Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 02.05.2011, 12:42

Kolejny event

W związku z tym że według wielu trwający co prawda jeszcze parę h event , nie spełnił nawet najmniejszych oczekiwań graczy, zrodziła się taka propozycja, żeby zamiast procentowego , a może obok tego w czasie nowych o ile takowe będą eventów , wprowadzić dodatkową ilość wypraw, ( tu dodam że gram w parę innych gierek i w jednej z nich ,(nie podam nazwy na forum, to nie miejsce na reklamę), normalnie jest 6 wypraw na dobę ,na czas świąt wprowadzają event , taki- 1000 wypraw), fakt jest to nierealne do wyrobienia, ale to jest prezent rzeczywisty coś dostajemy od Adminów, a nie tylko szanse na prezent, ciekawe czy swoim dzieciom ( o ile już je macie )na święta też dajecie tylko szansę na to że pod choinka np, będzie ten prezent ,czy faktycznie ten prezent tam jest.
Stąd moja prośba , propozycja żeby do kolejnego prezentu od Szanownej Administracji dołączyli nam jakąś zwiększoną ilość wypraw, jeśli wtedy nawet nic konkretnego nie znajdziemy czyli szczęście do dropu nam nie dopisze , to choć jakieś tam pkt, expa zdobędziemy, to będzie konkretny prezent, a nie tylko szansa na takowy.

z Poważaniem, proszę ustosunkujcie się jakoś do tego.

Wiem odezwą się głosy oburzenia że to bedzie tylko dla nielicznych, bo wiekszość będzie wolała spędzić święta z Rodziną jak przed kompem,ale tu jest ta wolna wola ponoć każdy z Ludzi ją ma, więc nich to będzie wolna wola, wóz albo przewóz.A prezent niech będzie realny a nie tylko w wyobraźni,

do Drastica:)
Przecież to napisałem, wolna wola chcesz grasz, chcesz świętujesz , a co jesli graja tu z nami inne wyznania? maja inne terminy świat, tego nikt nie bierze pod uwagę
czyżby powoli się wkradał rasizm ?
do Robert
nietolerancja, rasizm, czy też brak zrozumienia. sens ten sam ,mamy w nosie innych:(
do Roberta:)
i tu znów nowinka:)
600 wypraw , no i oki jeśli jesteś dobry w tej grze i doszedłeś do wyższych lvl-i, to dlaczego miałbyś być niby karany za to jesteś lepszy, masz coś więcej, dobry bonus za dobra grę :)
do
MaN_of_GoD

i o to chodzi postaw sobie wiochę, zrób coś graj, bylebyś grał:)
a co do banów ,botów zostaw ta sprawę Adminom, Oni już będą wiedzieć co z tym zrobić:)
i do wszystkich:P
zobaczcie po tylu tysiącach zarejestrowanych do tej gry, ilu nas zostało?
kilkuset może do 1000 to wszystko, pozwólmy sie tej grze obudzić, bez złudzeń, nikt kto nagle zacznie w to grac nie będzie zwycięzcą serwera tak nagle, ta gra wymaga czasu i pracy, tu myślę niebedzie żadnego zwycięzcy, no może jakiś klan zawładnie na stałe tym serwem, może jakaś koalicja, ale Tu się jeszcze naprawde może coś wydarzyć, tylko dajcie nam zagrać, dajcie nam rozwinąć skrzydła, narazie zbyt wiele zależy tu od ,,szczęścia". drop, atak ,szarża, nie za dużo tego ?

Ten post był edytowany 7 razy, ostatnio edytowany przez "Cora" (02.05.2011, 14:02)


2

Monday, 02.05.2011, 12:52

Ja jestem na nie, bo od ilości wykonanych wyprawek zależy od tego jak blisko masz "lokacje specjalne", niektórzy siedzą przed kompem inny z rodziną a inni jeszcze pracują ...


Chociaż w jednym masz racje, nagroda nie jest współmierna dla wszystkich, niektórzy samych run nałapali po przetopie na wartość 100.000 PH a inni praktycznie nic.

