Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 02.07.2011, 13:53

Ustawki obli...

Witam,
jako, że gra dobiega końca ;)
[a Admini mają to gdzieś
"Z założenia wyższa epoka ma wygrywać z niższą. Nie jest to łatwe gdyż przechodząc wyżej stajemy się farmą, ale ostatecznie jest to właściwa ścieżka rozwoju" czyt. kupujcie premium a my i tak nic nie zrobimy bo już dawno mamy graczy głęboko w poważaniu]
a chcemy jeszcze trochę się nią nacieszyć, szukamy klanów do sparingów...dotyczy BC B2. Wzajemne oblegi na zasadzie ustawek. W momencie wygranej tj. straty wioski, wraca do klanu, który ją stracił. Liczę na kilka klanów konkurencji, również TOP3, będzie można sprawdzić, jak się mają siły 4e i 5e do 6e.
Oczywiście wszystko uczciwie czyli w momencie takiego obla i po nim brak obli od innych klanów koalicyjnych.
Chętnych zapraszam.
Soren

2

Sunday, 03.07.2011, 01:10

chyba wczoraj masz odpowiedz!
nowy watek, ten sam temat, normalnie przeginasz!
ktos powinien z toba zrobic porzadek, nie wiem na co czekaja admini!

3

Sunday, 03.07.2011, 01:26

Ja tez nie wiem, nie pij tyle...tylko czytaj ze zrozumieniem...nadal szukam chetnych klanow...

PS: Dla grusia bo nie wszyscy mogą zrozumieć temat...on nie jest o rebalansie tylko o umówionych oblegach :thumbup: mam nadziej, ze pomoglem Ci zrozumiec

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (03.07.2011, 01:35)


4

Sunday, 03.07.2011, 13:03

O ile dobrze pamiętam, to podobna propozycja wyszła od naszej strony już z rok temu.
W imieniu ŻULI mówię, że rozważymy udział. Wiadomo, że z mamutami 4ej epoki jeszcze nie mamy wielkich szans, więc nie wiem czy warto Wam dawać nabijać expa, jak i tak nas już 5ta epoka nie obchodzi zbytnio.

5

Sunday, 03.07.2011, 20:33

My, biedne BC B2, jesteśmy tylko akademią...mamy słabe wioski ;) cieszę się, że temat ruszył...na PW ustalimy szczegóły.