Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 27.03.2011, 19:37

Pakt "ratowanie serwera T2"

Od jutra tj. 28.03.2011 wchodzi w życie pakt pomiędzy dwiema największymi koalicjami na T2. Nie ma jeszcze zbyt dużo konkretów więc zakładam ten wątek żeby wszystko ustalić i doprecyzować.
Na chwilę obecną wygląda to tak:
Klany Armia Zniszczenia, Święta Inkwizycja, Armia Zaborców, NOWA VALLHILA, SENSI_TEAM, Diabły, S I R przestają oblegać oraz robić naloty klanom SPARTANIE 300, Legioniści Sparty i Legion Spartan, i vice versa. W zamian gracze klanu SPARTANIE 300 skaczą do 4 epoki oraz oddają wioski zabrane wcześniej przeciwnikom. Pakt obowiązuje przez okres 6 miesięcy z wyjątkiem klanu Święta Inkwizycja który zgodził się stosować do ustaleń paktu przez 3 miesiące.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Getm" (27.03.2011, 20:45)


2

Sunday, 27.03.2011, 21:21

mam takie pytanko czy ze wszystkich klanów Spartanów będą wskakiwać o jedną epokę wyżej czy tylko Spartanie 300 :?:

3

Sunday, 27.03.2011, 21:30

Pytaj swojego szefa, bo z wszystkimi klanami jest wszystko dogadane tylko nie z Twoim.

4

Sunday, 27.03.2011, 21:40

Ale ja się Ciebie pytam.

No to zapytam się Ciebie o Twój klan czy u Was będą wszyscy skakac epoke wyżej chyba możesz odpowiedzieć na to pytanie :?:

5

Sunday, 27.03.2011, 22:58

Jesteśmy na czacie razem z Waszym kierownictwem. Trwa jeszcze ustalanie szczegółów, ale na razie ustaliliśmy:
<Atlantis77_> podsumowując, w 300 jest sama 4-5e, a w moim klanie jest 4-5e i gracze z 3e którzy chcą skoczyć max 2-3 miechy do 4e, nie ma wyskakiwania z klanu i oblegania
<Mogwai_> dokładnie

6

Sunday, 27.03.2011, 23:07

Dzięki za info .

7

Monday, 28.03.2011, 22:48

Nazwa wątku bardzo adekwatna do prawdziwych reali sprawy :D

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 28.03.2011, 23:26

lepiej by pasowało PAKT"dajcie nam fory, bo dostajemy baty" :rotfl:

9

Monday, 28.03.2011, 23:28

lepiej by pasowało PAKT"dajcie nam fory, bo dostajemy baty" :rotfl:


No cóż jak nigdy się zgodzę :D

hahahaha

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 29.03.2011, 00:24

"Pakt o nieobleganiu i robieniu nalotów z dniem 28.03.2011 do dnia 28.09.2011 godzina 00.00." tak w ogóle miało być 6 miesięcy a nie 6 miesięcy i jeden dzień!!!!! niech Cobra poprawi bo widocznie z radości że nie straci wioski pomylił sie w liczeniu
powinno być "z dniem 28.03.2011 do dnia 27.09.20011 godzina 24-ta"

11

Tuesday, 29.03.2011, 01:35

Jak zwykle nie mogłeś się pohamować. Tekst wklejony na strone 300 - bo chyba do tego się odnosisz został przesłany po korekcie, do wklejenia jako obowiązujący przez jednego z szefów Waszej koalicji z taką właśnie datą. Do kogo więc pretensje? Poza tym nie zostałeś nigdzie wymieniony jako sygnotariusz porozumienia i jak widzę nie zadałeś sobie trudu aby sprawdzić co i jak - jesteś beneficjentem jak ja ( choć ja nie bezpośrednio), może więc zostaw poprawianie tym powołanym do uzgodnień. Jeśli tak drobiazgowo chcesz przestrzegać paktu to może dopilnuj by wszyscy których on dotyczy się o nim dowiedzieli i nie zasłaniali swoich ataków niezapoznaniem z ostateczną wersją już po jego wejściu w życie. Nie wiem w sumie po co ja to piszę, każdy kto Cię choć trochę poznał wie dlaczego to napisałeś co napisałeś :/ Mam tylko nadzieję że swoje wszystkie frustracje przelewasz w grze, dzięki czemu masz szczęśliwe realne życie ;) Jeśli tak jest to niewątpliwie stawia to grę w nowym, terapeutycznym wręcz charakterze :D

PS. wiem że to tylko gra więc nie ma się co przejmować aż za bardzo, ale należenie do jednej z frakcji nie odbiera przecież ludziom samokrytycyzmu i zdrowego rozsądku - piszę to do obu stron jak i w tym miejscu biję się sam w pierś bo zapewne można mi coś w którymś momencie zarzucić. Dlaczego więc komentując na tym forum czy też w grze obserwuję że zawsze zakładacie sobie nawzajem złą wolę? Pomyślcie też nad tym czy wypowiedź Golema wyżej i moja w tym poście nie mogła by obyć się bez ostatniego zdania (u mnie dwóch przed PS)?

