You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, April 3rd 2011, 12:42am

Obraza wielu graczy na forum !

Moje ID : 19697

id gracza GOLEM który obraża w watku poniżej : T1: 37950 T2: 16041

słyszałem pogłoski

Prosze o podjęcie drogi sprawiedliwości w kierunku tego "Usera"

Pozdrwiam

Ps. Gdyby chciał skasowac to zacytowałem obrazy w poście w watku tego pana ... słyszałem pogłoski

Tu kolejny watek i kolejna MEGA OBRAZA i to podżegająca do kłótni w kwesti najwyższej miary jaka jest zona i rodzina Przypominam że cytuje wypowiedz tego pana :
Obrońca Wiary

Z góry dziekuje za sprawiedliwe podejście do sprawy , przypominam tez że sprawy tej wagi w moim wypadku rozwiązywala Pani Thorga i to ona nakładała bana na moje konta w grze za obrazy na forum [identyczna obraza odnosząca się do żony] .

Miłej nocy życze

Diabeł

This post has been edited 3 times, last edit by "Diabeł" (Apr 3rd 2011, 12:57am)

Golem

Intermediate

• Send private message

2

Sunday, April 3rd 2011, 12:50am

ja tego nie wymyśliłem, tylko słyszałem takie wieści, więc szukam konkretnej odpowiedzi wśród graczy czy to jest przestępstwo?? :D

jeśli kogoś tym uraziłem to przepraszam co złego to nie ja :)

This post has been edited 1 times, last edit by "Golem" (Apr 3rd 2011, 11:01am)

3

Sunday, April 3rd 2011, 12:52am

Chyba tak , ja wszystko co pisałem do Ciebie na temat CIEBIE TEZ PISAŁEM ŻE SŁYSZAŁEM od kolegów i za to dostalem bana w grze na 2 tygodnie więc chyba jest :P

Ale od tego jest Pani Thorga , nie mnie to oceniać .

4

Sunday, April 3rd 2011, 5:15pm

Od takich tematów na forum są moderatorzy, ale i ja mogę zamknąć i rozdać warny.
Edit: nie doczytałam do końca, Lomnas mnie już ubiegł ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny