Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 30.08.2011, 11:37

jak dalej rozwijac demona

jak dalej rozdysponowac pkt i w co dalej inwestowac

jestem narazie w 3 epoce i jak narazie bron biala dwureczna preferowana, bez czarow bo nie mam amu z slotami

eq mam na expedycje nastepujace
helm - poteżny zaklinacz glodu
mrozny napiersnik - przerazajaca rzadza zniszczenia
kosa
sandaly plonaca pochodnia gwiazd
amulet i pierscienie bez slotowe
artefakt - obol Charona (3)
szukam kosy(3) a jak by ktos mial pomys lco jeszcze zamienic w eq chetnie wyslucham,

eqna lokacje dobieram pod lokacje



Uploaded with [URL=http:/

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Romanos27" (30.08.2011, 22:41)


2

Tuesday, 30.08.2011, 12:51

zalezy do czego dażysz jakie eq i która epoka

3

Tuesday, 30.08.2011, 14:00

W ogóle słabo opisałeś sytuację, więc trudno nam powiedzieć czego teraz potrzebujesz.
Ale ogólnie mało inicjatywy masz i ataku jak na demona.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 30.08.2011, 16:49

na pewno właduj trochę w deff bo przyda ci się na fenka ;)

5

Wednesday, 31.08.2011, 15:56

Jeżeli to główny to AA skoro już o fenku mowa :P tym bardziej, że demon nie ma broni zwiększającej AA - to co jest daje tak mało, że nie warto wspominać.

Jeżeli zaliczyłeś fenka to ja mam 4 ulubione w takiej kolejności niezależnie od przeznaczenia : INKA - DEF - ATAK - HP

6

Wednesday, 31.08.2011, 19:47

no ja jestem w 3 epoce a tam jeszcze fenka nie ma i mam zamiar tu trochu posiedziec weic sobie jeszcze go podciagne ile sie da,

7

Wednesday, 31.08.2011, 20:05

Ja mam tak ale jestem narazie w1 epoce 8|







8

Wednesday, 31.08.2011, 20:17

ze chce Ci sie tak dlugo w niej siedziec, bo nawet expedycje to juz robisz chyba samym bohem

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 01.09.2011, 08:01

Beldor porażka kompletna.

Kto na demona rozwija magie życia :?:
Zainwestuj troche w AA przyjdzie Ci kiedyś przejść to zamiast skakać z epoki do epoki na dniach to bedziesz sie męczyć z pierdołami
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

10

Friday, 02.09.2011, 12:04

Romanos, do końca 4ej epoki AA, ini i deff.
Potem to radziłbym głównie atak i ini. Ini nigdy za wiele ;)

11

Saturday, 03.09.2011, 10:39

A ja doradzam specjalizacje :)
Jeden hero specjalizujacy sie w wyprawkach rozwija AA olewajac atak Air-to-Surface. Drugi, ktory bedzie chodzil na ekspedycje odwrotnie. Rozwijanie obu umiejek jednoczesnie mija sie z celem, bo bedziesz potrzeboal 2 razy wiecej czasu zanim przebijesz sie przez obrone bossow.
Poza tym oczywiscie def, ini i PH proporcjonalnie. No i bron/czary w miare znajdowania czegos ciekawego.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

12

Saturday, 03.09.2011, 11:25

dzieki, wiec u demona i tak lepiej atak, bo nie ma ciekawych broni zwiekszajacych AAA, a umarlaka tez mam juz ladnie podciagnietego wiec u niego sibie zrobie AAA, bo i tak przewaznie 2 bohy wysylam na expe, tylko z tymi dropami to jest zenada nic ciekawego nie wpada

13

Saturday, 03.09.2011, 12:10

tak więc daje teraz odpowiedź bo mam czas:
więc zależy jaką taktykę chcesz przyjąć możesz sie teraz trochę pomęczyć ale potem szybko doexpisz na expedycjach
możesz sobie w miarę wymaksować obronę żeby zabić samemu bossa w 10 rund i przeżyć co zwiększy potem i tak twoją przeżywalność na trudniejszych lokacjach podnieść inicjatywę na taki poziom zeby nie dostawac dubli od mobów na expach na poziomy które chodzisz oscyluje ze bz1 - bz7 czyli około 350 ini powinno wystarczeć, atak podnosic w amire potrzeby żeby wyrabiać się w te 10 rund oczywiście obrazu nie będziesz latał samemu powyżej sb4 ale jak wbijesz już kilka lvli może jakiegos dropa złapiesz

co do eq możesz z powodzeniem kupić 2x pierścienie (1) i włozyć tam haal lub gip zalezy co potrzebujesz tak samo wisior (1)
napierśnik zmienić na cos z wiekszym defem 3 slotowego + ognisty płaszcz
i jesli masz cos ph w zapasie mozesz kupic mandragore czy oczy tiamat na expy
u mnie to wyglada tak:



i jakaś expa:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a7da27f66c
nie sugeruj sie avatarem i leczeniem bo bez niego tez dałbym rade dołozył bym 10 wiecej defa kosztem ataku tak zeby w 10 rund dał rade. Tak expiac moge szybko zapalnowac dalszy rozwój i niedługo skoczyc samemu na wyższy lvl lokacji czyli jeszcze więcej expa co 5 dni co prawda takie eq nie masz ale jesli bedziesz dostawal więcej expa na expedycji bedziesz mógł zawiesić trexa 4 i pochodzić na królową moze ci bizu lotnie

i co tak narzekacie na ten drop? wystarczy pozmieniac troche lokacje a nie cały czas jedną męczyć ja nie mam jeszcze techow nie raz połowa wypraw nie wchodzi ale raz na 2 dni jakiś loot w okolicach 500 ph wpadnie

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "MaN_of_GoD" (03.09.2011, 17:13)


14

Saturday, 03.09.2011, 12:17

eq na expedycje jest w pierwszym poscie, a na lokacje to zlaezy co za przeciwnik do zaliczenia, chodz teraz i tak tylko 4 lvl t-rexa zeby exp wpadal


a co do kupna bizu(1) na T2 to naprawde rarytas na aukcjach wiec, ciezko to upolowac a sprawdzam dziennie co tam jest

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Romanos27" (03.09.2011, 20:46)


15

Saturday, 03.09.2011, 17:13

macie moją rade :rotfl: