Nie jesteś zalogowany.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Friday, 27.05.2011, 06:47

w Mythos o ile już :P no i to gra zupełnie innego typu, nie każdemu może odpowiadać więc powtarzam po raz kolejny, jeśli komuś nie odpowiada TE to niech gra sobie w co tylko uważa a nie krytykuje na każdym kroku.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Friday, 27.05.2011, 08:20

ja nie krytykuje gry ani ludzi w nią grajacych tylko postepowanie ludzi odpowiedzalnych za rozwuj tej gry.nic nie robia żeby przyciagnać gracza olewają wszystko i wzsystkich.jeśli to koniec tej gry to niech maja odwage to powiedzieć a jesli nie to niech podadza konkretnie co i kiedy bedzie wprowadzane :cursing:

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Friday, 27.05.2011, 16:45

jeśli czujesz sie olewany to radzę zrób to samo.
Osobiście po części rozumiem adminów - z perspektywy czystego biznesu kiepsko opłaca im sie inwestowanie w grę która nie przynosi wymiernych dochodów, a o ile coś robią to właśnie z przyzwoitości więc przestań już tak wieszać na nich psy.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Friday, 27.05.2011, 21:30

cóż mogę powiedzieć "rozwo" nie wnosi nic do gry tzn jest simem albo i gorzej, a wymaga gór złota obudź się chłopie bo żyjesz w nie tym świecie gra wiele ludzi aktywnych którzy nie koniecznie grają w "mega" klanach i nie narzekają tak jak ty, a patrząc na Twoje wypowiedzi to zrzędzisz jak stara baba nie podoba się to zmień grę, każdy by coś chciał zmienić ale Ty to już przeginasz pałkę :evil:

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Saturday, 28.05.2011, 10:14

a powiedz mi kolego golemiku co ty wniosłeś do gry?ja już pisałem że gra jak gra ale ludzie nią dowodzacy to dno i pewnie mw na racje że gra nie przynosi kasy wiec ją sie zlewa razem z graczami

26

Saturday, 28.05.2011, 11:04

Dno szanowny kolego to prezentujesz ty swoimi wypowiedziami. A olewnictwo i brak szacunku doskonale sie wyraza sposobem pisania. Dzisiaj sa aplikacje dzieki ktorym nawet analfabeci ze stwierdzonym dyswszystkopokolei sa w stanie pisac w miare poprawnie. Tobie nawet tej funkcjonalnosci nie chce sie uruchomic. Zatem nie dziw sie, ze ludziom tych wypocin czesto nawet nie chce sie czytac.
Rzadko zdarza mi sie zgadzac z MW, ale tu akurat ma racje: nikt ci nie kaze grac a tym bardziej placic.
Wcale sie nie dziwie, ze niektorzy nie chca sie znizac do twojego poziomu i na nim plemozowac.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Sunday, 29.05.2011, 19:49

dnem rozwo to jesteś ty gadasz głupoty jakich mało, nie podoba Ci sie to skończ grę już Ci tyle razy pisałem, a nie próbujesz zabłysnąć na forum ogarnij się koleś X(

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Golem" (29.05.2011, 21:41)


rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Thursday, 02.06.2011, 17:20

świecidełkiem to ty jestes golemiku :D

29

Thursday, 02.02.2012, 20:14

Przepraszam że odgrzebuje taki stary temat, ale strasznie chodzi mi po głowie ta TWIERDZA MAGÓW.
Słyszał ktoś coś o tym ? czyżby zaliczenie bosów 6 epokowych odblokowywało jeszcze jedną lokacje ?
T2 - Cichy

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Thursday, 02.02.2012, 20:46

Takowej lokacji nie ma - być może była w planach, ale co najwyżej na planach się skończyło...

Podobne wątki