You are not logged in.

[prawdopodobnie rozwiązany] Ekspedycja

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, July 25th 2011, 1:07am

Ekspedycja

Uczestników: 4 / 6
Lokacja: Siedziba Bogów, poziom 5
Suma poziomów: 87 / 150


i tak juz od godziny pisze
Koniec: Oczekiwanie na wynik

2

Monday, July 25th 2011, 1:24am

Armia uczestniczy w ekspedycji w lokacji Siedziba Bogów, poziom 5

Czas do końca: -6681 s

Mamy zablokowanych 4 bohaterów ... co z tym faktem macie zamiar zrobić ? ? ? Czasu nikt nie cofnie ! ! !

3

Monday, July 25th 2011, 1:49am

Inna expedycja w klanie skończyła się normalnie a my nadal wisimy w nicości :(((

Armia uczestniczy w ekspedycji w lokacji Siedziba Bogów, poziom 5

Czas do końca: -8223 s

4

Monday, July 25th 2011, 8:00am

Armia uczestniczy w ekspedycji w lokacji Siedziba Bogów, poziom 5

Czas do końca: -30416 s

... to już jest przegięcie ! ! !

5

Monday, July 25th 2011, 11:06am

Panie Konrad zrob pan cos

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

6

Monday, July 25th 2011, 11:13am

Proszę założyciela ekspedycji o nakreślenie okoliczności, w jakich zniknęła jego armia, która została użyta do założenia ekspedycji.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Monday, July 25th 2011, 12:47pm

Armia uczestniczy w ekspedycji w lokacji Siedziba Bogów, poziom 5

Czas do końca: -47310 s

Jaka armia - expedycję założył bohater ... nie da się skasować armii z bohaterem który jest na wyprawie !!! Ja byłem uczestnikiem tej expedycji i mam wielki problem bo nie jestem w stanie wstawić armii do obrony oblężenia na moją wioskę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

8

Monday, July 25th 2011, 12:59pm

Comanche, rozumiem, że to nie Ty założyłeś ekspedycję?

Przyczyną nierozegrania ekspedycji jest brak w bazie armii, która ekspedycję założyła. Dlatego próbuję ustalić, czemu zniknęła, aby naprawić ten błąd.

Co do samej ekspedycji, to nie może się ona rozegrać bez armii głównej, mogę jedynie usunąć ekspedycję i wrócić Wasze wojska.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

9

Monday, July 25th 2011, 1:13pm

A niby jak to jest możliwe że bohater ( armia ) wysłany na EXP zniknął ... armia w której był została skasowana ? Czy jest możliwość wysłać armię np. na grabież i w między czasie ją skasować przed dotarciem do wioski atakowanej ???

Jak mamy wszyscy tak wisieć w nicości to ja proszę o cofnięcie mojego bohatera bo bez niego mam cholerny problem :( ... a później sobie będziemy tą expedycję / skasowaną armię wyjaśniać !

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

10

Monday, July 25th 2011, 1:25pm

Armie powinny być w waszych wioskach.

Podejrzewam jakieś oblężenie założone wcześniej i jakiś rzadki szczególny przypadek (bo zdarzyło się to pierwszy raz), ale poczekajmy na opis sytuacji przez założyciela, on powinien naświetlić sytuację.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Monday, July 25th 2011, 1:32pm

Jeszcze jest jedna kwestia - expedycja się nie rozegrała a my nie otrzymaliśmy expa a szansa którą mieliśmy na pomoc w expedycji została wykorzystana :(

12

Monday, July 25th 2011, 9:50pm

Przpraszam za zamieszanie moja wina założylem herosem z wioski na której był obleg (oddawalem wioske) nie popatrzylem poprostu ze wczesniej zakonczy sie oblezenie niz ekspedycja-mój błąd

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

13

Tuesday, July 26th 2011, 10:04am

Ok dzięki za wyjaśnienie. Postaramy się zrobić tak, żeby gra potrafiła sobie w przyszłości z takim problemem poradzić.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker