Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 08.06.2011, 13:17

Dzikie Wioski

zostałem poproszony przy okazji tematu najemników o przywołanie poruszanego na forum pomysłu "Dzikich Wiosek"
losowo generowanych na mapie wiosek do oblegania
zaklada oblęzenie klan - wioski nie mozna przejąć czy zdobyc znika po oblężeniu albo zostaje zamknieta na tydzen czasu ??
Nagroda za wygranie oblężenia - Reputacja , Surowce , Itemy ??
w wiosce dla zrównoważenia poziomu w zależnosci od epoki okreslona ilośc bossow dodajacych swoim jednostkom takie same bonusy jak w lokacjach ....

2

Wednesday, 08.06.2011, 17:43

Na razie dajmy Teamowi czas na rozwiazanie bardziej palacych problemow, m. in.:
- tragicznego drop rate-u
- nadwyzki repa
- nieaktywnych wiosek przez co mapa sie rozrasta a o dobra miejscowke coraz trudniej.
- w zwiazku z powyzszym zwiekszanie sie odleglosci miedzy wioskami i narastajace problemy logistyczne
- wioski- mutanty przekazywane z dziada pradziada kolejnym graczom.
Takie upiekszenia na nic sie zdadza jesli sam mechanizm gry bedzie kulal.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

3

Thursday, 09.06.2011, 22:46

Według mnie właśnie dodanie dzikich wiosek by rozwiązało wiele problemów, wprowadziłoby ożywienie w grze, coś ciekawego możnaby robić :>
Najważniejsze jest to, że może gracze przestaliby odchodzić z gry, bo każda strona każdego konfliktu i siedząca wyżej i siedząca niżej w epokach) mogłaby robić coś dla siebie na miarę swoich możliwości ;)

Zmiany drop rate-u to są właśnie zmiany kosmetyczne. Zresztą jakby łatwo było znaleźć pierścień(3) to by nie by taki cenny ;)

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 10.06.2011, 07:57

Oj Bag. Trudno rozumiem ale w moim przypadku to jest niemożliwe:D

A dzikie wioski super sprawa
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

5

Tuesday, 14.06.2011, 07:33

fajny pomysl,ale co gadac,jak administracyja juz podwojne pola w stolicy chyba z pol roku wprowadzic niemoze....

6

Tuesday, 14.06.2011, 07:43

I jeszcze się jej zejdzie, a3 na bw może pojawi się za 3-4 miechy a jak będą opóźnienia to pod koniec roku, więc zanim doczekamy się zmian to już nie będzie dla kogo ich robić.

7

Tuesday, 14.06.2011, 10:32

ktos wspominał z administracji że a3 w części wejdzie przed wakacjami a cały wejdzie gdzieś do października ale prawda co prawda podwojenie pól w stolicy to chwila roboty

8

Friday, 17.06.2011, 19:38

a ja sie zgodze z Baldr, co do wiosek mutantow, nie kazdy ma takich dobrych wujkow, co odsatpiaa wioske ktora moze wystawic mega wojo, niektorzy jezeli maja zapal to dochodza do czegos sami, ale innym odechciewa sie po paru atakach kolesia co dostal wioche od kogos i sobie szaleje z atakami i duzo ludzi rezygnuje z gry

9

Saturday, 18.06.2011, 09:08

A tak a propos, czy takie dobrowolne oddawanie dobrych wiosek nie podpada przypadkiem pod pull?
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

10

Saturday, 18.06.2011, 14:02

Pushing - podejrzenie Przestudiuj to przyjacielu

11

Saturday, 18.06.2011, 16:41

jak dla mnie to jest jawne przymykanie oczu na pushing w grze, bo jak ot inaczej nazwac. Liczmy ze dwoch graczy zacznie o jednym czasie, tylko ze jeden ma dobrego "wujka" co mu wioski odda, to temu drugiemu nie dosc ze odechce sie grac, jak dostanie baty od takiego co otrzymuje wiochy przekazywane z pokolenia na pokolenie, to jeszcze sie bedzie zastanawial czemu takie cos jest dozwolone, ja tam nie otrzymuje wioch i nie odstapie tez zadnej, niech kazdy sam dojdzie do czegos, bynajmniej jest satysfakcje z osiagniecia, bo dla mnie takie otrzymywane wiochy to po prostu tylko kantowanie w bialy dzien na oczach wladzy !!!!!!!!!!!!!!

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Saturday, 18.06.2011, 23:29

Porozmawiajmy o uczciwości i zwykłej przywoitości w grze. Jeśli wszyscy mają mieć równe szanse na starcie danej epoki (a wypadało by aby tak było) to jak to sie ma do przekazywania wiosek? Jeden gracz dostaje wypas wioskę budowana przez rok lub więcej, inny musi poświęcić podobną ilość czasu aby dojść do tego samego poziomu wioski w tym czasie pierwszy gracz oczywiście nie zasypuje gruszek w popiele i nadal rozwija wioskę, wiec drugi gracz nie ma szans aby go kiedykolwiek dogonić. Pierwszy nie poświęcił na budowę ani chwili, ani trochę surowca, drugi wręcz odwrotnie. Pierwszy może atakować drugiego do woli bo ma taką możliwość, drugi jedynie ucieka, kiedyś tam być może będzie sie bronił (o ile wystarczy mu cierpliwości).
Droga administracjo...jak taka sytuacja ma się do tego co napisałem na wstępie, do najzwyklejszej uczciwości i przyzwoitości? Przecież podstawową zasadą każdej dobrej gry jest równość szans dla wszystkich, a jedynie od umiejętności gracza powinna zależeć jego przewaga lub słabość.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Sunday, 19.06.2011, 09:33




Wednesday, 15.06.2011, 21:06






Przekazywanie wiosek jest dozwoloną formą wzajemnej pomocy w grze.

Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Odpowiadam na wiadomości PW po godzinie 16.00 :rotfl:

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Sunday, 19.06.2011, 09:56

rozwo czytałem i nie musisz przytaczać nielogicznych założeń. Właśnie po to piszemy aby to zmienić.
Jeśli ktoś przeczyta to co napisałem wyżej i uzna że przekazywanie wiosek nadal jest fair, to gratuluję takiemu delikwentowi tak wyśmienitego "zdrowia" psychicznego.

15

Sunday, 19.06.2011, 14:39

moje zdanie to jest takie, z przekazywaniem wiosek to wszystko jest ok, poprostu musi byc ograniczony poziom budynkow, np max 25 poziom, i tyle, kazdy moglby za kilka miesiecy rozbudowac taka wioske i znalezc dobre pole

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Sunday, 19.06.2011, 21:06

Owszem to tez jest rozwiązanie, zresztą pisałem o nim w innym topicu juz kilka miesięcy temu.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Sunday, 19.06.2011, 21:27

przekazywanie nie jest 'ok' tak jak i wiele spraw w 'Te 'ale nie warto pisać bo zaraz cię ktoś zjedzie

serwer T2pdał ale tego też nikt nie widzi ,oczywiście poplecznicy i tak powiedzą że znowu nażekam i powinienem skończyć z gra

jednak trwan i czekam na poprawe

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Sunday, 19.06.2011, 21:32

znowu Ty 8o z tego co wiem T2 nie padło i ma sie dobrze

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Sunday, 19.06.2011, 21:36

golemiku nie gadaj wiem że mnie lubisz i tak na marginesie z postanowieniami administracji sie nie dyskutuje ,takie prawo :rotfl:

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Sunday, 19.06.2011, 23:56

Jeśli założenia są złe lub błędne to warto o tym dyskutować...bo administracja na starcie nie mogła do końca przewidzieć jak sie potoczy gra, m.in. z tego powodu tak wiele patchy weszło w życie

Podobne wątki