Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Golem

Intermediate

  • "Golem" started this thread

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 22.04.2011, 05:56

nie dotrzymywanie rozejmu świątecznego(pręgierz):)

Świąteczny Rozejm między KOALICJĄ a klanami BC

od dnia 21.04.2011 godz 24.00 do dnia 26.04.2011 24.00

obejmuje KOALICJĘ ŻULI, RSR i LWY wraz z akademiami.

Zakaz atakowania i oblegania i nalotów , wszelkie oblegi które zaczną
się przed rozejmem a będą kończyć w Święta są b.niemile widziane :P

Każdy atak na nasze klany zakończy się odwetem w postaci nalotu

Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt :)


ale zawsze znajdzie sie jeden świąteczny baranek

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=23153b61e1

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Golem" (27.04.2011, 09:22)


2

Friday, 22.04.2011, 06:59

Stała się rzecz straszna :) muszę zgodzić się z kolegą Darkiem vel. Golemem. Spokojne Święta to brak ataków i obli zgodnie z warunkami rozejmu. Spokojnych Świąt.
Niemniej RSR też tego paktu nie przestrzegają więc może go po prostu nie ma?

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=1a58a64031

Proszę zatem kolegę Golema o zmianę tytułu postu na niedotrzymywanie paktów. Jakby się trzymać godzin to Koalicja złamała go pierwsza.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (22.04.2011, 07:13)


3

Friday, 22.04.2011, 07:20

Pierwszy jak i drugi powinni zostać ukarani przez Szefa swojego klanu , wtedy może by nauczyli się czytać .
Nie pisz GOLEM "Gracze" BC bo to jak widać był jeden "Gracz" :D

Pozdrawiam

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 22.04.2011, 08:05

Wioska: Qwniarstwo Bc [36,92]
Rodzaj oblężenia: zajęcie wiosk




Nie jeden gracz cała koalicja taka. Mnie oblegają. Zresztą w okresie bożonarodzeniowym było identycznie.

Życzenia dla BC:D

Po prostu dzieci więc można wybaczyć.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (22.04.2011, 08:48)


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 22.04.2011, 08:28

Zakaz atakowania i oblegania i nalotów , wszelkie oblegi które zaczną
się przed rozejmem a będą kończyć w Święta są b.niemile widziane :P
Niemile widziane a nie niedozwolone dlatego oblegają:P Po prostu nie mają kultury ani dobrego smaku. Ale to tylko świadczy o nich więc niech się dzieci dobrze bawią. Mi tylko Ospa dzieciaka zepsuje ciut święta nie ich dziecinada:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

6

Friday, 22.04.2011, 09:04

Kwestię dobrego smaku pomińmy, jak się to mówi: jedni wolą ogórki inni ogrodnika córki ;) kłopot w atakach...w okresie świątecznym nikt nie atakuje i nie oblega, brak nalotów.

7

Friday, 22.04.2011, 09:21

jeden atak jescze jakos sie da wytłumaczyc ale kilka atakow na wielu graczy ??
polowanie w czasie rozejmu to jest przesada :/

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 22.04.2011, 09:24

Moim skromnym zdaniem koniec jakichkolwiek paktów z takimi graczami. Ale to tylko moja opinia:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

9

Friday, 22.04.2011, 09:30

...a czym sie rózni zlamanie paktu przez jeden czy tez kilka atakow. Po prostu zostal zlamany z obu stron. Szefostwo powinno zadecydowac. Moje posty sa tylko po to, zeby Golem nie wypisywal, ze to tylko gracze z BC. Zalozyc watek jest prosto jak widac po watkach Golema ;), miec odrobine honoru i poprawic tytul to jest wyzwanie ;)

10

Friday, 22.04.2011, 09:57

dla mnie jest róznica w pojedynczym ataku , który poleciał zaraz po północy
a atakimi na wielu graczy , które szły juz przez całą noc praktycznie do rana i o ile jeden atak mozna potraktowac jako incydent
to kilka atakow incydentem nazwac nie mozna
i pewnie mozna by to jakos wyjasniac i tłumaczyc ale od was tylko Ty na forum sie wypowiadasz a reszta ma Nas w d....
i nie odpowiada na nasze wiadomosci ...

annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Friday, 22.04.2011, 11:00

