Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 05.05.2011, 23:18

Hakon, Arnii, Bleeh, lulek80, Davidossus

ID 14249
Login GREG
Postać Hakon

ID 11497
Login gluchy
Postać Arnii

ID 84
Login Myrkskog
Postać Bleeh

ID 16867
Login lulek80
Postać lulek80

ID 44255
Login Soren
Postać Davidossus

Multikonta, ban stały.
Możliwość odblokowania 1 z kont po 30 dniach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

2

Friday, 06.05.2011, 00:03

Uzasadnienie poproszę byle szybko bo tracę cenne premium a jak nie ma, bo nie ma to odblokowujemy...

3

Friday, 06.05.2011, 00:28

Przelogowania pomiędzy kontami ze zmianą IP za każdym razem, co w zasadzie dowodzi intencji.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Friday, 06.05.2011, 00:37

Prawda taka, ze tak jak ja chłopaki maja Playa albo BC i wylogowuje czesto. Wiec jak sa tylko podejrzenia a nie dowody to prosze o odblokowanie. Podobne czasy logowań to też zbieg okoliczności, chyba, ze udowodnisz, ze jest inaczej, juz to kiedys zglaszalem, potrafi mnie wylogowac pare razy na minute...ja to nazwe nagonką na klan i tyle...a tekst "w zasadzie dowodzi intencji" jest malo przekonujacy.

5

Friday, 06.05.2011, 00:41

Logowania były z jednego komputera.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

6

Friday, 06.05.2011, 00:46

Nie mogly byc bo osobiscie gram na Galaxy S, tablecie i komputerze...dzisiaj do 16:45 na telefonie, pozniej komputerze....wiec o czym piszesz?

7

Friday, 06.05.2011, 00:49

Mam nadzieje, ze rano ktos tu wytrzezwieje...

8

Friday, 06.05.2011, 05:44

ostrzeżenie ustne za multiposta i docinkę

9

Friday, 06.05.2011, 06:40

Mućka nie wtracaj sie. Prosze o uzasadnienie.

10

Friday, 06.05.2011, 06:45

....dobrze wiesz ze w tym temacie nie ma opcji edycji....teraz jesze osrzezenie od Lomnasa poprosze za docine Krowie. Tym sposobem nikt z Bc nie dotrwa do konca.
Pieprzyc ta gre, szkoda tylko premium. Jak ktos chce moje wioski to pisac. Za mieaiac oddam chetnemu.
...a dla adminow i typow jak Krowa, tak na pozegnanie: kij wam w plecy.

11

Friday, 06.05.2011, 08:22

a ja poproszę żeby na temat bana na forum wypowiedzieli się również pozostali gracze z powyżej wymienionych :)

12

Friday, 06.05.2011, 13:01

Jak nie umiesz normalnie rozmawiać w swoim temacie to nie oczekuj ze ktoś bedzie miał do Ciebie dobre podejście. ostrzeżenie jako nagroda i jeżeli chcesz cos osiągnąć to polecam trochę kultury. Jeszcze 1 taki wyskok a temat będzie zamknięty.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "krowa" (06.05.2011, 14:00)


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Friday, 06.05.2011, 17:03

Widać nikomu więcej nie zależy...bo wiadomo że są to opuszczone konta, tak samo jak kilka innych z BC a o dziwo ktoś przynajmniej raz dziennie loguje sie na nie. Cóż przecież metod zmiany/ukrywania IP jest multum, wystarczy odrobina chęci i jak widać można śmigać na pięciu kontach które de facto pracuja zapewne na jedno konto główne + dają drogocenne ochronki prawda grzeol? ;)

