Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 24.07.2011, 12:37

Brak możliwości szukania przedmiotów z określonym bonusem

Nie jest to w 100% błąd w grze, ale sprawa mocno utrudnia mi grę.

Chciałbym uzyskać możliwie najwięcej przedmiotów dających bonus do pewnej umiejętności/cechy.
Problem jest taki, że mechanizm aukcji nie pozwala na takie wyszukiwanie. Innymi słowy chcę dopakować bohatera, by miał coś na maksa, ale szukanie przedmiotów zabrałoby mi zbyt dużo czasu.

Do innego działu nie mogę tego wrzucić, gdyż jest mniej adekwatne do tematu. To błąd, ale w zakresie tzw. użyteczności. Do działu system gry się nie nadaje.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 25.07.2011, 11:04

Takie tematy właśnie wrzuca się w systemie gry, bo to propozycja nowej funkcji. Ten dział służy do zgłaszania błędów gry, a nie do zgłaszania nowych funkcji tłumacząc to swoim subiektywnym postrzeganiem ich braku jako błędu gry :)
Ale od razu mogę powiedzieć, że nie planujemy aż tak dużego rozszerzenia wyszukiwarki aukcji.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Tuesday, 26.07.2011, 08:23

może aż takie dokładne szukanie nie jest potrzebne, ale np bardzo przydałaby sie wyszukiwarka aukcji z konkretnym przedmiotem, bo teraz aby sprawdzić ile kosztował jakiś item, a nie daj boże zwój, to trzeba przelecieć przez dziesiątki stron z aukcjami zakończonymi.
T2 - Cichy

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 26.07.2011, 10:02

I o dodaniu takiej opcji można już poważnie pomyśleć.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker