko jest w porządku? A może powinno mi się umożliwić dalsze strzelanie, póki nie trafię?

Cytat wypowiedzi "Daimon Frey"


może też google pozwiecie za roboty?;] (kto rozumie co pisze wie..)

Obawiam się, że to ty nie wiesz o czym piszesz, skoro nie rozumiesz różnicy w działaniu googlebota i tego skryptu.

I nie, nie boimy się tych informacji, ale też specjalnie nie zależy nam na ich udostępnianiu, a możemy sobie tego po prostu najzwyczajniej w świecie nie życzyć i jeśli ktoś nie potrafi tego zrozumieć i zaakceptować, to świadczy to tylko o nim.

Co do współczynnika aktywności, to po pierwsze większość co popularniejszych gier tego typu ma podobny lub niższy, a wynika to z tego, że wiele osób rejestruje się tylko po to, żeby zobaczyć co to jest (np z reklamy) i często nie ma nawet zamiaru grać. Wie to każdy, kto choć raz założył konto w jakiejś grze i po kilku minutach stwierdził że to nie dla niego, lub że mu się nie podoba lub jest zbyt skomplikowana, lub pochłania zbyt dużo czasu lub (tu 1000 innych możliwych powodów). Zakładanie, że większość lub nawet połowa tworzonych kont tworzone są po to, żeby grać, jest zwykłą naiwnością i nieznajomością specyfiki rynku. Robiliśmy i robimy badania nt. powodów rezygnacji z różnych gier i wiemy, że przyczyny mogą być bardzo różne. Także nie wiem, czy jest się czym tak ekscytować.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Tuesday, 01.03.2011, 16:25

Konradzie wszystko co napisałeś zgadza się w 100%, odniosłem sie jedynie do tego w ten a nie w inny sposób tylko dlatego iż poprzedni post zabrzmiał jakoby Drastic (czy ktokolwiek inny który to robił) popełnił jakieś straszne sieciowe bandyctwo a byłem na 99% przekonany iż tego nie zrobił gdyż wiedza i środki jakimi dysponuje ogromna większość userów najzwyczajniej w świecie na to nie pozwalają. Tylko i wyłącznie dlatego trochę mnie to zirytowało...

Aha i co do przykładu...troche nie trafiony. Był by dobry w przypadku gdyby ktoś faktycznie chciał zrobić atak typu DDoS (strzelanie z broni) ale atak sie nie powiódł (pudła przy strzelaniu). Różnica jest taka że nikt takiego ataku nie planował i nie miał zamiaru go zrobić ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "MW12345" (01.03.2011, 16:40)


27

Tuesday, 01.03.2011, 16:59

Gdyby nie YR dziś na lokacji napisał bym że pisanie na forum i rozpalanie ognia w tym wondku jest ciekawsze niż gra;]
no ale stało sie jak się stało...
Tak czy siak siedze w tej 5 epoce i szukam innej gry bo nic się u nas na serwie nie dzieje.
Stawiam kopalnie, sejm i zastanawiam się czemu mi się nudzi - bo przeciez w 1-2-3 nawet 4 epoce było co robic..
i jedyną osobę którą za to obwiniam to administracja która nie dba o to by było lepiej...

28

Tuesday, 01.03.2011, 21:05

Tak czy siak siedze w tej 5 epoce i szukam innej gry bo nic się u nas na serwie nie dzieje.
Stawiam kopalnie, sejm i zastanawiam się czemu mi się nudzi - bo przeciez w 1-2-3 nawet 4 epoce było co robic..
i jedyną osobę którą za to obwiniam to administracja która nie dba o to by było lepiej...[/quote]

A może inaczej panie Frey nudzi ci się bo nie masz z kim wojować przecież nie będziesz atakował swoich sojuszników a wrogowie zostali daleko z tyłu i nie puszczacie ich dalej.
Nie obwiniaj Administracje tylko swój sojusz :)

29

Tuesday, 01.03.2011, 23:36

Jak na tym T2 zbobmbowaliście na Amen przeciwników to co się dziwić ... połączmy serwy to dostarczymy wam rozrywki :)