14

Friday, 06.05.2011, 18:22

Oczywiscie Kazek j/z wsadził swoje 3 grosze.
Niemniej Thorga mogłabyś przynajmniej tymczasowo odblokować konta któregoś z bosów bc2, żeby mogli zielonego przekazać. No chyba że j/w napisał Dawid, chodziło jedynie o wyeleminowanie jednego z "agresywnych" (jak nazywają nas Mistrzowie Żuli i Rsr) klanów koalicji BC.
Ponadto cały ten ban to wg mnie biorąc pod uwagę powyższe wątpliwości jest zbyt grubymi nićmi szyty, żeby nie ocenić faktu dosłowniej.
Krowa, Lomnas i inna ekipa moderatorów bez ostrzeżeń proszę i dziwnych tekstów.
Do adminów - Dobrowolnie poddaję się karze bana stałego na forum
a najlepiej walcie od razu w grze.

pozdro:

15

Friday, 06.05.2011, 21:55

dlaczego zaraz wyeliminować ??
znaczy dlaczego TERAZ wyeliminować ??
czemu mielibyśmy sie pozbawiać expa ?? a i zagrożeniem nie jesteście żadnym dla 6 ej epoki ,
ale równowaga na serwie jest potrzebna bo inaczej wieje nudą , spodziewałbym się raczej ze to kogoś z Zuli albo RSR administracja zablokuje
a wy sami sie eliminujecie grając "uczciwie" bo inaczej to chyba nie potraficie ..
i szukacie winnych wszędzie naokoło tylko nie u siebie , smutne to troche ..

16

Saturday, 07.05.2011, 05:55

Witam

Gwoli przypomnienia szerokiemu audytorium tak dlugo jest sie niewinnym,jak dlugo nie zostanie wina udowodniona,wiec wszelkie przypuszczenia Pani Agaty sa malo podstawne do blokady kont,no chyba ,ze udowodni to kazdemu z graczy zablokowanych.Brzydko nazywajac sytuacje ,ktore mialy miejsce na TE kantami wielu graczy po kazdej ze stron i niewspolmiernych karach dla tych graczy,konta powinny zostac odblokowane i ewentualnie wziete pod "lupe" przez administracje.Domniemania i przypuszczenia nie sa podstawa do wymiaru kar,bo przeciez znamy wszyscy kare UDOWODNIONA i gracza odblokowanego (DrastiC)


pozdrawiam Malinka

17

Saturday, 07.05.2011, 06:01

Sorry mala poprawka

W przypadku DrastiCa przewinienie bylo udowodnione przez Konrada,kara zdjeta .

18

Saturday, 07.05.2011, 12:31

Echidna nie wiem co zyskujesz pisząc to cały czas, ale zapewne niektórzy ludzie mają taką dziwną mentalność, multikonta jest to rodzaj "przewinienia" z którego cały czas podczas gry czerpiesz korzyści i nie da się tego cofnąć jednym kliknięciem, więc proszę cię serdecznie nie uogólniaj wszystkiego.

A co do udowodnienia winy to chyba nie wiesz jak polskie prawo działa w praktyce.

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Saturday, 07.05.2011, 13:33

Witam,
nie pojawiałem się tutaj od dawna, ale w grze się bawiłem nadal, chociaż doskokowo. Grałem od kilku miesięcy na koncie:
ID 16867Login lulek80
Postać lulek80


dlaczego moje konto zostało zablokowane?


Moje stare konto zostało dawno temu oddane innemu graczowi. Bawiłem się tylko w lokacje na koncie lulka, a tu nagle taka niemiła niespodzianka.
Proszę o dokładne sprawdzenie historii logowań moich, bo owszem - znam innych graczy, z którymi mnie wrzucono do jednego worka, ale multi to nie ja, tak teraz jak kiedykolwiek dawniej.
BTW - na moim koncie da się znaleźć więcej niż 3 IP i 2 mac'adresy. To powinno ułatwić sprawę.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Saturday, 07.05.2011, 16:30

Naprawde to jest żałosne, Prop musieli po Ciebie zadzwonić żebyś się przyznał do posiadania konta??? prawdopodobnie zaraz ktoś się przyzna do obsługiwania konta Bleeha i reszty, niech ktoś zamknie ten żałosny wątek jak to sie mówi tonący brzytwy się chwyta nie potraficie sobie dawać rady na jednym koncie to macie po kilka i to nie pierwszy przypadek między innymi sprawa świra :D