Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 03.08.2011, 22:44

problemy z grafiką w rap. z wyprawy

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2aa8eb23c5

nie ma tych pasków od energi w kolorze zielonym...

Okowita,mezopotamia

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Okowita" (03.08.2011, 22:56)


2

Thursday, 04.08.2011, 00:00

Ja tam je widzę.

Nie jesteś przypadkiem daltonistą?


3

Thursday, 04.08.2011, 00:34

nawet gdybym był widziałbym je jako inną barwe,nie jestes przypadkiem niedouczony?

4

Thursday, 04.08.2011, 00:57

Jak używasz IE to tam często się coś niepoprawnie wyświetla, innego powodu nie znam.

A z tego co wiem to daltoniście kolory czerwony i zielony zlewają się w jeden, ale mogę się mylić.


EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 04.08.2011, 12:32

Proponuje przerzucić się na mozille ff i wszystko bedzie dobrze :D
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 04.08.2011, 13:25

Jeśli wcześnie były, a teraz ich nie ma, to sugeruję wyczyścić pamięć podręczną oraz historię przeglądarki oraz wcisnąć Ctrl+F5 na ekranie raportu.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Thursday, 04.08.2011, 23:16

już ok,dzieki za odpowiedż,niestety jestem ciemny i nie wiem co to ff i IE,sory arlo że sie napiołem,ale czasem mam wszystkiego dość,a tu jeszcze zielone paski nie chca sie wyświetlać;)

8

Thursday, 04.08.2011, 23:47

Przeglądarka, której używasz.
Może Internet Explorer? Własnie tam często są takie błędy z wyświetlaniem.

Wypróbuj Google Chrome, Mozilla Firefox lub Opera. To 3 najlepsze na rynku, na pewno się nie zawiedziesz. :)