Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Saturday, 05.03.2011, 11:25

honor to pewnie ma tylko nie mógł z wami wytrzymać ciekawe kto następny od was odejdzie haha :rotfl:

42

Saturday, 05.03.2011, 11:54

honor to pewnie ma tylko nie mógł z wami wytrzymać

Tak się składa że na T1 z tym samymi gra i jakoś wytrzymuje tylko tam jest ustawiony
a tu..........też się musiał ustawić .zal
zresztą nie tylko On więcej jest takich delikwentów którzy walczyli po 2 stronie a teraz nawet na forum sobie gębę wycierają ,
pisząc jacy to my źli i niedobrzy jesteśmy bo paliliśmy i palimy wioski a kiedyś sami to robili.

Ale nie o tym jest ten temat, chodzi o naloty które nie pozwalają nawet na minimalny rozwój nikt nie oblega i nie pali wiosek na 1 czy 2 poziomie (są ewenementy)bo jaki jest w tym sens ?
A naloty są robione na wioski malutkie i niszczone jest w nich wszystko co się wybuduje moim zdaniem jest to bezsensowne.
Dlatego wyszliśmy z propozycją aby uniemożliwić naloty a także możliwość zakładania oblegu na wioski mniejsze niż 5 poziom .
Jest to jedyne sensowne rozwiązanie aby umożliwić każdemu jednakowy rozwój w każdej epoce ,każdy będzie mógł postawić główny budynek w danej epoce w każdej wsi do 19 poziomu i nikt mu w tym nie przeszkodzi ani zabraniem wioski przez zły i niedobry klan ani po przez naloty wyniszczający wszystko co powstanie.
Przy 19 poziomie budynku można zdecydować czy awansuje do następnej epoki czy buduje budynki wyżej i zostaje w danej epoce żeby powalczyć.
Moim zdaniem jest to pomysł satysfakcjonujący każdą ze stron i każdego indywidualnie rozwijającego się gracza bez klanu.

43

Saturday, 05.03.2011, 18:53

wez sie bond rozpedz sciana cie znajdzie niebawem nic nie bedzie mozna robic w tej grze oprocz budowania, nalotow nie oblegow za niedlugo tez nie niebawem wyjedziecie zeby atki od 20 poziomu wiochy byly, zapewne to tylko kwestia czasu...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Pancerny" (05.03.2011, 19:00)


44

Saturday, 05.03.2011, 20:47

tak jak ktoś specjalnie postawił wioskę po bombowce tak trzeba specjalnie postawić wioskę pod arkerów, a ma ktoś taką wioskę w 4 epoce ?, no bo po co ? lepiej mieć full rajtów/kirasów , jak swego czasu sam naloty robiłem to jak dawałem bombowce z aniołem to ledwo co mi przeżywało bo przeciwnik myślał :D

45

Saturday, 05.03.2011, 20:56

I dlatego system palenia wiosek został zmieniony żeby był czas na odbicie wioski a w przypadku nalotów wioska jest niszczona od razu na 1 poziomie cytadeli czyli nie ma szans na jakąkolwiek obronę dlatego najlepsze rozwiązanie to jest "Nalot można wykonać na wioskę nie niższą niż na 20 poziomie Cytadeli"



dalej placzecie z tymi nalotam, trzeba bylo wczesniej skakac, a nie robic wioski mutanty
to dlaczego nie zabierzecie wiosek silniejszym klanom, wiecie ze tego wam sie nie uda
wiec dobraliscie sie do slabszych klanow A_Z, klan delik
i znowu sie zaczyna co bylo w 3 epoce,
nie potraficie sami rowijac swoich osad, tylko pozabieraliscie im kilka wiosek i sie tym szczycicie
wiec jak jest przyslowie zab za zab

46

Saturday, 05.03.2011, 20:59

tak jak ktoś specjalnie postawił wioskę po bombowce tak trzeba specjalnie postawić wioskę pod arkerów, a ma ktoś taką wioskę w 4 epoce ?, no bo po co ? lepiej mieć full rajtów/kirasów , jak swego czasu sam naloty robiłem to jak dawałem bombowce z aniołem to ledwo co mi przeżywało bo przeciwnik myślał :D

DrastiC ja myślałem prawie rok i obroniłem dziesiątki nalotów w 4e trzymając arkerów w każdej wiosce bo tylko tak się dało. Ale co ma zrobić gracz który skoczył do 4e i zaczyna z wioskami po 20 arkerów (jak ma szczęście) ? Może sobie próbować rozwijać wioski, ale zbombardują mu je bo nie ma takiej możliwości żeby obronił naloty chociażby miał 5 bohaterów na 30 poziomie z max AA. Przeciw grabieżom można budować składy, żeby nie stracić wojska można robić uniki, ale żeby uniknąć nalotów ludzie kasują konta i to jest po prostu kaczan w tej grze, gra powinna być zbalansowana a NALOTY NIE SĄ ZBALANSOWANE w tej grze.

47

Saturday, 05.03.2011, 21:14

tak jak ktoś specjalnie postawił wioskę po bombowce tak trzeba specjalnie postawić wioskę pod arkerów, a ma ktoś taką wioskę w 4 epoce ?, no bo po co ? lepiej mieć full rajtów/kirasów , jak swego czasu sam naloty robiłem to jak dawałem bombowce z aniołem to ledwo co mi przeżywało bo przeciwnik myślał :D

Nie wiem czy oglądałeś Drastic linki które wkleiłem z nalotów tam wszystko jest pokazane ile jeden gracz potrafi zniszczyć budynków to jaką mam możliwość postawienia wioski pod arki jak mam wszystko niszczone od zera jak nie widzałeś to zerknij

dalej placzecie z tymi nalotam, trzeba bylo wczesniej skakac, a nie robic wioski mutanty
to dlaczego nie zabierzecie wiosek silniejszym klanom, wiecie ze tego wam sie nie uda
wiec dobraliscie sie do slabszych klanow A_Z, klan delik
i znowu sie zaczyna co bylo w 3 epoce,
nie potraficie sami rowijac swoich osad, tylko pozabieraliscie im kilka wiosek i sie tym szczycicie
wiec jak jest przyslowie zab za zab



Z chęcią bym budował swoje wioski ale nie mogę bo co wybuduję to mam zaraz zniszczone nawet napisałem do Razora propozycję paktu nie agresji ale jego odpowiedź była krótka te mniejsze klany mnie nie obchodzą

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "bolaks" (05.03.2011, 21:20)


48

Saturday, 05.03.2011, 23:18

Też uważam, że to system gry a nie łaska innych graczy powinien dawać szansę rozwoju ale raczej się to nie zmieni, bo jest więcej za nalotami niż przeciw.
Więc na T2 skoro nawarzyliście piwa musicie teraz je wypić.
Myślę, że da się obronić przed tymi nalociarzami i rozwinąć w 4 epoce.
Wymaga to sporego zaangażowania i dyscypliny ale jest wykonalne o ile faktycznie w oblach nikt Wam nie podskoczy.

annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Sunday, 06.03.2011, 10:10

Straciłem dzisiaj 5 budynków i 10 kopalni do jutra tego nie odbuduję a jeszcze nie wszyscy z 5 epoki mnie dzisiaj odwiedzili więc coś na pewno jeszcze zburzą.
Więc prosił bym twórców gry o odpowiedź na moje pytanie jak można się obronić "przed nalotami" bo ja nie widzę innego rozwiązanie jak "Nalot można wykonać na wioskę nie mniejszą niż 20 poziom Cytadeli"
wtedy miał bym możliwość się bronić
hm... z tego co się orientuję to naloty są skutkiem ciągłego odbierania i często również palenia wiosek innym graczom.

50

Sunday, 06.03.2011, 11:22

dokladnie:) wtedy nie widzieli winy i potrzeby zmian systemu obli i palenia wiosek:P

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

51

Sunday, 06.03.2011, 11:39

Jednak system oblezniczy i palenie wioske zostały zmienione tudzież nie jest to argument.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

52

Sunday, 06.03.2011, 13:04

nie znam sytuacji na T2 ale 4 epoka wygrywa z 5 epoką w oblężeniach , więc wystarczy przejąć wioskę, a jak jesteście po prostu słabsi no cóż taka kolej rzeczy ...

53

Sunday, 06.03.2011, 14:04

Osobiście nie gram na T2 i generalnie je... e mnie co się tam dzieje, ale system nalotów nie jest zbalansowany - na pewno nalot powinien trwać 3 rundy, całkowicie nie rozumiem dlaczego trwa on 2 (powinno to być traktowane jak zwykła walka) - nie dość że ciężko zdjąć nalot (4 epoka - i wbrew temu co piszą niektórzy tylko 1 jednostka pplot się nadaje do masowej produkcji - bo o takiej mówimy) to w 2 rundy trzeba zdjąć chmarę bombowców - a jak jest sprytny nalatywacz to zrobi front i 1 runda z 2 przepadnie na zdjęcie frontu...

54

Sunday, 06.03.2011, 14:15

No to zmienić że atak przy nalotach liczy się tylko przy jednostkach na froncie tak jak w przypadku oblężeń, że liczą się tylko na obwodzie

55

Sunday, 06.03.2011, 16:03

Nudne są te płacze tych co niszczyli serwer, teraz tylko zbierają owoce swojej mozolnej pracy:P

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

56

Sunday, 06.03.2011, 16:30

I kto to mówi założyciel klanu CHAOS chyba to wasz klan najwięcej wiosek spalił na tym serwerze bo ja sobie nie przypominam żeby mój klan Spartanie 300 spalił chociaż jedną wioskę aż do tej pory. Ja spaliłem 2 wioski po przejściu do 4 ery to tylko odpowiedź na naloty a ty Elżutek ile spaliłeś wiosek??

57

Sunday, 06.03.2011, 17:50

Bolaks, goście z 5 epoki z T2 robią sobie z Was podśmichujki więc zaciśnijcie zęby, ruszcie głową i stawcie im opór na takich regułach jakie są.
Łatwo nie będzie ale jest możliwe. Zakładam, że Wasz klan jest wystarczająco silny "na ziemi" ;) bo jeśli nie to po ptokach. Nie gram na T2 więc nie wiem jaka jest sytuacja.

58

Sunday, 06.03.2011, 19:48

Brawo Kachu:) o to biega, a do wiadomości Bolaksa - nie paliłam wiosek, a wręcz walczyłam o możliwość porzucania, a nie palenia:P ale nie o to chodzi:P
Zniszczyliście serwer nie paleniem tylko wyniszczaniem graczy, teraz zapraszamy Was tylko do tanga z różą w zębach ;> powodzenia :D

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

59

Sunday, 06.03.2011, 20:48

Może ty nie paliłeś ale twój klan i klan A-Z poczytajcie sobie skargi graczy a tu chyba cały czas wam o to chodzi tylko nie dostałem od nikogo odpowiedzi komu klan Spartanie 300 spalił wioski

60

Sunday, 06.03.2011, 21:17

Naprawdę nudny jesteś, idź już spać, dobranocka dawno się skończyła ;>

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!