Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 06.09.2011, 08:36

O wszystkim i o niczym...

Witam,
jako, że podejście Adminów do sprawy błędów jest żenujące....proponuję przestać płacić...Klient też może żądać jak płaci. Przynajmniej bezproblemowej gry. Na dzień dzisiejszy ani nie pogra się na Androidzie a na Windowsach wywala co widać w bugach. Propozycji daliśmy dużo, od roku się nic nie dzieje tylko zlewanie i spychologia...
Jak nie bedzie kaski to moze sie wezma do pracy...
Co Wy na to, liczę na dyskusję klanów, bez obrażania graczy.
Pozdr
Dawid

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (07.09.2011, 00:51)


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 06.09.2011, 13:25

O rany julek. Daj żyć człowieku. Nie podoba ci się to odpuść grę. Jeśli kosztuje cię to nerwy i zdrowie tym bardziej odpuść bo uzależniłeś się.

Temat maglowany setki razy wypij nerwosolek i wyluzuj. Za sec. będzie tu setki postów z żalami. I po co?? Do niczego to nie zaprowadzi. Ja sobie powiedziałem że gram do końca Września i pewnie na tym stanie.
Ale nie muszę dzielić się swoją frustracją z innymi:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Tuesday, 06.09.2011, 15:54

No własnie Ole przez takie durne odpowiedzi nic nie zdzałamy. Ty położyłeś lagę na grę to daj innym ponarzekać i spróbować wymusić jakieś zmiany.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "rozwo" (04.01.2012, 22:12)


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 06.09.2011, 16:07

Wymusić to ty sobie możesz :P Zaakceptowałes regulamin? Musiałeś...bo inaczej byś nie pograł, zapewne go nie przeczytałes, bo gdybys to zrobił to deszedł byś do wniosku że wszystko co wypisujesz nie ma sensu. Zgodziłeś sie w momencie jego klapnięcia na wszystko co sie w grze dzieje, więc przestań marudzić bo robisz to cyklicznie ale bez efektów.
Poza tym pisaliśmy już Ci tyle razy - nie podoba sie to nie płać, graj za free a jeśli taka forma ci nie odpowiada to zakończ grę i ani Ty ani My kłopotów więcej mieć nie będziemy...korzyść obustronna :D
BTW gram czasami na androidzie i gra działa bardzo dobrze. Admini mogą równie dobrze powiedzieć iz masz kiczowaty fon/tablet i go wymień bo on jest winny. Patrzysz jedynie przez pryzmat własnego JA, nie dopuszczasz mysli iż błąd/wina może leżeć po Twojej stronie a nie administracji...trochę obiektywizmu kolego :P

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 06.09.2011, 16:27

Gram za free, nie mam tabletu, a wymyszać sobie mogę co chce, zgrzędzę sobie po to tylko żeby inni nie nabrali się tak samo jak ja i nie popłynęli w grę bez przyszłości. :rotfl:

No i takie jeszcze jedno pytanie do ciebie misiaczku, bo widzę, że jesteś biegły w regulaminie. Czy był tam zapis, że muszę akceptować nieróbstwo od ponad roku?

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "rozwo" (04.01.2012, 22:09)


6

Tuesday, 06.09.2011, 17:16

Tak, Soreniku, zapros ekipe BWT, zeby w ramach konta premium zrobili ci porzadek na kompie :D
A, no i koniecznie trzeba zrobic rebalans, zebytwoje twoje proby rozbicia tankow autkami nie konczyly sie juz jak wizyta Arsenalu w Manchesterze :rotfl:
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

7

Tuesday, 06.09.2011, 19:43

Baldurniu?, prykre jest to, ze Cie zlomujemy jak chcemy...rob dalej kumulki...swoja droga ten poziom hero po takim czasie gry...szczerze podziwiam...
A co do tematu, wiem, ze nic nie zmieni ale nie mam nerwosolu a rano nie chcialo mi sie leciec do apteki wiec watek jest :)

Co do androida to akurat mam/mailem urzadzenia z wersjami od 2.2 do teraz 3.2 na tablecie i na zadnym nie sposob wybudowac kopalni jesli pole surwocami do wyboru pojawi sie nad innym polem. Wybiera to pod spodem. MW wiec albo masz Androjda z Chin ;) albo nie masz takiego urządzenia...

