Nie jesteś zalogowany.

1

Monday, 29.08.2011, 08:38

Lśniący lub Czarny pierścień (2)

j/w

2

Sunday, 18.12.2011, 00:36

dam ci za darmo

Jak zagrasz na samej stolicy ,i sie wybronisz z Nalotow i atakow na samej stolicy przez miesiac czasu;Pozdrawiam no i oczywiscie czekam na odpowiedz z laski Panskiej.

3

Sunday, 18.12.2011, 02:27

grałem tak cały rok
możesz się zapytać koleżków z klanu jak mi robili naloty i atakowali dwoma klanami i nie mieli tylko 25% szansy na zniszczenie budynku

poproszę o wystawienie pierścionka chyba że twoje słowa i czyny są warte tyle co poprzednika prowadzącego konto czyli wielkie 0

4

Sunday, 18.12.2011, 02:37

twoje zarty

To juz widze ze uwiierzyles ze to nie gra Kurt..Ale jest jedno ..Niewiem o kim piszesz kolezanki i koledzy chyba nie robili Nalotow na Stolice.??.Odwaz sie i powiedz prawde...A tak miedzy nami mowiec to ja niepopuszcze Thordze za zablokowanie mojego Konta bezpodstawnie...Uwierz mi na forum pisalem kto zagra tylko na stolicy i nawetwystawilem nagrode kto sie utrzyma miesiac....Nikt sie nie zglosil??...Moze bedziez chetny.??.Jak polece ja i moii kompanii to i wy niepogracie dlugo...a jak to zrobie to mozemy pogadac bez swiadkow i pisaniny...Pozdrawiam

5

Sunday, 18.12.2011, 10:22

kiedy będzie wystawiony pierścień????

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 18.12.2011, 10:24

Schowałeś się w A-Z i się spokojnie budowałeś bo wiosek na takim lvl byś tak szybciutko nie zrobił. Więc nie mów ze grałeś i byłeś bombardowany. Bo to tylko mogą ze Sparty powiedzieć że mieli naloty , ale na pewno nie takie jak teraz są prawie od całego klanu.

7

Sunday, 18.12.2011, 11:09

Spiryt77 poproś mikołaja akurat czas będzie dobry o lecytynę bo bardzo by ci się przydała
a jak masz sklerozę i nie pamiętasz co canis i spółka robili z serwera to poprzeglądaj forum


co do jednego masz rację po roku bombardowań wjazdów na wiochy faktycznie dołączyłem do A-Z