Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 16.05.2011, 12:31

Rozdzielajaca Explozja Światła

PER-DAG-EH
Dla butów

Umiejętność rzucania zaklęć życia +3
Obrona bohatera +14
Atak przeciwlotniczy jednostek+5

Ile to może być warte :?:

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 18.05.2011, 11:26

Kurdę jak widzę to to forum już całkowicie zamarło wcześniej jeszcze ktoś coś napisał a teraz to już całkiem nic wiec się zastanawiam czy warto tu jeszcze zaglądać bo tylko jeden temat w kółko jest obracany "rasa czlowieka " co robi się już nudne .

No to jak nikt tak w przybliżeniu nie wie ile to warte to nie było tematu .

3

Wednesday, 18.05.2011, 14:33

bardzo ciężko jest wyceniać takie zwoje bo to są unikaty na serwie. Napisze 20k ph a może sie okazać że pójdzie za 10k lub jak znajdzie się 2 zapaleńców 40k

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 18.05.2011, 14:44

wiem ze ciężko ale jak by ktoś chciał kupić to tak w przybliżeniu ile by mógł dać mi o to chodziło .

dzięki za chociarz jedna odpowiedz :rotfl: .

Jak by kogoś interesował ten zwój i była rozsądna cena to mogę go sprzedać :P

wiec pisać w grze .

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 18.05.2011, 15:40

Dla anioła rewelacja. Z runek niezły bonus dla jednostek ale niewiele osób będzie je miało na złożenie zwoju. Dla kogoś z zaklęciami wymagającymi wysokiego poziomu magii dobry ale żeby potrzebować tego trzeba mieć zaklęcia od 4ep wzwyż a to są już spore koszty w runkach i trzeba takie czary posiadać.

Szczerze nie wydaje mi się żeby zwój osiągnął jakieś zabójcze ceny a już na pewno nikt od kopa nie da 10k za niego. Dla mnie to ma raczej wartość kolekcjonerską o wartości 500ph max.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

6

Wednesday, 18.05.2011, 16:50

moj zwoj z 6ep do butow poszedl za ponad 2k mial +4regeneracje do jednostek +4 atak jednostek
wiec pewnie za podobna cene zejdzie