Witam,
Dla mnie warunki pokoju są jasne i oczywiste. Ja już od wczoraj nie tylko nie wysyłam ataków na Zuli, RSR, LWY ale i na wszystkich innych. Święta to święta i zawsze to jakoś wspólnie było przez nas wszystkich szanowane. To że zdarzyły się incydenty... trudno. Szefowie klanów powinni wyciągnąć wobec tych gracz konsekwencje. Każdy taki przypadek powinien być w tym temacie umieszczony, jeśli Ci pojedynczy zadymiarze będą dalej krąbnie łamać pakt to powinno się wobec nich znieść zakaz nalotów... Każdy z nas jest dorosły i powinien pewne rzeczy zrozumieć i uszanować.

Wesołych świąt życzę :love:

12

Friday, 22.04.2011, 12:17

gracz tusty weteran z zuli tez nie przestrzega rozumiem mam nalotami odpowiedziec?

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Friday, 22.04.2011, 12:49

Tak moim zdaniem. Ustaleń trzeba przestrzegać. Ale ja nie jestem "góra":D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

14

Friday, 22.04.2011, 16:12

To Palagrinowi także trzeba zrobić

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Friday, 22.04.2011, 16:15

i vice versa :) KaBooM in action :D

Kocham patrzeć na wyrządzane przez nie zniszczenia :D

16

Friday, 22.04.2011, 23:46

i vice versa :) KaBooM in action :D

Kocham patrzeć na wyrządzane przez nie zniszczenia :D


Z pierwszym zdaniem się zgodzę , ale co do drugiego mam drobne zastrzeżenia ... Po co Ty się tak z tym obnosisz ? Nie wystarczy by "Ten" ktoś zrozumiał że żle zrobił? Trzeba obnosić się z tym na forum ? Dostaje za swoje i może to wystarczy ..

17

Saturday, 23.04.2011, 08:04

To i ja się wypowiem, bo mam temat wczoraj od rana na tapecie :>
Było kilka drobnych incydentów (m.in. Palagrin. Tusty, anna7 itd. itp.). Nie bronię ich, złamali pakt. Niech się zatem sami tłumaczą i dogadują z pokrzywdzonymi, tak jak nakazuje kultura.
W kwestii Konefała wypowiedziałem się identycznie i bodexowi i samemu zainteresowanemu: jak zadośćuczyni pokrzywdzonym to skończymy naloty i ataki.
Myślę, że uczciwe i proste.

Jednak osoby pokrzywdzone przez Konefała nie usłyszały nawet prostego "przepraszam" osobiście. A że minęła już doba od wydarzeń, to wydaje mi się, że traktować tego jako przypadkowy, niecelowy incydent nie ma co.

Reasumując, nie bronię nikogo kto złamał rozejm, jak i nie toleruję jakichkolwiek ataków na inne klany (również nie objęte rozejmem).
Jak ktoś nawali, to sam się musi tłumaczyć i udobruchać pokrzywdzonego, jak nie chce nalotów. Dobry smak, że tak powiem.
Leży to tylko i wyłącznie w jego interesie, a nie nagle całej koalicji.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Saturday, 23.04.2011, 08:11

Diabeł zapomniałeś już kto na forum stworzył już kawałek czasu temu temat jak to wspaniale rozwala na bunkrze nasze armie? Tak to ten sam Wspaniały Krzysiu "Wszechmocny" Konefał. Nie piszę tego bezpośrednio do Ciebie, ale samemu należy mieć odrobinę pokory aby oczekiwać jej od innych.

annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Tuesday, 26.04.2011, 11:01

Cytat

"od dnia 21.04.2011 godz 24.00 do dnia 26.04.2011 24.00"
Gracz sebo21312 z sojuszu ARMAGEDDON (LWY) złamał dziś ustalenia. Poniżej link:

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=93c2107cc6

Czekamy na reakcje klanu ARMAGEDON i wyjaśnienie sprawy...

20

Tuesday, 26.04.2011, 23:47

Wroga armia gracza yes rozpoczęła atak z wioski od Meloniego [175,12] na Twoją wioskę Core base [138,82].
Zajmie jej to: 58 min. 36 sek. (koniec akcji przewidywany jest na 27 kwietnia 2011 00:35:49)

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2db904ae7b

Żałosne naprawdę...