Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Sunday, 06.03.2011, 21:35

Chcesz wiedzieć komu spaliliście wioski mogę Ci od razu powiedzieć jak jeszcze miałem klan to dość dużo wiosek poszło z dymem a ja pamiętam to bo zniszczyliście mój klan i kilka osób zrezygnowało całkowicie z gry wtedy.

Zaczęliście w klanie" Memento Mori " i dokończyliście w klanie Spartan i nie mówię ze sami bo współpracowaliście z PSD wtedy, niedawno jeszcze było Oral.
A teraz już sami spartanie zostali .

62

Sunday, 06.03.2011, 22:10

Oskarżacie nas o palenie wiosek ale nie umiecie tego udowodnić bo takich sytuacji nie było a gracze z PSD są u was i u nas poczytaj sobie forum to dowiesz się jakie klany paliły wioski a nie oskarżasz kogoś o coś czego nie robił.
Ale nie po to ten post założyłem żebyście się wypowiadali bez sensu ja chcę otrzymać odpowiedź od twórców gry jak mogę się obronić przed takimi nalotami bo chyba tracić 10 budynków/kopalni po nalotach od jednego gracza to chyba za duże straty a graczy w 5 epoce jest więcej jakie mam szanse na rozbudowę wioski. Rozumiem jak bym tracił w nalocie 1budynek to mam możliwość rozwoju a w tym wypadku nie mam żadnego

63

Sunday, 06.03.2011, 22:29

po roku trudno znalesc raporty z oblegow
i znalesc kontakty z graczami ktorzy pokasowali konta
wiec dowodow nie bedzie pewno
faktem jest ze zniszczyliscie z 10 klanow i ostali sie tylko najsilniejsi z nich :D lub jak kto woli najbardzie palajacy rzadza odwetu
za pokasowane konta swoich wspolgraczy i wspolklanowiczow

i jak widac na forum doczekali sie :rotfl:

dla mnie osobiscie naloty 5 epoki niczym nie roznia sie od oblegow Spartan + Oral na duzo slabsze klany i zabieranie im wiosek
Wy burzyliscie pol roku gry w 18 godz. zabierajac wioche, przy nalotach musisz przyznac sam ze to troche dluzej trwa - a szkoda

teraz to my jestesmy Sprite a Wy pranienie :rotfl:

i nie interesuje mnie czy Ty kiedykolwiek spaliles komus wioche czy nie
bo rok temy tez bylem poczatkujacym w 3 epoce graczem ktory wszystkie swoje wiochy zbudowal samodzielnie i
ja jak i moj byly klan nikomu wiochy nie zabralismy a jednak Twoj klan
skasowal 6 z 8 graczy bylego mojego klanu
o innych klanach nie wspomne

wybraliscie 3 epoke i rzadzenie w niej to tam pozostancie

64

Sunday, 06.03.2011, 23:20

bolaks trzeba było wcześniej przejść do 4 epoki.
Po co teraz płaczesz skoro zawaliłeś sprawę?
może trzeba było tutoriala przeczytać... - tam masz informacje ile jest epok w grze;]
ostatecznie na forum mogłeś zapytać w poradach bo widzę że grasz już od dawna więc chyba wtedy było już 6 epok:)

65

Monday, 07.03.2011, 00:00

trzeba było wcześniej przejść do 4 epoki.

I tu jest właśnie pies pogrzebany ,i nad tym powinni się zastanowić twórcy gry czy taki system gry jest dobry który faworyzuje graczy którzy zaczęli grać wcześniej ,wcześniej przeskoczyli epoki .
Co mają począć gracze którzy się znaleźli po drugiej stronie frontu gdzie wszyscy epokowo są niżej i nie mają broni do obrony a już nie mówiąc do walki z nimi .
Wypowiedział się jeden z administratorów że "nie mamy jaj" ,miałbym prośbę niech ON ma jaja i napisze taki "Tips and triks " dla bombardowanych ,czyli jak skutecznie się wybronić przed nalotami dla początkujących w IV epoce .

Bo przed oblegami każdy klan z "jajami "da rade to zrobić .

