Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 11.05.2011, 10:49

puste konta do archiwum

propozycja jest prosta

po 3 miesiącach nieklikania (bez premki i urlopu) konto jest usuwane z mapy i przenoszone do archiwum

jak ktoś się zaloguje ponownie to stolica z budynkami takimi jakie miała jest ponownie lokowana na mapie w losowym miejscu (najlepiej na niebieskim krysztale ;) a wioski są tracone

ew. okres 3 miesięcy może być np dla 1 wszej epoki i dłuższy o 1 miesiąc dla kolejnych epok ale to szczegół techniczny

Zalet rozwiązania nie będę wymieniał bo za dużo tekstu zniechęci administrację zajętą 3aktemBW do przeczytania wątku

2

Thursday, 12.05.2011, 12:57

Ale po co je usuwać z mapy?, to tylko utrudni start nowym graczom.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 12.05.2011, 14:11

To przynajmniej pousuwać konta z 1 epoki co nie były używane to tez pozwoli nowym graczom na dobry start bo będą mogli znaleźć lepsze pole pod wioski a tak to wszędzie zalegają takie stolice i zaśmiecają mapkę a korzyści tez dużej z tego nie ma .

4

Thursday, 12.05.2011, 14:18

Akurat wioski z 1 epoki to dobra informajca dla nowych graczy. Dzieki nim mozna do 2 epoki skoczyc w pare dni.

5

Thursday, 12.05.2011, 14:42

Wioski mogą zostać, aby Stolica zniknęła na ten czas zanim się nieaktywny użytkownik zaloguje, a pozostałe zmieniają nazwę na Opuszczona wioska, która nie ma właściciela i tam się legną robaki i zwierzęta, mogą być te z lokacji specjalnych, tylko, aby ich było sporo. :)


6

Thursday, 12.05.2011, 14:57

moje zdanie jest takie, powinne zniknac wioski 1,2 poziomu,bo korzysci z nich niema zadnej, 3,4,5 poziom niech zostajo,sa to farmy i nioso korzysc

7

Thursday, 12.05.2011, 16:17

Vladen, gra powinna być coraz trudniejsza, a nie łatwiejsza...
Szukasz korzyści zapewne tylko dla siebie... Większość aktywnych graczy w mojej okolicy jest w 1. epoce, główne źródło surki to akurat takie opuszczone wiochy. Usunąć wszystkie i na jednym kwadracie mapy byłoby po 2-3 wioski... Przynajmniej w mojej okolicy by tak było :]

8

Thursday, 12.05.2011, 21:18

Wioski mogą zostać, aby Stolica zniknęła na ten czas zanim się nieaktywny użytkownik zaloguje, a pozostałe zmieniają nazwę na Opuszczona wioska, która nie ma właściciela i tam się legną robaki i zwierzęta, mogą być te z lokacji specjalnych, tylko, aby ich było sporo. :)
i karaluchy i szczypawki :P :D

Fajny pomysł, i ten, i wiele innych, które czytałem...
Szkoda tylko, że tak rzadko są wcielane w życie...

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 12.05.2011, 22:54

Stare konta tylko blokują mapę ograniczają liczbę pól:(
Tylko obok stolicy mam 11!!! stolic ograniczających możliwość wyboru:( Likwidacja martwych dusz po 1 prze losuje mapę. Po 2 da miejsce do życia:D

Można zostawić na 2-3 miesiące potem do "archiwum" Jeśli się namyśli wróci gdzieś na mapie (i tak zapomni gdzie to było:P)

Zawsze będą gracze którzy zechcą "obejrzeć" więc będą produkować nowe stolice.

I wpisanie algorytmu "1 ekran" 1 kryształ też nie powinno stanowić problemu. Są takie miejsca gdzie stoi obok siebie 12 (tyle najwięcej widziałem) więc może być tak że stoi moja wioska a dookoła stolice 1 epoki i kryształki. Ciut bezsensu.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 12.05.2011, 23:52

suszi wam już odpisał więc po co ten temat,nie spierajcie sie z dyrekcja bo jest zajeta innymi sprawami.temat przerabiany -do arciwum

a tak na marginesie pomysłow jest sporo tylko twardogłowi nie pozwalaja wcielić ich w życie 8o 8o 8o

a no i ten wszechmogący ;korek

11

Friday, 13.05.2011, 12:23

propozycja jest prosta

po 3 miesiącach nieklikania (bez premki i urlopu) konto jest usuwane z mapy i przenoszone do archiwum

jak ktoś się zaloguje ponownie to stolica z budynkami takimi jakie miała jest ponownie lokowana na mapie w losowym miejscu (najlepiej na niebieskim krysztale ;) a wioski są tracone

ew. okres 3 miesięcy może być np dla 1 wszej epoki i dłuższy o 1 miesiąc dla kolejnych epok ale to szczegół techniczny

Zalet rozwiązania nie będę wymieniał bo za dużo tekstu zniechęci administrację zajętą 3aktemBW do przeczytania wątku
Popieram w stu procentach!!! Puste wiochy zaśmiecają tylko mapę, która puchnie tak, że aby znaleźć na niej aktywnych graczy, których można by zaatakować trzeba godzinami przeszukiwać całą mapę:/ Strasznie to frustrujące...

Podobne wątki