Zostaję do Was chłopaki :) MW, Baldr. Golem, nie moge bez Was zyc :P

PS: Postanowiłem, że to będzie mój ostatni post, poza działem kup/sprzedaj.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (06.09.2011, 20:13)


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 06.09.2011, 20:15

Używam non top androida. Z zainstalowaną operą działa bez zarzutu. Będzie już z rok. I bez znaczenia czy pod wifi czy mobilnie.
I nie ma czegoś takiego jak system prod Chińskiej:D
Jest Android dedykowany ale nadal ten sam android na caaaaaaaaałym świece:P

I aktualizacja androida jest darmowa więc każdy kto umie zaktualizować ma najnowszą wersje. Heh
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

9

Tuesday, 06.09.2011, 21:02

Zapraszam, ja jestem duuuuuzo bardziej do przodu :)
Dziwne, ale nie przypominam sobie jakiegos wiekszego zlomowania... No, chyba, ze proby rozbicia jednej (!) armii na 6 rat mozna nazwac takim mianem. Jesli tak to prosze o wiecej, bo niekazdy jest grzeolem i niektorzy graja sami na swoim (jednym) koncie. A darmowego expa nigdy dosc :)
Troche szkoda tej ostatniej deklaracji, przynajmniej jest sie z czego posmiac...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

10

Tuesday, 06.09.2011, 21:17

Opera Mobilna ma ten sam bug, choć występuje raz na 3-4 proby...najlepiej działa na firefoxie, problem tylko w tym, e nie bede instalowal do kazdej gry innej przegladarki...to troche bez sensu...a info o systemie chińskim to taki żart...liczyłem, że wszyscy załapią...
Co ciekawe opera mini tego bugu/a juz nie ma ale kto uywa Opery Mini na androidzie, no sorki :)

Bald Cycu jeden, jak nie macie co pisać to zaczynacie o multi...ogarnij sie...dodaję misz masz do postowania, zaczynam wierzyć, że to autoportret w Awatarze...akurat pasuje... :thumbsup:

11

Tuesday, 06.09.2011, 21:38


Dziwne, ale nie przypominam sobie jakiegos wiekszego zlomowania... No, chyba, ze proby rozbicia jednej (!) armii na 6 rat mozna nazwac takim mianem.
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=8b7586fd6e

12

Tuesday, 06.09.2011, 21:40

No i Baldr sobie przypomniał :D:D:D buahahahaha bardzo inteligentne ustawienie, godne mistrza...a ja sie dziwie co Ty robiles tyle czasu :D:D:D

13

Tuesday, 06.09.2011, 22:01

A co niby mialem sobie przypominac? Rozbicie 12 jednostek to jakies wielkie osiagniecie? Skoro to najwiekszy sukces na jaki was stac, to szczere gratulacje. Pelen szacun :D
Ja takich smieci nie trzymam, ale moze ktos ma zapisane poprzednich 5 rat? Albo ostatnie walki, w ktorych padlo 150 tankow? Albo walke (ktorakolwiek!) z niejakim Davidossem? Te sa najsmieszniejsze, bo w kazdej wracal (albo i nie) niemal sam hero bez wyrzadzenia wiekszych strat :D
Daj spokoj, ostatnie zlomowanie mialem w czasach, kiedy konto grzeola jeszcze cos znaczylo. Teraz nawet i to zaniedbali i ograniczaja sie do atakow na maruderow, tragarzy i armie wyprawkowe...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

14

Tuesday, 06.09.2011, 22:32

...a oto i amie tragarzy, taki link akurat mam, nie Baldur ale kolega z Klanu...
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=8a2008fe80
wiesz ja chodze na silniejszych i sie nie boje...a nie stoje na kumulce...wrocilem, jak napisales, niemal sam hero, tylko kto tu zwyciezyl...nie chce mi sie wklejac reszty...ale jest to woz albo przewoz - chodzic na takie simy.

O widze Bald nie wiedział co napisać i przyprowadził MW ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (06.09.2011, 22:57)


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Tuesday, 06.09.2011, 23:11

W regulaminie masz "III. Twórcy zastrzegają sobie prawo do wstrzymania udostępniania gry w dowolnym momencie." a to stwierdzenie jest zdecydowanie dalej idące niż wstrzymanie jedynie prac nad rozwojem gry.

Tak Soreniku na Androidzie mi działa i to na sprzęcie zdecydowanie mniej wypasionym niz te które Ty posiadasz, ba działa dobrze na przeglądarce wbudowanej w system...innej nie potrzebowałem. Wykonywałem chyba wszystkie akcje dostępne z poziomu gry i wszystkie dało rade wykonac.
Poza tym regulamin mówi o wymaganiach technicznych "System operacyjny klasy Windows bądź Unix", nie ma słowa o Androidzie więc tak naprawde o co Wy macie pretensje? Tylko nie pisz mi bzdur że Android jest na bazie Linuxa, natomiast Linux powstał w oparciu o Unixa...