66

Monday, 07.03.2011, 06:52

chcecie raportow z atakow 5 epoki

to moze w koncu zaczniecie sie bronic przed nimi a nie tylko wojskami uciekac

wiec takie ataki przestaly miec sens bo to puste ataki, wiec szkoda czasu na takie wyprawki

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

67

Monday, 07.03.2011, 07:12

Dyskusja na temat nalotów jest zawsze ciekawa... ale jeszcze raz zobaczę posty w stylu "bo oni byli źli to teraz mają za swoje" i wyciąganie spraw niezwiązanych z tym tematem to będę dawał ostrzeżenia. Jak macie ochotę sobie podyskutować to załóżcie temat w Offtopie i gadajcie ile chcecie. Ale tu na temat proszę.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

68

Monday, 07.03.2011, 08:21

chcecie raportow z atakow 5 epoki

to moze w koncu zaczniecie sie bronic przed nimi a nie tylko wojskami uciekac

wiec takie ataki przestaly miec sens bo to puste ataki, wiec szkoda czasu na takie wyprawki

Na co ty liczysz że ktoś kto buduje tylko arkebuzery żeby chociaż w minimalnym stopniu ograniczyć skutki nalotów wystawi je przeciwko czołgom ?
Myśliwy zanim pójdzie na polowanie posadzi las ,nakarmi zwierzynę ,zadba o to żeby mieć do czego strzelać .
Jak byś pomyślał (to nie boli ) to zamiast takich raportów :
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=bd892e2ed9
Które na pewno napawają Cię dumą z samego rana i utwierdzają w tym jaki to Ty jesteś wielki i jak to zapanowałeś na serwerem.
Miałbyś może i takie:
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=0bbcc059f1
bo to są dopiero walki którymi się może pochwalić zarówno jak jeden taki i drugi uczestnik ,
a Ty ....cóż .....
może zacznij wklejać raporty z wyburzeń skoro uważasz to za szczyt swojego sukcesu na tym serwerze,bo utrzymując taką polityke napewno więcej nie osiągniesz .
Chyba że twórcy coś w końcu wymyślą i w systemie nalotów zajdą takie zmiany żeby pan Razorblades miał do czego strzelać a nie tylko do pustych budynków .

69

Monday, 07.03.2011, 08:36

bolaks w tej grze żeby być top to trzeba zapamiętać jedną rzecz. Nigdy nie można dać się rozwinąć wrogowi w wyższej epoce, z tego co wiem Wy siedzieliście sobie w 3 hasając w czasie gdy oni już byli w 5.
I teraz to wychodzi, a co do tego "I tu jest właśnie pies pogrzebany ,i nad tym powinni się zastanowić twórcy gry czy taki system gry jest dobry który faworyzuje graczy którzy zaczęli grać wcześniej ,wcześniej przeskoczyli epoki .
Co mają począć gracze którzy się znaleźli po drugiej stronie frontu gdzie wszyscy epokowo są niżej i nie mają broni do obrony a już nie mówiąc do walki z nimi ."
Wątpię, żeby jakikolwiek gracz stosował naloty na zupełnie obcego gracza, bo po co skoro nie ma z tego żadnych profitów?

70

Monday, 07.03.2011, 09:30

skoro tak sie plujecie o naloty

to dlaczego szanowny pan bond nie wklei raportow z obrony nalotow

np z kilku dni temu (ja juz go nie mam bo nie trzymam)

zestrzelil mi ponad polowe bombowcow.


http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=078f0c1aae,

ten jest z niedzeli, gdyby nie itemy na hp 105 dla samolotow to bys mi zestrzelil ponad 50% samolotow, a w przypadku gdybys wioski budowal tyle samo czasu co ja wioski w 5 epoce budowalem to za kazdym razem sciagalbys 100 % samolotow łącznie z herosem

71

Monday, 07.03.2011, 10:45

Na co ty liczysz że ktoś kto buduje tylko arkebuzery żeby chociaż w minimalnym stopniu ograniczyć skutki nalotów wystawi je przeciwko czołgom ?
Myśliwy zanim pójdzie na polowanie posadzi las ,nakarmi zwierzynę ,zadba o to żeby mieć do czego strzelać .
Jak byś pomyślał (to nie boli ) to zamiast takich raportów :
Tym sposobem to mysliwy dawno zdechnie z głodu

a gdyby nie stare dzieje gdy musialem skasowac wioske ktora dalabymi 263 rajtary na 20 lvl to takie raporty z walk bylyby juz dawno,

ale nie plakalem tylko musiałem pokombinowac co bedzie najlepsze dal koalicji i klanow, i wyszlo ze musze ja spalic bo gdyby wpadla w wasze rece to 4 epoka bylaby stracona i nasz wysilek zapierniczania do 5 poszedlby na marne, i jakos nie plakalem ze z powodu niemozliwosci jej obronienia chce zebyscie mi jej nie zabierali itp....
i gadka ze da sie obronic wioski swierzych w wyzszych epokach przed oblegami to tylko farsa z waszej strony,
ja jej nie bylbym w stanie obronic z moim klanem, w identycznej syt. jest teraz atlantis tez nie wybroni wioski z oblegu wraz ze swoim klanem
za slaba epoka nizej
tylko ze teraz to wy jestescie po drugiej strony barykady i to wy nie myslicie tylko zwalacie wszystko na głowy administracji