3

Monday, 02.05.2011, 13:07

ja jestem na TAK bo:
1. do najdalszego punktu - lokacji masz 15 min. w obie strony
2. Drastic masz tylko jednego herosa ?? wydaje mi sie ze co najmniej kilku i mogo chodzic na różne lokacje o róznym stopniu trudnosci ( 4 herosów w ciągu 24 h około 300 wypraw )
3. KAZDY ma szanse robic lokacje , prezent jest dla wszystkich a czy go rozpakujemy czy nie zalezy to od nas i tu mozna powiedzeć ze przewage maja ci co mniej spią w ciągu doby albo maja brata co ich przy kompie zastapi w maratonie polowania na ITEMY - SZANSA jest i jest tez exp jako prezent nazwjmy go ładnie obligatoryjny
4. mozna ew. dać dodatkowe wyprawy na gracza do wykorzystania w ciągu trwania ewentu , po 100 wypraw na dzień ale w trzecim dniu jak nie zrobisz w porzednich mozesz zrobic i 300 ?? (kumulacja jak w telefonii komórkowej na święta ) tak bedzie bardziej sprawiedliwie ??

Cora - raczej nietolerancja niż rasizm ;)

jedno jest pewne , przy takim evencie zadna armia nie idze w pole , tylko najmarniejszy nawet hero bierze 10 ludków i rusza na jakakolwiek lokacje
epoka 6 ta ma przewage i zaraz pewnie ktos o tym napisze ze to niesparawiedliwe bo 6 epka moze wystawic 7 ekip lokacyjnych i zrobic cos koło 600 wypraw na dobe :>
1 k wypraw możliwe do zrobienia pod warunkiem ze masz lokacje o jedno pole od wioski i jestes w 6 ej epoce , masz 7 hero i nie spisz 24 h
po raz kolejny jestem ZA ale chyba bedzie sie liczył tylko jeden głos :(

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (02.05.2011, 13:25)


4

Monday, 02.05.2011, 13:15

Popieram! będąc w 6 erce i przez tydzień eventu nie znaleźć żadnej runki lepszej niż wyn żadnego zwoju lepszego niż 3 epokowy i tylko sztandar z itemów?? JESTEM NA TAK! bez limitu wypraw!

5

Monday, 02.05.2011, 13:16

oczywiście że jestem za i nie jakaś ilość tylko do bólu wypraw zrobisz 100 to będziesz miał 100 a jak będziesz chciał 300 to zrobisz 300
i to faktycznie był by prezent

6

Monday, 02.05.2011, 13:35

nie oszukujmy sie na event mozna postawic wioske koło lokacji
a po evencie połowa servera zbanowana za uzywanie botów żeby jak najwiecej wypraw zrobić każdym bohaterem

7

Monday, 02.05.2011, 13:37

No to już ich sprawa, bo za bota jest perm ;).

8

Monday, 02.05.2011, 14:55

i pamietajcie o czasie jaki poswiecamy na gre , mówie tu w skali LAT , za pare miesiecy , najstarszy AKTYWNY klan bedzie ochchodził rocznice 3 lata od załozenia a pamietam , zdaje sie gdzies na forum Admini wypowiadali sie ze to gra na 2 lata , tak wiem od czasu jak zaczynaliśmy sporo sie zmieniło , teraz szybciej łapiemy Expa , sa wyprawki klanowe , ale wciaz jakby brakuje troche w grze "życia" , warto by było dorzucic cos jak "event" co jakiś czas , widzimy ze nie zaburza to w żaden sposób ani mechaniki gry ani równowagi na serwerze a daje sporo zabawy , niby nic pare dni ale jednak ;)

annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 02.05.2011, 19:47

albo rozsądniej było by zostawić 12 wyprawa a mnożyć ilość zdobywanego na nich doświadczenie razy 5.

10

Monday, 02.05.2011, 20:00

Cora na prezydenta, popieram...

