Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Thursday, 14.04.2011, 16:41

Szansa na szarżę +2 % > Musisz mieć mega farta aby trafić szarżę jeżeli masz tylko sandała :P

22

Thursday, 14.04.2011, 16:46

ten sandał heraklesa
mmmmmmmmmm

23

Thursday, 14.04.2011, 16:47

to jeszcze musze miec kobaltowe oblicze śmierci???
mmmmmmmmmm

24

Thursday, 14.04.2011, 17:35

Im więcej szansy na szarże tym lepiej :P Nawet jak będziesz miał wszystkie dostępne to i tak szansa jest niewielka :>

25

Saturday, 16.04.2011, 21:39

mój bohater ma takie statystyki
pkt życia-436
atak-253
AA-Atak-193
obrona-120
inicjatywa-385
i co tutaj mam wybrać sandał heraklesa czy szamańskie ziele(+8inicjatywy)
i co muszę podciągnąć do góry z statystyk?
czekam na odp. :rolleyes:
mmmmmmmmmm

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Saturday, 16.04.2011, 21:44

Najpierw obrona...
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

27

Sunday, 17.04.2011, 02:53

Całe staty są do pupy , na fenka dużo za mało ... Sandały i inne bzdety Ci nie pomogą :P Jak chcesz na siłę ubic fenka to lataj ale licz się z minusem na 100k :D

Kiedys byc może fart Ci dopisze ..

Fenek w 4 epoce to czysta loteria , nawet z mega mocnym bohaterem jest mega cięzko a Ty masz mega słabego i tyle :>

28

Sunday, 17.04.2011, 09:33

diabełku ty się tu nie wypowiadaj!
a ty co szłeś na fenka też cieniasem który ma obrone marne 123 a wogulę taki cały badziewny ten twój hero :D
mmmmmmmmmm

29

Sunday, 17.04.2011, 09:47

No co zrobić Hero badziewiak ale Fenka za 5 razem pozamiatał :P Musisz przyjąć wreszcie prawdę że masz za cienkiego Bohatera na Fenka , zle rozdane staty na Fenka Lub nie potrafisz tak ubrać bohatera by miec jakiekolwiek szanse z jego zaliczeniem .

Kupno sandałów nic CI nie pomoże , musisz zrozumieć sens statystyk Wodzów/bohaterów i wtedy może zaczniesz konkretnie podchodzić do tematu bo jak na te chwile to wygląda to słabo :D
Jedno co Ci pozostało to latanie na Fenka i modlenie się by dopisał ci Mega Wielki potężny FART , wtedy zaliczysz ...
Wypowiadam się bo to publiczne forum , jednak jak widzę nie ma sensu na siłę Ciebie uświadamiać więc dalej proś błagaj o pomoc bo Ci sandał nie działa .. :rotfl:

Twój Mega mocny bohater powinien miec tak ustawione statystyki by mieć Realna szanse na zaliczenie fenka :

Inicjatywa okolo 400 > Nie 350 i nie 360 bo często się trafia że fenek ma 370+ a wtedy istnieje szansa że dostaniesz dwa razy na runde a co za tym idzie ofromna szansa że nie przeżyjesz tej lokacji ! Jeżeli masz większą inicjatywe od fenka to działa to w drugą stronę czyli istnieje szansa że trafisz fenka dwa razy w przynajmniej jednej rundzie a to juz ogromny PLUS dla Ciebie.


Obrona ok. 160 > Bo fenek ma AA ok. 220 , 220 minus Twoja obrona 160 = Dostajesz 60 Na runde - jak Fenek będzie trafiał tylko w bohatera [co jest mało realne ale mozliwe] to i tak twój bohater nie przeżyje ale jest wysokie prawdopodobieństwo więc te 160 w zupełności wystarczy..

AA Im więcej tym lepiej bo to najważniejszy czynnik do zaliczenia fenia > 200 to minimum gdyż Fenek ma najczęciej w granicach 120 obrony oraz około 500 pkt zycia = Na zdjęcie obstawy potrzeba z fartem 4 rundy , zostaje najczęściej 6 rund na ubicie fenka czyli Twoje 200AA minus 120 obrony fenka = 80 czyli na runde zabierasz fenkowi 80 pkt zycia , mnożysz to 80 razy 6 rund i wychodzi 480 .. Jak we wcześniejszych rundach [tych 4 gdzie zdejmowałeś obstawę] nie trafiłeś ani razu w Fenka to dalej 200AA to za mało i nie zaliczysz ale zazwyczaj twój bohater na te cztery rundy trafia też i w fenka .

Czyli jeszcze raz Ci przypominam i to nie ze złośliwości tylko z faktów zaliczania fenia:>

Po pierwsze musisz mieć Dużooooo szczęścia by zdjąć obstawę w max 4 rundach lub twój bohater musi jak snajper trafiac co runde Tylko w Fenka nie bacząc na obstawe :rotfl:
Po drugie musisz mieć minimalne staty jak podałem wyżej ,są to minimalne staty by w ogóle myśleć o zaliczeniu fenka a niestety Twoje są DUŻOOO niższe .. Twoja obrona to czynnik który nie pomaga przy ubiciu fenka ale daje Ci szansę przeżycia tej lokacji ...

Jak zrozumiesz to co napisałem to masz duże szanse [kiedyś] na zaliczenie tej lokacji , na te chwilę ze statami Twojego Bohatera czyli najważniejsze 170 AA to jak gra w totolotka , masz szanse ale praktycznie równe zeru :D

Ahha i więcej tak jak prosiłeś nie będę sie tu wypowiadał :D

Powodzenia

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Diabeł" (17.04.2011, 10:27)


30

Monday, 13.06.2011, 17:07

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=226128b63f
co mam dalej poprawwić żeby go pokonać morze inną armię zmienić? wkiedyś mało co abym wygrał żeby była jeszcze 11runda to byłoby ponić bo zostało mu tylko z 20pkt życia około a ja miałem całego boha jeszcze i 5jednostek
mmmmmmmmmm

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Monday, 13.06.2011, 19:46

nie masz jakiś ubranek co dają obronę jednostek lub więcej hp?? bo z tego co widać to za dużo nie masz dopałki dla woja :(

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Monday, 13.06.2011, 23:10

Kurcze może rzemyków nie związałeś?
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

33

Tuesday, 14.06.2011, 01:14

Trafiłeś na gwardzistów w śnieżnych wilkach. Próbuj dalej -> jak trafisz na obrońców napewno będzie lepiej :)

34

Tuesday, 14.06.2011, 19:40

gram tez demonem,i zaliczylem fenka na 32lv demona ) 7raitek i 3 husarie i nieinaczej,a jak podpapujesz troche defu dla hero to zawsze zywyw wrocisz

35

Tuesday, 14.06.2011, 20:57

miałbyś morze link z tej walki
mmmmmmmmmm

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Tuesday, 14.06.2011, 23:44

nad morze to może pojadę w tym roku :P sebek patrz w wymowie nie ma różnicy...ale "byk" daje po oczach że aż nie miło :P
No i moja rada - zamiast martwić się Fenkiem, częściej zaglądaj do słownika ortograficznego - przyda ci się w życiu bardziej niż martwy Fenek ;)

37

Wednesday, 15.06.2011, 08:14

a masz linka
tak się niedawno przeszedłem na fenka rekreacyjnie

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5b09063dd1

38

Wednesday, 15.06.2011, 19:21

miałeś jakieś szarże
mmmmmmmmmm

39

Wednesday, 15.06.2011, 19:37

No nie wiem albo jestem ślepy, albo Ty jesteś, bo tam nie miał szarży ...