72

Monday, 07.03.2011, 10:48

gdybys wioski budowal tyle samo czasu co ja wioski w 5 epoce budowalem to za kazdym razem sciagalbys 100 % samolotow łącznie z herosem

I o to właśnie nam chodzi że my nie mamy możliwości budowy tych wiosek bo przyrost jest budynków jest niższy od strat
a powinna być dana taka możliwość przez system żebym mógł postawić takie wsie że mógłbym Ci zbić cały nalot a nie część .
Mówię oczywiście o sytuacji gdzie wpadasz na moją kumulacje a nie na pojedynczą armię wtedy jest szansa że mogę wybronić przynajmniej raz na jakiś czas jakiś nalot .
Wtedy można byłoby mówić o jakiejś strategii bo w tej chwili to lecisz gdzie chcesz i całe G Ci mogę zrobić żebym postawił kumulke ze wszystkich wsi i z 5 herosami którzy to sami powinni (jak ktoś mądry już tu napisał )sami zdjąć połowę tych bombowców .

A czy wasze sojusznicze słabsze klany nie byłyby zadowolone gdyby system im pozwalał budować wioski do momentu kiedy będą w stanie się bronić przed naszymi oblegami ?
Gdyby system oblegów nie został w pewnym czasie zmieniony to członkowie tych słabszych klanów w waszym sojuszu siedzieli by na stolicach a w tej chwili mogą stracić 1 wioske na tydzień, która tez się pali prawie tydzień .Nie byłem i nie jestem przeciwny tym zmianom zostały wprowadzone słusznie .
Dlatego postulujemy o zmianę w nalotach a także w oblegach aby wspomóc graczy na starcie w kolejnej epoce ,aby dać im możliwość
rozwoju do momentu aż będą w stanie walczyć czy to z nalotami czy też bronić oblegów .

73

Monday, 07.03.2011, 10:58

Razor burzysz mi 10 kopalni/budynków dziennie jak mogę rozwinąć swoje wioski skoro nie zdążę wybudować tego co mi zburzyłeś do następnych nalotów a nie jesteś sam na serwerze w 5 epoce więc nie mam żadnych szans na jakąkolwiek obronę co wybuduje to idzie w gruz.
Jeszcze raz powtarzam ten wątek został założony po to żeby twórcy gry wytłumaczyli mi jak mam się bronic po zmianie epoki przed rozwiniętymi graczami w 5 epoce bo chyba każdy powinien mieć szanse gry

74

Monday, 07.03.2011, 11:19

trzeba bylo skakac szybciej do 4 epoki,a nie robic wioski mutanty w 3 epoce
koniec tematu

75

Monday, 07.03.2011, 11:36

10 lvl budynkow owszem w 2 nalotach

tylko ze okolo 50 % to kopalnie, lub nawet mniej niszczac sklad to ile tracisz 4 min na postawienie go na 1 lvl przeciez to wydatek smieszny i czasowo nie obciazajacy
jedyny bol moze stanowic cytadela

liczac ze macie 5 wiosek to na 100% liczac oczywiscie wszystkie wioski a nie tylko 1 co wykonywany nalot jest to macie postep w budowie

""A czy wasze sojusznicze słabsze klany nie byłyby zadowolone gdyby system im pozwalał budować wioski do momentu kiedy będą w stanie się bronić przed naszymi oblegami ?
Gdyby system oblegów nie został w pewnym czasie zmieniony to członkowie tych słabszych klanów w waszym sojuszu siedzieli by na stolicach a w tej chwili mogą stracić 1 wioske na tydzień, która tez się pali prawie tydzień .Nie byłem i nie jestem przeciwny tym zmianom zostały wprowadzone słusznie ."" - naklikm

tak wioske na tydzien wiec tak samo nie maja szans na obrone przed oblami zmiany ktore byly to kosmetyka i nie traca wiosek od razu tylko w czasie to samo naloty nie tracisz calej kopalni tylko jeden lvl

""Dlatego postulujemy o zmianę w nalotach a także w oblegach aby wspomóc graczy na starcie w kolejnej epoce ,aby dać im możliwość
rozwoju do momentu aż będą w stanie walczyć czy to z nalotami czy też bronić oblegów ."" - naklikm

to niby jak adimnistratorzy maja to zrobic???? musielli by zakazac oblegow i nalotow w 100% bo w tej chwili praktycznie niemozliwe jest obronienie oblegu w 3 epoce przed wami nawet dla graczy co siedza dosyc sporo,
a wy macie ta sama syt. z nalotami

jedynym wyjsciem ktore mogloby skutkowac to ograniczenie lvl wiosek np do 20-30 lvl max wowczas nie byloby przerosnietych armi z wiosek 2 letnich bo kres bylby dawno osiagniety w rozwoju tej wioski, i mialoby sens o wiele wiekszy szukanie wypasionych terenow,
wojo z 5 epoki musialoby byc przeskalowane bo w dalszym ciagu jest daremne w porownaniu do 3 czy 4 epoki
wowczas naloty tez moglyby byc okrojone np o 20% bo tylko moje bombki niszcza 5 budynkow reszty ludzi to ok 2-3 na nalot
lub bardziej konkretnym wydaje sie posuniecie w tym kierunku naloty tak jak sa z tym ze jezeli nie ma obroncow to nalot niszczy tak jak teraz jezeli byla wystawiona obrona (wojo) i samoloty nie rozwalily calej armi to nalot jest pomniejszonny o 25%, wowczas wystarczy jakiekolwiek wojo bo wiadomo ze samoloty wiele nie zrobia wiec zawsze odejmujecie 1-2 budynki na nalot

to srednia wyjdze 6-7 polowa to sklady wiec efektywnosc nalotu bedzie w granicach 30% (3 kopalnie) na 2 naloty

oczywiscie mowie tylko o moim przykladzie w innych przypadkach bedzie o wiele mniej zniszczen

jeszcze moglaby byc opcja naloty mierzonego ale w tym przypadku musi zostac 0 % wojsk broniacych w przypadku obrony,
jezeli samoloty rozwalily wszystkie jednostki lub nie bylo obroncow niszcza budynek ew. lvl budynku na ktory bylby wymierzony nalot z 50% efektem zniszczń w porownaniu do maksymalnej sily bombowcow

teraz niszcza 5 budynkow to mierzony 2-3 z tym ze jakby przezyli obroncy to zawsze 0 !!!!!!!

76

Monday, 07.03.2011, 11:44

trzeba bylo skakac szybciej do 4 epoki,a nie robic wioski mutanty w 3 epoce
koniec tematu

Koniec tematu może jest dla ciebie ale nie dla mnie bo nie dostałem żadnej odpowiedzi od twórców gry.
Zacząłem grę 7 miesięcy po tobie i jesteśmy w tych samych epokach to chyba dość szybko zmieniałem epoki czy w twoim myśleniu za wolno? w tej grze chyba nie chodzi o to żeby przechodzić jak najszybciej epoki
Razor najlepsze rozwiązanie dla was i dla nas to:
- możliwość rozpoczęcia oblężenia 5 poziom wioski (20 poziom Cytadeli)
- możliwość wykonania nalotu 5 poziom wioski (20 poziom cytadeli)
wasza koalicja ma możliwość rozwoju i nasza i nie tylko ci co grają sami bez klanu też mają szanse na rozwój nikt im nie zabierze wioski dopóki nie wybudują na 20 poziom

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "bolaks" (07.03.2011, 11:58)


77

Monday, 07.03.2011, 12:03

trzeba bylo skakac szybciej do 4 epoki,a nie robic wioski mutanty w 3 epoce
koniec tematu

Buhaha a ktoś ty że masz określać kiedy ma być koniec tematu ?
albo kiedy kto ma skakać do 4ep
Jak byś zauważył to każdy heros ma limit poziomów na daną epokę i żeby dobrze go wykorzystywać w kolejnych epokach powinien do tego limitu dotrzeć takie jest przynajmniej moje zdanie,iloma hero możesz się pochwalić z osiągniętym limitem na epokę ?
To było moim priorytetem ,osiągnąłem cel wszyscy dobili do trzydziestki dlatego teraz a nie wcześniej zmieniłem epokę.
Ale jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to może byś doczytał że mowa nie jest o tym kto i kiedy ma zmieniać epokę .
Tylko o tym że nie ważne kto kiedy się zdecyduje na zmianę powinien mieć możliwość rozwoju.
A naloty tą możliwość zabierają
A co chodzi o wioski mutanty w 3 ep to wy już macie wioski mutanty w 5 i się nas boicie ?

