Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 08.08.2011, 13:31

Mapa Świata

Temat na pewno był już omawiany, ale odzewu ze strony Administracji jak zwykle nie było.

Chodzi o mapę świata w TE, zdecydowanie większość pół zajmują nieaktywne stolice z 1 epoki, przez co nie ma miejsca na stawianie nowych wiosek pod dobre pola surowcowe. Chyba nie tylko mi to przeszkadza...

Moja propozycja - Wykasować z mapy wszystkie nieaktywne stolice, a wioski nieaktywnych graczy, będą wioskami dzikimi, gdzie mogą się pojawiać po jakimś czasie stwory, np. z lokacji specjalnych + jacyś nowi bohaterowie. Takie rozwiązanie na pewno by uatrakcyjniło grę. ;)

Druga sprawa to mnóstwo kryształów ekspedycyjnych. Nie wiem po co ich aż tyle skoro każdy pełni tą samą funkcję.

Moja propozycja - Dodanie linka "Zaplanuj ekspedycję" do zakładki EKSPEDYCJE, gdzie mamy coś takiego:
OBLĘŻENIA: 2 | EKSPEDYCJE: 0

A wykasowanie kryształów na mapie.


Czekam na wypowiedz Administratorów. Czy boicie się, że po skasowaniu nieaktywnych okaże się, że zaledwie może 5% graczy jest aktywnych w TE, czy po prostu wam się nie chce.


2

Monday, 08.08.2011, 14:08

Po prostu od początku nie planowaliśmy ich kasować.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Monday, 08.08.2011, 16:33

Chyba najwyższa pora, gdzie nie spojrzę tam Stolice nieaktywnych graczy z 1 epoki, ciężko znaleźć dobre pola pod wioskę, gdy wszędzie są nieaktywne stolice, nie pełniące żadnej funkcji.

Jeszcze te kryształy przejdą, ale rozważcie pomysł z tą kasacją nieaktywnych graczy, od razu zrobi się więcej luzu.


4

Monday, 08.08.2011, 16:50

zaduje oczywiście ale zostawianie zajetych pol miało słuzych automatycznemu powiekszaniu sie mapy
nie sprawdząłem w jakim punkcie znajduje sie "koniec mapy" ale mysle ze wystarczy taka duzza jak jest , zwłaszcza po usunieciu nie aktywnych wiosek

5

Tuesday, 09.08.2011, 12:37

Przy kasowaniu wioski pole jest re-losowane więc można spróbować zrobić sobie "pole"
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Tuesday, 09.08.2011, 12:42

To wiemy, ale my chcemy, żeby się mapa zrobiła luźniejsza. :P


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 09.08.2011, 12:50

[b]SushiMaker bardziej chodzi o liczbę dostępnych pól a przy okazji po skasowaniu stolic zafundujecie nam losowanko:)
[/b]
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

8

Thursday, 25.08.2011, 14:50

Takie wioski służą jako farmy -ok mogą zostać, ale jest bardzo dużo zablokowanych graczy zwłaszcza z 1 epoki - można by ustawić ze po 90 dniach od zablokowania konta jeżeli nie zostanie ono odblokowane to jest kasowane.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 26.08.2011, 00:29

nie da rady bo wtedy okazło by się że gra paru ludzi :rotfl:

i tego kolesie prowadzacy grę sie boja;a tak to sciema przed szefami i wszystko ok

pozdrowienia dla jawożna :rotfl:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "rozwo" (28.08.2011, 18:14)