Nie jesteś zalogowany.

1

Tuesday, 22.02.2011, 09:01

Reklama TE

Podobno administracja nie rozwija/dopracowuje gry bo jest mało ludzi ...
.. a tymczasem, praktycznie codzinnie znajduje takie cos
http://img87.imageshack.us/f/tereklama.jpg/
Po tym jak Interia przebudowała ramówkę jest to dokładnie w środku ekranu, dla porównania BW pojawia sie tam sporadycznie.
Zatem jest tu coś nie tak ... ?(

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 22.02.2011, 09:12

Patrząc na statystyki rejestracji, to reklama pojawiła się dopiero dzisiaj, więc stwierdzenie "praktycznie codziennie" uważam za mocno naciągane :)
Dla porównania reklama BW idzie prawie nonstop m.in. na demotywatorach.
Faktem jest, że w TE gra mniej osób, ale ma to związek nie tylko z reklamą, co samą tematyką i systemem gry (wydaje się on bardziej skomplikowany od tego z BW) oraz kilkoma innymi czynnikami.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Tuesday, 22.02.2011, 09:26

Konrad ja stronkę Interii mam odpalona praktycznie przez cały dzień, a z ją któryś raz z kolei zauważyłem to zrobiłem screena.
Faktem jest ze w poprzednim układzie ramówki było to o w prawym górnym rogu, o polowe mniejsze i tylko sam obrazek i wtedy częściej widywało sie BW (baner BW jest mniej czytelny i zachęcający :p)
Ja na TE kiedyś tam dawno przyszedłem właśnie z takiego kliknięcia (choć kumple z BW mnie ciągnęli ale nie mieli siły przekonania).

Tak czy inaczej wg mnie reklama jest świetna, szanse na wielu nowych graczy jest ogromna, zatem problem pozostaje w tym co by ich zachęcić żeby zostali na dłużej (lub na stale)

4

Friday, 25.02.2011, 10:58

Chyba ktos zobaczyl ze ta reklama jest tak wyeksponowana bo juz dzisiaj w tym miejscu nie pojawiaja sie reklamy ;-)

5

Friday, 25.02.2011, 11:35

Tak czy inaczej wg mnie reklama jest świetna, szanse na wielu nowych graczy jest ogromna, zatem problem pozostaje w tym co by ich zachęcić żeby zostali na dłużej (lub na stale)

Prosta sprawa - każdy chce być najlepszy kiedyś - a jeżeli nie ma się znajomych z czołówki to można sobie pomarzyć tylko niestety.. No ale tak chyba jest w każdej grze - co nie :D

Prawdę powiedziawszy to ja nie rozumiem dlaczego my w ogóle o tym dyskutujemy ponieważ administracja powinna mieć ludzi odpowiedzialnych za marketing i reklamę. Nie wliczając programistów i ludzi od wymyślania... My powinniśmy jedynie wygłaszać swoje opinie na te ten temat i kuniec :D

Podobne wątki