78

Monday, 07.03.2011, 12:15

tak mutanty w ep5

to chyba na glowe upadles

mutanty w 5 epoce to sa tylko ze smiglami
bo tylko one zapewnialy mozliwosc obrony
a do wojsk ladowych dopiero dojdziemy

20 lvl wioski to za duzo bo w oblegach i tak poprawy nie bedzie a naloty beda niemozliwoscia
a rozpatrujac w szerszym kontekscie o 5 epoke broniacego sie przed nalotem to zawsze to jest smierc samolotow w przypadku obrony

wiec pomysl nierealny pod wzgledem wszystkich epok

79

Monday, 07.03.2011, 12:21

nie no bolok gratuluje cwaniactwa, obleg od 20 lvl cytadeli czyli nie bedziecie musieli juz zabierac wiosek slabiutkich, tylko bedziecie juz mieli wybudowane fajne wiochy czekajace do zabrania naprawde swietny pomysl, tyle ze tylko dla waszej strony, pomysl i zastanow sie sam co piszesz, gram 3 lata w ta gre naloty zawsze byly i byc musza bo powtarzam jakas przewage musi miec ta moim zdaniem najgorsza 5 epoka nad 4.Piszecie tu jacy wy biedni jestescie a tymczasem kolejny klan przez was sie rozpadl bo co? bo braliscie im wiochy i paliliscie Boże co za zenada jak jeszcze smiecie proscic tu o ZLITOWANIE SIE NAD WAMI Z NALOTAMI:/ MAM NADZIEJE ZE ZOSTANA WAM ZA JAKIES 3 TYGODNIE TYLKO WIOCHY NA 1 POZIOMIE

80

Monday, 07.03.2011, 12:24



20 lvl wioski to za duzo bo w oblegach i tak poprawy nie bedzie a naloty beda niemozliwoscia
a rozpatrujac w szerszym kontekscie o 5 epoke broniacego sie przed nalotem to zawsze to jest smierc samolotow w przypadku obrony

wiec pomysl nierealny pod wzgledem wszystkich epok

Dlaczego twierdzisz że nie realny ja mam szansę na obronę przed twoim nalotem wasza koalicja ma szansę na rozwój i naszej 5 epoce nie będą zabierane wioski na 1 poziomie

nie no bolok gratuluje cwaniactwa, obleg od 20 lvl cytadeli czyli nie bedziecie musieli juz zabierac wiosek slabiutkich, tylko bedziecie juz mieli wybudowane fajne wiochy czekajace do zabrania naprawde swietny pomysl, tyle ze tylko dla waszej strony, pomysl i zastanow sie sam co piszesz, gram 3 lata w ta gre naloty zawsze byly i byc musza bo powtarzam jakas przewage musi miec ta moim zdaniem najgorsza 5 epoka nad 4.Piszecie tu jacy wy biedni jestescie a tymczasem kolejny klan przez was sie rozpadl bo co? bo braliscie im wiochy i paliliscie Boże co za zenada jak jeszcze smiecie proscic tu o ZLITOWANIE SIE NAD WAMI Z NALOTAMI:/ MAM NADZIEJE ZE ZOSTANA WAM ZA JAKIES 3 TYGODNIE TYLKO WIOCHY NA 1 POZIOMIE

Nie wiem jak ci to wytłumaczyć zapomniałeś jak było jak zmieniłeś epokę nawet tygodnia nie wytrzymałeś w 4 epoce założyłeś nowe konto i teraz grasz po przeciwnej stronie i już ci naloty nie przeszkadzają wytłumaczę ci w skrócie postawie sobie wioski na 19 poziom cytadeli to mam możliwość zmienić epokę bez przeszkód nikt mi wioski nie zabierze ani nie zniszczy nalotami a jak zdecyduję się na grę z oblężeniami i nalotami to wybuduję cytadelę na 20 poziom i zarazem mam czym się bronić

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "bolaks" (07.03.2011, 12:35)