12

Tuesday, 29.03.2011, 19:50

tylko ze ten pakt podoba sie chyba tylko szefom reszcie nie bardzo...

13

Friday, 20.05.2011, 21:32

tylko ze ten pakt podoba sie chyba tylko szefom reszcie nie bardzo...

No tak wygląda że tylko szefowie rozumieją jego sens, reszta nie bardzo.

14

Friday, 20.05.2011, 22:45

No nie bardzo rozumiem spokoj na miesiac tak jak to mialo niegdys miejsce na T1 ale pol roku? no prosze cie pewnie sami sie z tego smiejecie miedzy soba

15

Friday, 20.05.2011, 23:10

No nie wiem kto się śmieje. 3 wioski straciliśmy przez łamanie paktu graczy z koalicji 3 krotnie większej, z 3 razy większą ilością klanów, z wioskami z przed paktu które nie przepadły gdy my skoczyliśmy do 4e. Generalnie mimo paktu i kolosalnej przewagi kombinujecie jak nas pozbawić cienia szansy stawienia oporu, i dalej nie dajecie rady, więc oblegacie z klanów nie objętych paktem kiedy nie potraficie się obronić przed prostymi grabieżami. Chyba faktycznie nam jest bardziej do śmiechu, jak potworków nie będziecie potrafili zabić to też będziecie płakać ?

16

Saturday, 21.05.2011, 01:18

A przepraszam kto placze? Dobrze wiesz ze niebawem sie posypiecie i to wlasnie wy o tym placzecie, wrecz szantazujecie by was zostawic w spokoju

dk4ever

Początkujący

  • "dk4ever" został zablokowany

Postów: 12

Skąd: T1 & T2

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Saturday, 21.05.2011, 13:21

...he jupi cieszę się z tego powodu, że pan kołek "Musash" będzie musiał wskoczyć do 4-tej epoki, bo jakoś jest w 3-tej i zaczął atakować mnie (gracza z 2-ej epoki) - gratuluje odwagi... :thumbsup:

Fakt, że nie mamy paktu pomiędzy "kołeczkami" - SPARTANAMI i tymi ich podróbami to mogę sobie atakować Was, no cóż przynajmniej tyle na pocieszenie ;)

tu oto biega:
LEGION podpisuje pakt, oddaje wiochy stare... słabe, a sam szuka wioch od graczy top 200 i później dojdzie do tego, że będą się panoszyć, więc, bo ja wiem czy tak dobrze, że ten pakt jest...


^^
Grasz w TE ???
NIE GRAM W TO G...


Załącz myślenie, ono nie boli...
8)

18

Sunday, 22.05.2011, 22:09

A przepraszam kto placze? Dobrze wiesz ze niebawem sie posypiecie i to wlasnie wy o tym placzecie, wrecz szantazujecie by was zostawic w spokoju

Płaczą gracze którzy nie potrafią się przed nami obronić. Piszą wiadomości do naszych że pakt ich nie interesuje i zaczną naloty. Nie będę podawał kto, ale jest ich kilku. Są też tacy którzy nic nie piszą, tylko oblegają z innego klanu lub ze swojego nie uznając paktu. Tylko że my po skoku do 4e już nie możemy się wycofać. Nie mamy rozwiniętych wiosek w żadnej epoce, a mimo to zabiera się nam wioski mimo umowy że żadnych oblegów przez 6 miesięcy miało nie być. Przeciwnik ma dużą przewagę w każdej epoce, 3 razy więcej graczy/klanów, a mimo to nadal nie potrafi grać fair i nie respektuje umowy którą zawarł z nami. Cwaniactwo i tyle.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Sunday, 22.05.2011, 23:31

kto tu cwaniakował jak palił wioski, więc kolego nie piepsz za przeproszeniem głupot nie daliście rady a teraz płacze, jakies rozejmy co to wogóle, chcieliście wojny to ją macie widocznie wasza strategia nie przyniosła rezultatu ale po tym co widac to i tak cwaniakujecie na T2, nie będe pisał w jaki sposób bo większość wie o czym mówie

dk4ever

Początkujący

  • "dk4ever" został zablokowany

Postów: 12

Skąd: T1 & T2

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Monday, 23.05.2011, 21:38

Darek daj se spokój z tymi kołkami, drewno ci nie zrozumie, tylko szkoda klawiatury na takich...
zacznijcie coś robić ze sobą, bo jakoś na razie kozaczycie, a zamiast walczyć to nie wiem co robicie?

proponuje kupcie psa i płaczcie do niego... może poskutkuje, a jak nie to dajcie se spokój...
Grasz w TE ???
NIE GRAM W TO G...


Załącz myślenie, ono nie boli...
8)