You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

lublin_lsm

Beginner

• "lublin_lsm" started this thread

• Send private message

1

Tuesday, July 5th 2011, 7:23pm

Cesarzowa Y'in

Witam,
jak pokonać Cesarzową?
wklejajcie raporty udane lub nie :-)
oto moje dwie wpadki

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b004b998fb

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=073d5249c5

Ciekaw jestem jak długo się męczyliście z nią zanim wskoczyliście do następnej epoki...

kotul

Trainee

• Send private message

2

Tuesday, July 5th 2011, 7:34pm

10 p-lotów, bohater z tyłu i modlisz się o cud szarży w pierwszej turze (przy słabej obstawie). Innego wyjścia nie widzę.

3

Tuesday, July 5th 2011, 9:07pm

z tego co pamietam odpowiednia mieszanka p lotow i apachow hero na froncie mialem a i szarza tez tam sie zawinela

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

4

Tuesday, July 5th 2011, 9:46pm

Ja zrobiłem ją człowiekiem na 22 poziomie. Nie pamiętam już jakiego mixa zrobiłem ale szarże weszły i po prostu padła;) Raport niestety już dawno usunąłem...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)

6

Tuesday, July 5th 2011, 10:07pm

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=53411f2769
czy ja wiem czy u mnie szarża az tyle dała? a i nie najmniejsza mozliwa obstawa

kotul

Trainee

• Send private message

7

Tuesday, July 5th 2011, 10:15pm

Jednostki z szarżą zadają 10x więcej obrażeń. Wniosek -> bez 10-20% na szarże nie warto nawet próbować. No chyba że 45 level - lub chodzenie na "fuksa".

Chociaż ja cały czas uważam że nie ma co kombinować z mieszaniem wojsk -> 10 p-lotów będzie najlepiej się sprawdzać -> niezłe ini, dużo hp. Dobrze dobrany typ obrony.

8

Tuesday, July 5th 2011, 10:18pm

ja miałem 6 procent i czy ja wiem czy szarża na 3 apachach może zmienić losy spotkania...

kotul

Trainee

• Send private message

9

Tuesday, July 5th 2011, 10:42pm

Szarża 3 apachy ściągnęła 4 przeciwników - w tym 3 którym normalnie zadałbyś 14 obrażeń. Nie mówie że napewno byś zginął - ale byłą szansa spora.

No i zapomniałem. Jak masz awatara (a najlepiej 3) to szarża przestaje być koniecznością. W końcu awatar to bonusowa "zajebista" jednostka (lepszej na pewno nie ma).

Golem

Intermediate

• Send private message

kotul

Trainee

• Send private message

12

Saturday, July 9th 2011, 9:22am

Gratki.

Obserwacja dropów tych którzy pokonali cesarzową daje do myślenia. Najlepszy boss 5 epoki a zupełnie nic fajnego...

13

Sunday, July 10th 2011, 11:33am

A po czym sadzisz ze to najlepszy boss 5 ery?

Golem

Intermediate

• Send private message

14

Sunday, July 10th 2011, 11:51am

Pewnie po tym że ciężko ją ubić 8) ja nie powiem bo też sie trochę natrudziłem.

15

Sunday, July 10th 2011, 10:06pm

No to niewiem ja zdechlakiem za 1 razem ja ubilem 10 plotkami:D zacznij chodzic na kacyka to zobaczysz kto jest trudniejszy ja 90k expa na minusie na nim wylapalem

Golem

Intermediate

• Send private message

16

Sunday, July 10th 2011, 10:19pm

Kacyk padł po drugim razie od Aniołka i 10 grom linku nie mam bo nie zapisałem a juz jestem w 6 epoce :rotfl:

lublin_lsm

Beginner

• "lublin_lsm" started this thread

• Send private message

17

Sunday, July 10th 2011, 10:42pm

akurat Kacyk padł za pierwszym podejście :-) więcej na razie nie próbowałem...

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=dd80d02802

18

Monday, July 11th 2011, 12:33am

No szarza cie uratowala bo Kacyk szybko padl i obstawe oslabil:)

20

Monday, July 11th 2011, 12:00pm

Próbuj dalej ja zaliczyłem chyba za 4 czy 5 podejściem i przez bossów 5 ery ogólnie ok. 100k ujemnego zdobyłem.
Poza tym po co Ci ognisty płaszcz jak heros jest na odwodach lepiej daj coś do jednostek. I jak już chcesz herosa dać w odwody to go ubierz full bonusy do jednostek i licz na szarże w pierwszych rundach.