You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, March 27th 2011, 7:37pm

Pakt "ratowanie serwera T2"

Od jutra tj. 28.03.2011 wchodzi w życie pakt pomiędzy dwiema największymi koalicjami na T2. Nie ma jeszcze zbyt dużo konkretów więc zakładam ten wątek żeby wszystko ustalić i doprecyzować.
Na chwilę obecną wygląda to tak:
Klany Armia Zniszczenia, Święta Inkwizycja, Armia Zaborców, NOWA VALLHILA, SENSI_TEAM, Diabły, S I R przestają oblegać oraz robić naloty klanom SPARTANIE 300, Legioniści Sparty i Legion Spartan, i vice versa. W zamian gracze klanu SPARTANIE 300 skaczą do 4 epoki oraz oddają wioski zabrane wcześniej przeciwnikom. Pakt obowiązuje przez okres 6 miesięcy z wyjątkiem klanu Święta Inkwizycja który zgodził się stosować do ustaleń paktu przez 3 miesiące.

This post has been edited 1 times, last edit by "Getm" (Mar 27th 2011, 8:45pm)


Spiryt33

Trainee

Posts: 75

Location: Libiąż

  • Send private message

2

Sunday, March 27th 2011, 9:21pm

mam takie pytanko czy ze wszystkich klanów Spartanów będą wskakiwać o jedną epokę wyżej czy tylko Spartanie 300 :?:

3

Sunday, March 27th 2011, 9:30pm

Pytaj swojego szefa, bo z wszystkimi klanami jest wszystko dogadane tylko nie z Twoim.

Spiryt33

Trainee

Posts: 75

Location: Libiąż

  • Send private message

4

Sunday, March 27th 2011, 9:40pm

Ale ja się Ciebie pytam.

No to zapytam się Ciebie o Twój klan czy u Was będą wszyscy skakac epoke wyżej chyba możesz odpowiedzieć na to pytanie :?:

5

Sunday, March 27th 2011, 10:58pm

Jesteśmy na czacie razem z Waszym kierownictwem. Trwa jeszcze ustalanie szczegółów, ale na razie ustaliliśmy:
<Atlantis77_> podsumowując, w 300 jest sama 4-5e, a w moim klanie jest 4-5e i gracze z 3e którzy chcą skoczyć max 2-3 miechy do 4e, nie ma wyskakiwania z klanu i oblegania
<Mogwai_> dokładnie

Spiryt33

Trainee

Posts: 75

Location: Libiąż

  • Send private message

6

Sunday, March 27th 2011, 11:07pm

Dzięki za info .

7

Monday, March 28th 2011, 10:48pm

Nazwa wątku bardzo adekwatna do prawdziwych reali sprawy :D

Golem

Intermediate

Posts: 412

Location: Rivia

  • Send private message

8

Monday, March 28th 2011, 11:26pm

lepiej by pasowało PAKT"dajcie nam fory, bo dostajemy baty" :rotfl:

9

Monday, March 28th 2011, 11:28pm

lepiej by pasowało PAKT"dajcie nam fory, bo dostajemy baty" :rotfl:


No cóż jak nigdy się zgodzę :D

hahahaha

Golem

Intermediate

Posts: 412

Location: Rivia

  • Send private message

10

Tuesday, March 29th 2011, 12:24am

"Pakt o nieobleganiu i robieniu nalotów z dniem 28.03.2011 do dnia 28.09.2011 godzina 00.00." tak w ogóle miało być 6 miesięcy a nie 6 miesięcy i jeden dzień!!!!! niech Cobra poprawi bo widocznie z radości że nie straci wioski pomylił sie w liczeniu
powinno być "z dniem 28.03.2011 do dnia 27.09.20011 godzina 24-ta"

11

Tuesday, March 29th 2011, 1:35am

Jak zwykle nie mogłeś się pohamować. Tekst wklejony na strone 300 - bo chyba do tego się odnosisz został przesłany po korekcie, do wklejenia jako obowiązujący przez jednego z szefów Waszej koalicji z taką właśnie datą. Do kogo więc pretensje? Poza tym nie zostałeś nigdzie wymieniony jako sygnotariusz porozumienia i jak widzę nie zadałeś sobie trudu aby sprawdzić co i jak - jesteś beneficjentem jak ja ( choć ja nie bezpośrednio), może więc zostaw poprawianie tym powołanym do uzgodnień. Jeśli tak drobiazgowo chcesz przestrzegać paktu to może dopilnuj by wszyscy których on dotyczy się o nim dowiedzieli i nie zasłaniali swoich ataków niezapoznaniem z ostateczną wersją już po jego wejściu w życie. Nie wiem w sumie po co ja to piszę, każdy kto Cię choć trochę poznał wie dlaczego to napisałeś co napisałeś :/ Mam tylko nadzieję że swoje wszystkie frustracje przelewasz w grze, dzięki czemu masz szczęśliwe realne życie ;) Jeśli tak jest to niewątpliwie stawia to grę w nowym, terapeutycznym wręcz charakterze :D

PS. wiem że to tylko gra więc nie ma się co przejmować aż za bardzo, ale należenie do jednej z frakcji nie odbiera przecież ludziom samokrytycyzmu i zdrowego rozsądku - piszę to do obu stron jak i w tym miejscu biję się sam w pierś bo zapewne można mi coś w którymś momencie zarzucić. Dlaczego więc komentując na tym forum czy też w grze obserwuję że zawsze zakładacie sobie nawzajem złą wolę? Pomyślcie też nad tym czy wypowiedź Golema wyżej i moja w tym poście nie mogła by obyć się bez ostatniego zdania (u mnie dwóch przed PS)?