30

Wednesday, 02.03.2011, 11:22

Bodex Oni nie mają odwagi własnych wrogów wpuścić do 4 epoki bo się najzwyczajniej BOJĄ ,bombardują wioski w których już nawet nie ma budynków ,jedynemu wrogowi który przeskoczył do 5 epoki zabierają wioski na 1 poziomie w których też nie ma żadnych budynków ani kopalni
potrafią tylko na forum pisać że cholerna nuda i obwiniać o to administracje
a co mówić dopiero o Twoich propozycjach połączenia serwerów

31

Wednesday, 02.03.2011, 15:21

jak się ma małpi rozum i kotoś zamiast grać w 6 epok gra w 3 to napewno nie jest wina nikogo z moich sojuszników.
to gra strategoczna a widać że nie każdy umie w nią grać..
przez takich cieńkich strategów i niedoróbki w rozrywce nudze się w grze - masz racje;]

marbell

Początkujący

Postów: 5

Skąd: Hiszpania

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Wednesday, 02.03.2011, 15:35

Daymon , ten YR to chyba dlatego ,żebyś poprzestał na postach ...............-,, wiesz , w tym chyba coś jest ....."-

33

Wednesday, 02.03.2011, 16:33

Nie każdy ma taki małpi rozum jak ty i nie zmienia epoki na siłę na T1 jakoś ci nie poszło :rotfl:

34

Wednesday, 02.03.2011, 18:19

Oj a wy dalej swoje .

Trzeba było wskakiwać do 4 epoki jak 5 nie była jeszcze rozbudowana a nie kisić się w 3 epoce ,ale byliście zajęci czym innym żeby zauważyć jak inni się wyżej rozwijają w wyższych epokach .

Wiec skończcie już ten temat bo to się nudne robi .

35

Wednesday, 02.03.2011, 18:26

Jak cię nudzi to nie czytaj i nie wypowiadaj

36

Wednesday, 02.03.2011, 18:46

Nie wiem co można poradzić "strategią" na naloty i się rozwinąć jeśli dotarłeś do 3 epoki a sytuację kontrolują klany rozwiniętych graczy w 5 epoce.
Skoro gra jest z gatunku "wiecznych" to dołączając do niej w późniejszych etapach gracz powinien mieć zapewnioną możliwość rozwijania konta przez system gry a nie łaskę innych graczy.
Teraz takiej możliwości po prostu nie ma co unaocznia sytuacja na T2.

37

Wednesday, 02.03.2011, 19:37

Jakbyście wielcy "stratedzy" pomyśleli o tym wcześniej to do tego by nie doszło a tak byliście zajęci paleniem wiosek a teraz nagłe przebudzenie.

38

Wednesday, 02.03.2011, 20:32

Cytat

Jakbyście wielcy "stratedzy" pomyśleli o tym wcześniej to do tego by nie doszło a tak byliście zajęci paleniem wiosek a teraz nagłe przebudzenie.
To nie my, gracze jesteśmy od tego "myślenia" tylko twórcy gry. My możemy narzekać i wskazywać na to co nam przeszkadza. Było palenie wioch nadmierne więc, późno, bo późno ale wprowadzono patch dość skutecznie je ograniczający. Były naloty bez limitu - wprowadzono ograniczenie (niestety nie wystarczające). Był system obli do d... też to zmieniono i łatwiej wybronić wioskę. Wszystko można poprawić jak się chce.
A nie, że mamy się umawiać między sobą, że sobie nie będziemy tego czy tamtego robić bo gra padnie.

39

Thursday, 03.03.2011, 07:44

Dlaczego polacy zawsze narzekaja :(

Trza sie odnaleźć w sytuacjach które się ma dostępne a nie obwiniać innych

Macie myślenie ludzi z komuny, że my możemy tylko narzekać

marbell

Początkujący

Postów: 5

Skąd: Hiszpania

  • Wyślij prywatną wiadomość

40

Thursday, 03.03.2011, 12:36

Razor :)
-zaproś tych wszystkich ,,pacjentów " na przelot jednym z Twych bombowcow ( oczywiście bez pilota) .Nie żałuj jednego :))))