11

Tuesday, 03.05.2011, 09:10

pomysł ciekawy nawet bardzo - brawo

nie musi być to dokładnie tak jak napisane ale niech prezent będzie konkretny a nie wyimaginowany

i stanowczo trzeba coś zrobić by event nie promował TYLKO i WYŁĄCZNIE graczy z wyższych epok
(dla przykładu. przez cały event na t2 (3e) nie dropłem runy lepszej od GIPa a na t1 (4e) 1 WYN i dzisiaj po zakończeniu eventu HAAL
wartość dropa w runach - 0000000000 )

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Tuesday, 03.05.2011, 10:38

z tym że na T2 nie działał event poprawnie to chyba prawda u mnie w klanie nic nie wpadło wartościowego i w innych z tego co słyszałem również więc prosiłbym o wyjaśnienie tego dziwnego zjawiska X(

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 03.05.2011, 14:01

golem przestań nażekać zaciśnij zęby i do przodu bo biadolisz i biadolisz.to jest gra i jeden ma szczęście inny nie :rotfl:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "rozwo" (03.05.2011, 21:01)


Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Tuesday, 03.05.2011, 14:16

nie biadole tylko stwierdzam fakty że na T2 coś było nie tak mi nic nie wpadło i nie narzekam tylko dlaczego innym też nie wpadało nic ciekawego a Ty jeszcze grasz?? miałeś skończyć

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Tuesday, 03.05.2011, 14:21

to ty tak powiedzałeś ,mnie tam wypadły pierdułki ale zawsze wiec nie biadol tylko do roboty

i na wyprwaki

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "rozwo" (03.05.2011, 21:02)


16

Wednesday, 04.05.2011, 11:28

event niezła rzecz i sprawdził sie

wiec dlaczego czekac na nastepny do kolejnych świąt , moze chociaz Eventy zróbmy częściej ??
moze zadanie klanowe które "włączy" event sie pojawi ??
a może "małe Eventy" właczane na dzień lub godzine co jakiś czas losowo ??
lub może codziennie "godzina skarbów" - losowo właczana zeby nie było nieporozumień ze ktos siedzi na TE w nocy a ktoś inny w dzień ??

jeszcze raz napisze :> - jestem za pomysłem Cory - to co napisałem powyżej to "inne" pomysły na wpowadzenie troche zycia do gry

17

Wednesday, 04.05.2011, 11:35

Event ma to do siebie że jedni coś znaleźli inni niekoniecznie - nie było powiedziane że masz 100% że znajdziesz "super gnat zniszczenia"

Wracając do meritum:
Zwiększyć % prawdopodobieństwa na znalezienie czegoś to sporo, zwiększyć te % i dodać większą ilość to tylko lepiej i na pewno nikt się nie pogniewa :) Tutaj jestem "za" :)

Event raz na miesiąc jakieś 2 dni, czy na kwartał na pewno zwiększyłyby ruch w dni i skłoniły ludzi do szykowania wiosek i bohaterów pod niego - czyli dla tych co nie chce im się wojować też jakieś cel.

A może bardziej system zadań z gwarantowanymi nagrodami przyniosłaby więcej satysfakcji.
Wykonasz dane zadanie to masz grat i koniec - gra zespołowa, współpraca w drużynach, jakieś współzawodnictwo pomiędzy klanami o 1 czy 2 miejsce i każde premiowane itp.

Jeszcze jeden problem do rozwiązania - może ktoś ma na to pomysł - stale rosnące ceny, stale przybywa PH.
Może jakieś dodatkowe zastosowanie, % zmiana czegoś może właśnie dropu. Płacąc za wyprawę X pkt handlu masz szanse x 2.

Pzd. L.

18

Wednesday, 04.05.2011, 13:50

Jak damy więcej wypraw to nie będzie bonusu +xx%

Ostatecznie to jest jedno i to samo.

Zarówno jeżeli robisz jedną wyprawę z szansą na drop = 50% czy kilka/kilkanaście, o łącznej szansie na ten sam drop = 50%
Jedyna różnica to czas jaki trzeba na to poświęcić.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

19

Wednesday, 04.05.2011, 14:05

a co z eventem który mógłby pojawiac się częsciej
"Happy Days" dla serwera losowo albo po wykonaniu zadania dla klanu ?? czy jakies inne "dobre" rzeczy co jakis czas
Event fajna rzecz i spodobał sie wszystkim a czy czeka nas cos nowego w najblizszej przyszłosci ??

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Wednesday, 04.05.2011, 14:49

I może na stałe wprowadzić dla premium +6 wypraw (jak jest teraz) i + ???% zwiększony drop.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Podobne wątki