Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 15.06.2011, 08:04

Pushing - podejrzenie

Na 99% na Jukatanie nastepuje przekazanie wiosek pomiedzy graczami ktorzy sa z tego samego klanu (jeden na chwile wyszedl) i na 99% beda zaraz po zakonczeniu oblegu znowu w tym samym klanie. Czy to nie przypadkiem pushing ktory ubija grywalnosc obu serwerow i tworzy wioski mutanty ?? Współrzędne lokacji o ktora sie rozchodzi: [ 37 : 40 ]. Obecny wlasciciel patrzac po ilosci oltarzy bedzie skakal do epoki wyzej, drugi dopiero co wskoczyl. Oczywiscie nie jestem w stanie w 100% sprawdzic czy sie wzajemnie oblegaja dlatego zglaszam podejrzenie.
Moje ID:242
ID graczy ktorych to dotyczy: 73 i 1560

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 15.06.2011, 08:31

z tego co wiem kolego przekazywanie wiosek nie jest karalne :) ale mogę się mylić 8)

3

Wednesday, 15.06.2011, 11:20

Przekazanie wiosek jest typowym przykladem pushingu jezeli to nie podchodzi pod to, to jedynie pozostana licytacje z przegietymi PH na targowisku. Zreszta jezeli administracja chce by cos bylo z tej gry to musi sie zainteresowac i jednak powziasc jakies dzialania przeciwko "spadkobierczym" wioskom mutantom budowanym przez kilka "pokolen" i silami roznych graczy. Pomijam tworzenie wiosek obok wiosek kolegi by szybciej mozna bylo "podebrac" surke na zasadzie wychodzisz z klanu na 5 min robisz atak zabierasz kupe surki i wraca zainteresowany do klanu. Przy zgranej akcji inni gracze nie sa w stanie przeciwdzialac takim zachowaniom powodujacym nadrealnie szybki rozwoj gracza. czyt pushing.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 15.06.2011, 11:58

Przy takim założeniu zwykłe oblężenie trzeba też podpiąć pod pushing.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

5

Wednesday, 15.06.2011, 12:36

Jesli oddanie komuś wioski nie jest pushingiem to po co się bawić w monitorowanie akcji? Co z tego że ktoś dostanie 1k punktów handlu, jak ktoś inny dostanie na starcie wioske na 25+ poziomie?

Zgadam sie z Elmmiskiem że trzeba albo taki pushing ukrócić, albo zrezygnować całkowicie z tego zapisu w regulaminie.

6

Wednesday, 15.06.2011, 22:06

Przekazywanie wiosek jest dozwoloną formą wzajemnej pomocy w grze.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny