Nie jesteś zalogowany.

PROPOZYCJA Rebalans 5e i 6e

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Thursday, 23.06.2011, 19:57

No to skoro doprowadzić do końca to zrobić też tak żeby 4 era na oblegach nie rozwalała 6 jednym palcem, bo to chyba też jest widoczne.

22

Thursday, 23.06.2011, 20:09

Soren, bynajmniej się nie boimy. Nie jest nam na rękę, że nie bardzo jest się z kim sensownie bić, ale to nie znaczy, że będziemy popierać zwykłe wkładanie broni w rękę wrogów :>
Nie możecie pograć w 6ej epoce TYLKO I WYŁĄCZNIE z własnej winy i dobrze o tym wiesz, więc nie wiem czemu odwracasz kota ogonem i starasz się ten fakt ukryć.

Narazie może nie ma co robić, ale kiedyś przyjdzie moment, że będzie można powalczyć i o 5tą epoke, kwestia czasu. Pamiętaj, że my jeszcze stawiamy wioski szybciej na 20któreś poziomy niż Wy na 30któreś :>
Jeszcze się będzie działo :)

Osobiście lubiłem 5tą epokę, a zwłaszcza czołgi i śmigła. I może bym w niej siedział, gdyby sytuacja polityczna nie wymuszała ode mnie skoku wzwyż.

Na koniec dodam tylko, że temat został stworzony tuż po mojej krótkiej wymianie zdań z graczem Davidossus, w której ów proponował bezwarunkowy rozejm, a ja mu odmówiłem.
Nie chodzi Wam o zwiększenie grywalności 5ej epoki, a zwiększanie swoich szans.

23

Thursday, 23.06.2011, 20:21

4e rozwali 6e jesli jest jej wiecej...ogolnie 6e jest lepsza...a ze w 4e ze wzgledu na mozliwosc przekazywania wiosek koalicje zawsze mialy wioski mutanckie, my czy Zule&RSR, bo byly po obu stronach, to jednostek bylo/jest wiecej...
...zwroc uwage, ze 6e jest mlodsza od 5e a juz wojska jest wiecej, pomimo, ze wioski w 5e tez sa przekazywane a w 6e budowane...cos jest nie tak wyliczone i tyle...mozna tez oczywiscie zmniejszyc ilosc jednostek w 6e nieruszajac 5e ale mysle, ze moj pomysl jest lepszy...
...wiosek na zmechy dobrych jest malo, piechota vs piechota laserowa przegrywa, grom malo pz...to tylko wieksza szansa na mniejsze straty...niemniej dosc wazna bo w momencie obla daje 5e szanse obronic sie...
...teraz jest tak, ze zakladajac obla na 6e nie zabierze sie wioski a zakladajac na 5e jak nie ma dobrej 4e to sie straci wioske...masakra...

PS:
Owszem były rozmowy o rozejmie jesli tak to mozna nazwac...Wacek nie przyjal "warunków" i ja to szanuje...teraz Ty obracasz kota ogonem...

24

Thursday, 23.06.2011, 20:33

Stwierdzam fakt, nie obracam kota ogonem.
Mieliście i macie wiele możliwości, by grać 6tą epoką, ale wolicie grzebać w systemie gry, niż wyłożyć propozycję, która zadowoli drugą stronę, czyli nas.

Nie krytykowałbym pomysłu rebalansu, gdyby nie nieuczciwe powody, jakie tym pomysłem kierują.

25

Thursday, 23.06.2011, 20:48

Powyzej wkleilem wypowiedz ludzi Waszej koalicji...pare miesiecy temu problem byl a teraz go nie...tylko dlatego, ze Wy jesteacie juz w 6e...mozesz poszukac tematu lub moge zacytowac . Wielu z Was bylo za rebalansem...

26

Thursday, 23.06.2011, 20:57

Bycmoze. Roznica polega na tym, ze my dostosowalismy sie do sytuacji a wy probujecie dostosowac sytuacje do siebie. I tu jest pies pogrzebany.
Nawet gdyby przyjac twoje rozumowanie. To to, o czym mowisz jest kolejnym argumentem PRZECIW: Skoro zmiany nie zostaly wprowadzone wtedy, kiedy bylyby korzystne dla nas, to dlaczego niby mialyby byc wprowadzone teraz, gdy bylyby korzystne dla was? Bo zmienil sie twoj punkt siedzenia?
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

27

Thursday, 23.06.2011, 21:00

Bardzo dobre podsumowanie ja myślę :)

28

Thursday, 23.06.2011, 21:19

Wy sie po prostu boicie :) ale to dobrze, mam nadzieje ze Sushi lub Konrad przejrza na oczy i rebalans bedzie

