Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 01.08.2011, 19:58

Zegnam

bardzo milo sie gralo, ta gra oferuje imho wiele ciekawego, nawet chyba wiecej niz BW, ale niestety przez jedna osobe w grze nie jestem w stanie sie nia wiecej cieszyc, bo sie nie da majac codziennie niszczone doszczetnie wojsko i pozabijanych bohaterow przez kogos, kto chce sie poczuc lepiej bo w prawdziwym zyciu mu nie wychodzi (wiem ze ta gra na tym rowniez polega jakby sie ktos czepial), szkoda mi jeszcze pol roku premium ale trudno, za bardzo jestem zdenerwowany,

kthxbabai

2

Monday, 01.08.2011, 20:35

włącz urlop może kiedyś wrócisz :S

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 02.08.2011, 07:33

To jest niestety gra dla Ludzi z jajami, a kto ich nie ma to kończy grę :rotfl:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Golem" (02.08.2011, 07:58)


4

Tuesday, 02.08.2011, 09:00

z jajami czy bez gre traktuje jako rozrywke a nie dodatkowe zrodlo stresu ;]

5

Tuesday, 02.08.2011, 09:31

Właśnie włącz urlop, i wrócisz później, ja tak z urlopem dobre pół roku na BW robie pogrywam miesiąc nudzi mi się i znów urlop, a co do niszczenia to wysyłaj go na dalekie wędrówki, tak aby wracali jak Ty się bedziesz logowal, ja staram sie tak robic żeby woja jak najmniej stalo w wiosce, i niekt nie mial expa z ataku na mnie a surka to sie odbije

6

Tuesday, 02.08.2011, 12:00

dam 2 tygodnie spokoju, jak znow po jakiejs nocy zostane bez sztuki surowcow to mam tego juz dosc,

7

Tuesday, 02.08.2011, 12:09

pisz tak dalej zwłaszcza tu to na przywitanie będziesz miał 10 wjazdów

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 02.08.2011, 15:10

Jak zwykle musi się odezwać BC które miłuje gnębić słabszych:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Podobne wątki