Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 30.05.2011, 21:58

Biżuteria z dziurami za prawdziwą kase

Vladen zarzucił ciekawy pomysł.

Proponuje by za premium były dostępne specjalne rodzaje bizuterii na których można by było testować czary.

1. chiński amulet - -1 do wszystkich rodzajów magii
2. chiński pierścień - -1 do wszystkich rodzajów magii

Dostepne tylko za dni premium. Niemożliwe do znalezienia na wyprawkach.

Przykładowy koszt - za dwie dziury 35 dni premium, za trzy dziury 70 dni premium.

Przedmioty są o wiele gorsze niż te do znalezienia, więc nie będą aż tak wzmacniać. Ludzie będą mogli potestować (jeśli mają kasę), zaś administracji może zwiększą się przychody i będą mogli większą siłę roboczą przeznaczyć na grę.

Oczywiście jeśli uważacie pomysł za idiotyczny możecie zmieszać mnie z błotem :-)

2

Monday, 30.05.2011, 22:05

jestem na NIE,,, masz takie coś na niektórych innych grach i to wystarczy, mam nadzieje ze na TE to nie przejdzie.

3

Monday, 30.05.2011, 23:25

może frytki do tego? tak za 10 dni premium?

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 30.05.2011, 23:26

czasy Bite Fight gdzie byle dzieciak wysyłający masę smsów, kupujący nastepnie kosmiczny sprzęt i w ten sposób łupiący standardowo grających ludzików chyba juz mineły. Nikogo nie podnieca taki model gry wiec nie ma o czym gadać ;)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 31.05.2011, 09:01

A ja powiem to co już kilkakrotnie stwierdzałem. Jeśli po 3 latach gry mam 1!!!!! wisior z 3 dziurami to mnie szlag trafia. Nawet w przysłowiu raz do roku ślepa kura ziarno znajdzie (czyli 3 szt. powinienem mieć). Więc zapłacę z chęcią bo już mnie szlak trafia:(
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

6

Tuesday, 31.05.2011, 09:22

Ja po roku gry nie mam żadnego :)

Specjalnie proponuje ekwipunek gorszy od tego możliwego do znalezienia by nie było jak w BF.

A sorki. Przekazywanie sobie wioch w związku ze znajomościami z RL jest ok? A wykorzystanie innych możliwości (finansowych) z niego jest nie ok?
Świetnie rozumiem uprzedzenie wobec tego pomysłu, naprawdę. No ale to tylko propozycja, więc pewnie i tak nie zostanie wprowadzona ;-)

7

Tuesday, 31.05.2011, 20:20

pewnie ze fainy pomysl, musi byc sklep w grze za punkty handlu, takze punkty handlu mozna kupic wysylajas sms i wszystko ok ) przeciez bizu i ekwipunek to bardzo malo w tej grze,na duzo wazniejsze pole pod wojo i lv hero,a tego nie kupisz )

8

Tuesday, 31.05.2011, 21:12

PrzeFAPane... :S

B) Relatywnie niska szansa na złożenie czaru odpowiedniego dla danej epoki, przez co ciekawy i zachęcający do wysiłku system powoduje więcej frustracji niż radości.
Zwiększenie dropu, przy jednoczesnym zablokowaniu możliwości wydropienia przedmiotów z innej epoki niż z tej, do której przynależy lokacja.
Modyfikacja:
Cytat wypowiedzi "Vladen"
proste bizu z dziurkami i proste itemki z dziurkami (nie prefiksowe) muszo dropic juz od pierwszej epoki i to na wszystkich lokacjach, to sa podstawowe itemy,nie dzielone na epoki,natomiast zwoje i runki muszo byc podzielone na konkretne lokacje i epoki, i gracz to musi wiedziec,gdzie co moze wydropic, v takim razie wszystkie zwoje bylyby uwywane, i jeszcze wazna sprawa, musi byc zablokowane to ze np grac z 3 epoki niemoglby zakladac wyzszych zwoji,tylko 1.2. i 3 epoki i td.

Możliwość zakupienia niektórych z brakujących części "w sklepie" za surowce/punkty handlu/dni premium/?