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Thursday, 23.06.2011, 22:24

Jak na razie jasno widać że to wy sie boicie :P

Jeszcze jedno, cytat z profili graczy BC (m.in. Twojego):
"Ankieta 2010-11-04 dla żołnierzy BC.
Czy jesteś za:
- końcem wojny i pokojem z RSR {NIE}
- końcem wojny i pokojem z Żulami {NIE}
- zmianą charakteru wojny na wojne z "ustawkami" (propozycja Villentra) {NIE}
- utrzymaniem zakazu wzajemnych nalotów z RSR {TAK}
- wprowadzeniem zakazu wzajemnych nalotów z Żulami {TAK}"

Byliście na NIE w momencie gdy zabieraliście nam najlepsze wioski z 5E....więc dlaczego oczekujesz teraz od nas litości? Nie ma jej i nie będzie zapamiętaj to sobie!!
I nie stękaj więcej, bo byłeś juz dawno w 5E, skasowałeś konto bo ci epoka nie odpowiadała, bo w 3 i 4E chciałes porobić sobie hero mutantów...pamiętam to bardzo dobrze. Po drodze dostawałes wypasione i gotowe wioski bez żadnego nakładu z własnej strony. Nie bądź żałosny....

Aha i nie kłam że armia ponad 300 laserówki wygrywa bez problemu na bunkrze 4 armii z 5E. Demonizujesz 6E albo gramy ale w inne gry

30

Thursday, 23.06.2011, 22:31

Odezwał się szef dawno zapomnianego klanu, ktory blagal BC o litosc...to nie Ty decydujesz o rebalansie ale dziekuje za malo konstruktywna uwage...

...aha i nie musze klamac...wnw da Wam raport jak chcecie zobaczyc...nie robie tak jak Ty...

...i my ciagle jestesmy na NIE...ankieta dotczy tego czy chcemy lac takie Wilczki jak Ty i stad propozycja rebalansu...

...Konradzie proponuje wprowadzic w kolejnym patchu na zasadzie rebalansu czlowieka...jesli zauwazysz, ze przewaga znaczaco wzrosla (czego oczywiscie nie bedzie) bedzie mozna wycofac...bedziemy mogli troche powalczyc chociaz...

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Thursday, 23.06.2011, 22:53

Soren za przeproszeniem ale pie.. jak potłuczony.

Te wioski które pokazujesz są budowane prawie rok czasu. Więc tyle ile mutanty w 5. Do tego są budowane na wyszukanych polach nie tak jak w innych epokach gdzie jak nie ja, to następca osiągnie lepszy wynik.

Jak wygrywaliście dzięki szarży (bo nie dzięki sile wojska czy lvl boha) było fajnie. Jak zlikwidowali szarże ale wy już pozabieraliście najlepsze wioski 4 i 5 nadal super. Patrz nagle się okazało że po 1 od groma banów się posypało za multi u was, po drugie 6 jednak da radę sprać tyłek 5 i 4 nawet. Więc znów następna partia cienkich graczy odeszła na wieki:P Ba niektórzy się załamali po stracie 1 wioski.

Jesteście jak dzieci które nie umieją przegrywać a na pewno nie wytrzymują presji.

Tylko na jakiej podstawie twierdzisz że 5 dostaje łomot od 4?? Ty chyba naprawdę nie znasz tej gry, a na pewno nie umiesz w nią grać skoro tak piszesz.

Więc przestań jęczeć i zachowuj się jak mężczyzna za którego się podajesz. Bo nawet porządnych argumentów nie masz.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Thursday, 23.06.2011, 22:53

Może i błagał, ale nie dostał więc nie oczekuj tego samego teraz :P
Pokazałeś armię Pallagrina a wnw ma duuużo większą wiec w starciu z nieogarnientym graczem 5E owszem ma szanse. Ale przeciez nabraliście sobie sporo ciekawych wiosek z naszej 5E zupełnie za free więc powinniście dać radę się bronic....a jęsli nie dajecie to świadczy tylko i wyłącznie o was jako graczach i strategach. Naprawdę aż tak kiepsko z wami? ;p

Wilczki powiadasz? Zapraszam, czekam na Was już od kilku miesiecy i nikt sie nie wychyli? Potraficie lac tylko początkujących.
Wg. Ciebie "Pionki slyna z tego, ze atakuja tylko puste wioski."....zapraszam do mnie na fulla to Cię ugoszczę po królewsku :D Pokaż że nie jesteś pionkiem...

33

Thursday, 23.06.2011, 23:21

tak, tak robią pionki
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=116f92850c

3 minuty do ataku , pare sekund do skanowania i leci armia na pusta od DAWNA wioske ??
tylko po to chyba zeby wyniesc surowce :/
PIONEK :P

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Thursday, 23.06.2011, 23:26

dobra porównanie haha, są dobrzy w zabieraniu wiosek słabszym klanom a w szczególności wielki dowódca BC Krzysztof K. który zabiera mi wioski od 2-3 miesięcy a mi nic nie ubywa, bo prawda jest taka że wyżej nie podskoczy ...dobra wracając do tematu ekipa Bc jeśli chodzi o serewer T1 i spartaczonych serwer T2 to tylko potrafią płakać i użalać się nad swoim losem, jedno jest pewne, wasz okres świetności przeminął dzięki waszym głupim strategiom, jedyna wasza strategia teraz to użalanie sie na forum jak Gra TE jest niesprawiedliwa .........proponuje wysłać was do przedszkola tam wszyscy mają równe szanse

35

Thursday, 23.06.2011, 23:35

Luis tez wielki gracz jak stalem na kumulce to byla cisza zostalo pare to leci, czyli co Luis, DrastiC i Palagrin to tez Pionki...MW tez bo też latal do mnie na pusta...brawo wg MW wszyscy sa pionkami...
...no ale poczekamy zobaczymy...co do polityki to MW tak powalone jak Twoja to nikt nie mial, Ty idziesz tam gdzie wazeline potrzebuja...
... pamietajmy, ze rozmawiamy o rebalansie i jakos nie uwazam, ze okres swietnosci BC minal...niby dlatego, ze jestescie w 6e?

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Thursday, 23.06.2011, 23:39

Fakt powyżej pasa nie podskoczą więc wiadomo do czego sięgają :D :P

BC to zawsze była "banda" o hierarchii 2-3 osób wszechwładnych a reszta to ludzie do czarnej roboty którzy musieli im się bezwzględnie podporządkować. Dobrze że to już (chyba) się skończyło. Wszechładni zostawili swoje dzieci na pożarcie gdy stwierdzili że ich "plan" runął w gruzach. Jedynie ludzie pokroju Davidossusa próbują jeszcze wszelkimi metodami reanimować trupa ;)

Co do ataku Soren to liczyłem ze tam coś masz...widać zapewne podwinąłes kitę i uciekłeś :P

Fakt jestem wazeliniarzem jak cholera :P W oczernianiu graczy to wy jesteście naj :P ale przypomnę Ci 3 fakty:

1. Sam uciekłeś z SSGu pod opiekuńcze skrzydełka BC gdy było u nas "cienko"
2. Nie ja rozwiążałem SSGU, może już zapomniałeś jak to się odbyło? Masz strasznie krótka pamięć...
3. Nigdy nikogo nie prosiłem o przyjęcie. Zawsze ktoś sie po mnie zgłosił....i pisze to otwarcie bo każdy boss klanu w którym byłem/jestem to potwierdzi

I skończ raz na zawsze z tą czarną propaganda przeciwko mojej osobie, bo to nie pierwszy raz w Waszym wykonaniu. Nie byłem Waszym sługą, nie słuchałem tyranów z BC to byłem zły i trzeba było sie mnie pozbyć - takie są fakty :P Za to wszystko odpłacam się Wam najlepiej jak tylko mogę :D

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "MW12345" (23.06.2011, 23:47)


37

Thursday, 23.06.2011, 23:40

Proponuje wyczyscic watek z niepotrzebnych postow, zwlaszcza Golema i MW...niepotrzebnie zasmiecaja temat...

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Thursday, 23.06.2011, 23:45

a ja proponuje poddać Konto Sorena(Davidossus) do ponownej analizy czy sobie kilku lewych kont nie załatwił :D bo tylko tak potrafi dorównać najlepszym :rotfl:

39

Thursday, 23.06.2011, 23:47

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=f4d0825a79

w tej wioce rzadko cos bywało jesli wogole i nie pare a troche expa wart hero :D
no i jak mialem latac jak miales bana za oszustwa ??
ale dobrze ze wrociłes , spokojnie, odwiedze cie

40

Thursday, 23.06.2011, 23:50

Przepraszam, na chwilę obecną jestem najstarszym graczem BC i nie przypominam sobię, że kiedykolwiek musiałem sie komuś podporządkowywać czy wykonywać jakąś "czarną robotę". Co do walki 5 epoki z 4 uważam, że ta pierwsza nie ma najmniejszych szans. Raportów niestety nie mam ale może Red będzie jeszcze miał. Niestety armii z prawie tysiącem rajtów na porządnym zdechlaku nikt nie jest w stanie się przeciwstawić, nawet 6 epoka. I osobiście też nie uważam, że jest to normalne :( Ale jest jak jest, i są to fakty.