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Tuesday, 06.09.2011, 23:21

Kolega MW musi być bardzo powiązany z naszym timem, broni ich jak cholera.

A udostępnianie to nie to samo co praca nad grą 8o

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "rozwo" (04.01.2012, 22:05)


17

Tuesday, 06.09.2011, 23:39

Zapraszam na spotkanie, zabiorę parę urządzeń, zaprosimy Sushiego i sprawdzimy ;) nie ma takiej opcji, zeby działało Tobie a mi nie. Nie działa na 100% na: SGS, SGSII, Wildfire, Sensation, X10 i modyfikacje, Asus Transformer, Acer A501, Motorola Xoom. Dokładnie próba sprawdzenia jakie tereny ma dany gracz, po podświetleniu pokaż teren pokazuje teren ktory znajduje sie pod opisem...czyli zwykle pola obok. Pewnym rozwizaniem jest presuniecie mapy bo jesli opis trafia poza mape uda sie to lub max powiększenie...ale wpadłem na fajny pomysł nagram filmik jak to wyglada...
MMW chodzi o to, ze mogliby sie wziac i cos zmienic, niech gra nie stoi w miejscu...bezproblemowe dzialanie na androidzie to duzo wiecej graczy...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (07.09.2011, 00:00)


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Tuesday, 06.09.2011, 23:49

Owszem iz nie jest to jednoznaczne, ale spokojnie można przyjąć iż jeśli twórcy zastrzegają sobie prawo do zaprzestania udostepniania gry (co jest zdecydowanie - tak jak napisałem, większą porazka dla samej gry niż brak jej rozwoju bo oznacza totalny jej upadek) to równie dobrze mogą czasowo zaniechać prac nad jej rozwojem. Poza tym nikt Ci nie obiecywał że gra bedzie systematycznie rozwijana. Produkty tego typu dość często udostepniane są na zasadzie "jest jaki jest". To Ty masz prawo wyboru - gram czy nie i NIKT czy to twórcy czy inni gracze nie maja prawa zmusić Cie do dalszej gry.
Odpowiedz na jedno proste pytanie - dlaczego nadal jesteś w grze i na forum skoro nic Ci nie pasuje?
Ja osobiście mam powody aby dalej grac i uwierz mi tym powodem nie jest sama gra...

Bronię? Nie koniecznie bo kiedy potrzeba to przywalę ale czasami należy zrozumieć,a przynajmniej starać się zrozumieć innych (w tym przypadku twórców). Maja swoje priorytety, swój road-map i nie mogą ciągnąc dwóch srok za ogon. Nawet taki gigant jak Blizzard robi wszystko w swojej kolejności i w nosie maja narzekanie całej rzeszy graczy na notoryczne niedotrzymywanie terminów, a często i obietnic.

Soren masz rację...żadna opcja z menu wioski która chcemy podejrzeć/szpiegowac/zaatakowac itp. nie działa tak jak nalezy co nie zmienia faktu iż musi działac bo nikt na ta chwile tego nie obiecywał a Android wybiega poza specyfikację gry.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "MW12345" (07.09.2011, 00:02)


19

Wednesday, 07.09.2011, 00:02

Filmik jest wrzucam na serwer...pokazuje akurat jak staram sie podejrzec co masz za tereny w wiosce i szpiegowac...niestety wywala pola innych graczy...pozniej klikam na Twoja nazwe i pokazuje pola a nastepnie utrudnione obejscie tego a wiec przesuniecie pol wyboru poza mape...wyszlo 190MB wiec zaraz podam link...Andek 3.2.

Pytanie zatem, dlaczego apru graczy usilnie stara sie wmówić innym, ze działa...prawda taka, ze przynajmniej 30% społeczeństwa a podobno wiecej wg Telepolis ma smartfony i grac mozna na nich...tyle, ze problemem jest doslownie podejrzenie surowcow...wskazówka dla Adminów, moze cos sie da z tym zrobic...

Dodam, ze nie mozna te odpowiedziec na forum przez opcje odpowiedz tylko szybka odpowiedź...pierwsza nie daje mzliowsci wpisywania tekstu na Andkach...
I nikt nie napisal, ze to musi dzialac ale zawsze moze dzialac...byloby milo...byc moze modyfikacja nie musi byc duza...nie znam sie...
http://www.przeklej.pl/plik/mov02496-mpg-002cg926b96u bohaterem jest mój palec :P

Ten post był edytowany 6 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (07.09.2011, 00:20)