Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 28.07.2011, 14:51

Kasowanie konta - okres ochronny.

Witam,
jest to w takim miejscu, że już dwa razy odwołałem to nie chcąc. Problem pojawia się grając na urządzeniach typu telefon, tablet...można kliknąć przez przypadek. Proponuję potwierdzenie typu, czy na 100% chcesz anulować okres ochronny.
Soren

2

Friday, 29.07.2011, 10:41

Raczej nie ma z tym problemu, większość osób jak kasuje konto to nie ma powodu by ponownie się logować.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Friday, 29.07.2011, 13:54

Widzę ponownie standardową odpowiedź, "raczej" i "zwykle". Mam wrażenie ze to jest wklejane. Jak się gra na urządzieniach mobilnych czesto wiadomości pojawiaja sie nad "anuluj okres ochronny". Ciekawosc zeby przeczytac...a poza tym, duzo osob jak ja choc nie tylko nie chce czekac 24h nad skasowaniem. Wole juz miec za soba okres ochronny. To wolny kraj wiec mi wolno...
Zrobione to jest tak zeby na sile trzymac gracza, sprobujcie czyms innym...moze jakies nowosci?

4

Wednesday, 01.08.2012, 15:18

zgadzam się z kolegą że na urządzeniach mobilnych jest to bardzo denerwujące !!!