Nie jesteś zalogowany.

1

Monday, 16.05.2011, 20:22

Człowiek

Chyba zablokowanie itemów do szarż nie było najlepszym pomysłem.


Dziś oglądając sobie bohaterów pewnego klanu zauważyłem, że Nieumarły na 23 lvlu ma szans na szarże 14% i modyfikator 300%, za to Człowiek na 41 lvlu szans 25%, modyfikator 250%.
Człowieka się szkoli najtrudniej, a tu wynika, że nie opłaca się już go szkolić jak się dorwie itemki do szarży. No może w późniejszych etapach się to opłaci, ale to już będą tak późne etapy jak 60-70lvl i nie wiadomo też czy są jeszcze lepsze, przyszłościowe zwoje do szarż, których człowiek także nie będzie mógł nabyć...


2

Monday, 16.05.2011, 20:36

Jest jeszcze jeden znany zwój więc taki trup może mieć 30% i moda 400% a nawet ze znanych mi itemów 31% i 425% moda

a mój człowiek na 45 lvl ma tylko 27% i 270%

Więc zgadzam się z Arlo człowieka się nie opłaca szkolić a blokada nie była 100% trafna może wystarczyło tylko moda zablokować a szanse na szarże zostawić...

3

Monday, 16.05.2011, 20:37

Arlo widze ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :P
zapytaj grzeola ile i jakie parametry do szarzy maja jego armie , w poprzednich oblach jakos tego nie zauważałes , ale to tak poza tematem
Na Temat
człowiek i jego walka - popatrz na poprzedniego obla , po naszej stronie byli prawie sami ludzie
CZŁOWIEK po pierwsze ma wiekszą szanse na szarze a po drugie nic nie przebije jego inicjatywy , co daje mu pierszeństwo przy ataku na KAŻDEGO innego hero oprocz innego człeka na wyższym poziomie
po drugie im wyższa ini tym więkzsza szansa na POWTÓRNE uderzenie - co daje człowiekowi jak mu wejdzie szarza o wiele wieksze obrażenia niż kazdemu innemu hero
TAK człowiek jest trudny do prowadzenia ale jak pokazują oblegi sprawdza sie o wiele lepiej przy oblegach niz inne rasy

4

Monday, 16.05.2011, 20:45

Robert, nie widziałem tej szarży grzeola, ale podejrzewam, że także raczej nie była na człowieku.

Nawet biorąc pod uwagę to co piszesz to i tak można stwierdzić, ze człowiek jest trochę za słaby. Moja propozycja jest taka, że premie zwoju/atrefixu nie działają w 100% na Człowieka tylko np. w 50%(to jeszcze do ustalenia).



W zwykłych atakach człowiek też raczej się nie sprawdza, jak się ustawi fronty to i z bonusu do ini nic nie wychodzi.


5

Monday, 16.05.2011, 22:15

zwój ruchome piaski
z tego co widziałem na forum - 24 do ataku dla całego oddziału magia Żywioły - nieumarły na 27 lvl ma bonus +30 dostaje takim czarem i po bonusie
dodatkowo np moj człek ma w itemach
+ 17 atak , +11 def i 85 zycia
dorzuć do tego np 2xHeraklesa czyli dodatkowy bonus do INI
rasy sie wyrównuja z tym że człowiek cały czas ma większa szanse na szarże i PierwszeUderzenie oraz szanse na PodwojneUderzenie
ja myśle ze itemy mogą nas jeszcze zaskoczyć i czary takoż , tylko trzeba je znaleźć :/

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (16.05.2011, 22:20)


6

Monday, 16.05.2011, 22:16

Moje zdanie :)


Faktem jest, że itemki mogę wiele namieszać...

Gdy ktoś ma trupa 40 lev (już sam w sobie taki bohater jest dobry) i dojdzie do tego te 31% szansy i 425% dmg to taki bohater niemal wymiata :P
Bo w takim trupie "sziedzi" człowiek o bardzo wysokim levelu i jak siądzię szarża... To miło popatrzeć ^^

Ale...

Po pierwsze to człowiek ma od "narodzin" szarże, a nie trup więc nawet gdy po pewnym czasie rozwoju i gry wpadną owe magiczne itemki i zostaną umieszczone w przykładowym trupie to do tej pory, statystycznie rzecz biorąc, to właśnie ten trup dostawał częstsze baty od człowieka, który miał szarżę (zakładając, że co jakiś czas wejdzie szarża) niż na odwrót. Więc to dopiero po pewnym czasie, teoretycznie, taki trup z itemkami zacznie się "mścić" na człowieku :P

Bardzo słusznie, iż ktoś zauważył (chyba trochę niedoceniany) bonus dla ini, który daje właśnie człowiek (i to dość znaczy bonus)...


Więc gdy na polu walki spotka się 40 lev człowieka (powiedzmy niech daje jednostkom 25% szansy) i trup 40 lev z itemkami (niech dają 30% szansy)
to pierwszy zaatakuje człowiek i to on ma cenną przewagę pierwszego ataku nad trupem i gdy szarża odpali wynik takiej potyczki często zostaje wtedy przesądzony...

Oczywiście można się spierać, czy róznica 5% szansy jest dość znacząca, czy nie. W sumie każdy będzie miał na ten temat swoje zdanie...

Może jakiś jeden item przeznaczyć równiez dla czlowieka? Jakiś jeden, specjalny, jako bonus dla tej rasy. Może być skromny i nie miec strasznie dużo "procentów" do szansy i dmg, ale niech będzie :thumbup:

7

Monday, 16.05.2011, 23:02

można sie kłócić zawsze przecież demon na szarzy ma największy dmg a defa mozna dorobić runami z odpowiednimi itemami demon jest prawie taki sam jak nieumarły

każda klasa ma swoje plusy i minusy czego nikt nie pisze że anioł jest za słaby? jak sie umie go dobrze wykorzystać to tez robi siekę
a co do człowieka wykorzystajcie jego atuty ma potężny kop do ini to można zrobić więcej gorszych jednostek które i tak wyprowadza dubla i w efekcie dadzą większy dmg

Podobne wątki