12

Tuesday, March 29th 2011, 7:50pm

tylko ze ten pakt podoba sie chyba tylko szefom reszcie nie bardzo...

13

Friday, May 20th 2011, 9:32pm

tylko ze ten pakt podoba sie chyba tylko szefom reszcie nie bardzo...

No tak wygląda że tylko szefowie rozumieją jego sens, reszta nie bardzo.

14

Friday, May 20th 2011, 10:45pm

No nie bardzo rozumiem spokoj na miesiac tak jak to mialo niegdys miejsce na T1 ale pol roku? no prosze cie pewnie sami sie z tego smiejecie miedzy soba

15

Friday, May 20th 2011, 11:10pm

No nie wiem kto się śmieje. 3 wioski straciliśmy przez łamanie paktu graczy z koalicji 3 krotnie większej, z 3 razy większą ilością klanów, z wioskami z przed paktu które nie przepadły gdy my skoczyliśmy do 4e. Generalnie mimo paktu i kolosalnej przewagi kombinujecie jak nas pozbawić cienia szansy stawienia oporu, i dalej nie dajecie rady, więc oblegacie z klanów nie objętych paktem kiedy nie potraficie się obronić przed prostymi grabieżami. Chyba faktycznie nam jest bardziej do śmiechu, jak potworków nie będziecie potrafili zabić to też będziecie płakać ?

16

Saturday, May 21st 2011, 1:18am

A przepraszam kto placze? Dobrze wiesz ze niebawem sie posypiecie i to wlasnie wy o tym placzecie, wrecz szantazujecie by was zostawic w spokoju

dk4ever

Beginner

  • "dk4ever" has been banned

Posts: 12

Location: T1 & T2

  • Send private message

17

Saturday, May 21st 2011, 1:21pm

...he jupi cieszę się z tego powodu, że pan kołek "Musash" będzie musiał wskoczyć do 4-tej epoki, bo jakoś jest w 3-tej i zaczął atakować mnie (gracza z 2-ej epoki) - gratuluje odwagi... :thumbsup:

Fakt, że nie mamy paktu pomiędzy "kołeczkami" - SPARTANAMI i tymi ich podróbami to mogę sobie atakować Was, no cóż przynajmniej tyle na pocieszenie ;)

tu oto biega:
LEGION podpisuje pakt, oddaje wiochy stare... słabe, a sam szuka wioch od graczy top 200 i później dojdzie do tego, że będą się panoszyć, więc, bo ja wiem czy tak dobrze, że ten pakt jest...


^^
Grasz w TE ???
NIE GRAM W TO G...


Załącz myślenie, ono nie boli...
8)

18

Sunday, May 22nd 2011, 10:09pm

A przepraszam kto placze? Dobrze wiesz ze niebawem sie posypiecie i to wlasnie wy o tym placzecie, wrecz szantazujecie by was zostawic w spokoju

Płaczą gracze którzy nie potrafią się przed nami obronić. Piszą wiadomości do naszych że pakt ich nie interesuje i zaczną naloty. Nie będę podawał kto, ale jest ich kilku. Są też tacy którzy nic nie piszą, tylko oblegają z innego klanu lub ze swojego nie uznając paktu. Tylko że my po skoku do 4e już nie możemy się wycofać. Nie mamy rozwiniętych wiosek w żadnej epoce, a mimo to zabiera się nam wioski mimo umowy że żadnych oblegów przez 6 miesięcy miało nie być. Przeciwnik ma dużą przewagę w każdej epoce, 3 razy więcej graczy/klanów, a mimo to nadal nie potrafi grać fair i nie respektuje umowy którą zawarł z nami. Cwaniactwo i tyle.

Golem

Intermediate

Posts: 412

Location: Rivia

  • Send private message

19

Sunday, May 22nd 2011, 11:31pm

kto tu cwaniakował jak palił wioski, więc kolego nie piepsz za przeproszeniem głupot nie daliście rady a teraz płacze, jakies rozejmy co to wogóle, chcieliście wojny to ją macie widocznie wasza strategia nie przyniosła rezultatu ale po tym co widac to i tak cwaniakujecie na T2, nie będe pisał w jaki sposób bo większość wie o czym mówie

dk4ever

Beginner

  • "dk4ever" has been banned

Posts: 12

Location: T1 & T2

  • Send private message

20

Monday, May 23rd 2011, 9:38pm

Darek daj se spokój z tymi kołkami, drewno ci nie zrozumie, tylko szkoda klawiatury na takich...
zacznijcie coś robić ze sobą, bo jakoś na razie kozaczycie, a zamiast walczyć to nie wiem co robicie?

proponuje kupcie psa i płaczcie do niego... może poskutkuje, a jak nie to dajcie se spokój...
Grasz w TE ???
NIE GRAM W TO G...


Załącz myślenie, ono nie boli...
8)