Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 05.08.2011, 10:02

Zwoje jednokrotnego użytku i twierdze.

Witam,
z rana mi się nudzi więc proponuję wprowadzić
1. zwoje jednokrotnego użytku. Mamy więc zwoje typu: wskrzeszanie armii, poziomy kopalni +1, poziomy budynków +1 itd itp. Zwoje powinny być unikatowe i do użycia tylko raz po czym taki zwój znika.
2. zaczerpniete z innej gry tzw. Twierdze. Można posiadać tylko jedną. Byłoby ich mało na mapie a zdobycie jednej z nich dawałoby graczom całego klanu dodatkowy bonus, np +10 do ataku. Zdobycie takiej twierdzy po raz pierwszy polegałoby na rozegraniu bitwy z silniejszym przeciwnikiem, tj. dobor armii o jakies 10-20% liczniejszej. Oczywiscie zadecyduje strategia. Pozniejsze odbijanie polegaloby na rozegraniu oblezenia ale ilosc armii to ilosc czlonkow klanu broniacego...armie w tej sytuacji moga byc z roznych epok...
Pozdr
Dawid

2

Friday, 05.08.2011, 12:06

Zdecydowanie jestem na NIE.

Gracze grający w dobrych klanach by mieli jeszcze większa przewagę nad słabszymi klanami.

Lepszy jest pomysł z dzikimi wioskami rożnego poziomu trudności gdzie byłoby mnóstwo potworków z LS i kilka nowych bossów dających im różnorakie premie. :D


3

Friday, 05.08.2011, 12:40

Na tę chwilę 6e przegrywa z 4e a 4e z 3e więc wg mnie klany 3e miałyby właśnie większą szansę a w TOP5 brak takiego klanu.
Poza tym Twierdzę można mieć jedną więc albo np. +10 do ataku albo +10 do obrony. Stąd każdy będzie coś miał.

4

Friday, 05.08.2011, 13:01

ad 1
Zwoje podnoszace poziom budynkow - w sensie budujace odreki lvl-ki?? ojj za duzy boost ;) Pomysl ze na 25 lvl stawiasz taka kopalnie pare dni a tu ni z tego ni z owego staje ona w pare chwil... jak juz to np dajace tyle ile wynosi dzienna produkcja, bo zwiekszenie wydobycia spowodowalo by ze mozesz stworzyc nawet na chwile ale jednak stworzyc wieksz armie a tak to bys mial bonusik surowcowy. Moze zwoje zmniejszajace o okreslony czas budowanie.. np 1h ; 2h ; 1 dzien, ale na pewno nie procentowo ;) A moze zwoj podnoszacy poziom broni ? Np zwoj ogniste sandaly - zamienia zwykle sandaly na ogniste pozostawiajac ilosc dziurek :) Albo czar robiacy dziurki mrrr :D

ad 2
Zdobycie 1 twierdzy rownalo by sie zdobyciu pozostalych a wiec za duzy bonusik dla pojedynczych klanow, moze tutaj wlasnie jak zdobedziesz to masz iles tam najcenniejszych surowcow do stolicy ;) ale zwiekszanie sily wojsk ... NIE :P Chyba ze po utrzymaniu przez tydzien mozesz otrzymac jakis ciekawy zwoj, runke albo i przedmiocik ;)

5

Friday, 05.08.2011, 13:08

Ad1
Zwoje są jednokrotnego użytku i unikatowe...nie bedzie sie tego dropilo od reki...ale oczywiscie mozna zrobic opcje wybrany budynek lub kopalnia +1

Ad2
O to wlasnie chodzi, ze jesli ma sie Twierdze z +10 do ataku to nie mozna miec innej...oczywiscie mozna ja zdobyc ale oboecna sie straci...to uczciwe...

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Saturday, 06.08.2011, 09:06

hehe proponuje jeszcze zwoje jednorazowego użytku typu :
awans o epokę wyżej, zniszczenie 3-4 razy większej armii wroga, pokonanie bossa w lokacji, itp
a i te twierdze tez dobry pomysł haha jak bc opanowało 4 i 5 epokę, pomysł rewelacja

przepraszam wszystkich za te głupoty ale próbowałem dorównac inwencji twórczej Sorenika :D :rotfl:

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 06.08.2011, 11:06

Wiesz Golem...kopalnie w wioskach-mutantach budują się już strasznie długo więc trzeba było zaradzić jakimś pomysłem :D

8

Saturday, 06.08.2011, 11:31

I znowu dwóch największych Spamerów sie odezwało...już wiem po co jesteście w Zulach, grac nie umiecie ale do spamowania ktoś musi być....

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Saturday, 06.08.2011, 20:57

Każda osoba sie przydaje się w koalicji, w BC szukali pewnie "Stańczyka" i chyba go znaleźli :D

a nie każdy wie kto to był Stańczyk
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sta%C5%84czyk

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Golem" (06.08.2011, 21:04)


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Saturday, 06.08.2011, 22:33

Golem obrażasz Stańczyka ;P On co najwyżej mógł by mu pucować buty :D

11

Saturday, 06.08.2011, 23:15

Nie na temat i znowu obrażacie graczy...liczę, że dostaniecie stosowną nagrodę...

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Sunday, 07.08.2011, 01:25

może wycieczka na Bahama to jestem za... :D
sorenik Ty za multi to już nie powinieneś mieć tutaj wstępu co na jednym koncie rady nie dawałeś :?: :D

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Golem" (07.08.2011, 02:23)


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Sunday, 07.08.2011, 08:18

Nasz taki regionalny "Strażnik Texasu" się znalazł ;) Człowiek nad wyraz prawy i szlachetny. Życiowa uczciwość to jego dewiza :D

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Monday, 08.08.2011, 08:36

Na temat proszę. Połowa tego wątku mogła się rozegrać na PW a nie tutaj...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)