Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 23.09.2011, 14:17

Ujemny czas przy kolonizacji

Witam, chciałbym zgłosić błąd odnośnie kolonizacji. Otóż, gdy puszczę osadnika z forsownym marszem w momencie zakończenia kolonizacji ( klikam Zakończ ) osadnik 'wisi' a czas kolonizacji jest ujemny i 'rośnie' np. -300 s do zakończenia akcji. Czas kolonizacji wydłuża się reguły o czas marszu osadnika. Forsownym, marsz trwa np. 5 minut to 5 minut wisi. Osadnik puszczony bez forsownego marszu kolonizuje teren normalnie, bodajże tylko raz mi się taka sytuacja zdarzyła.

Sytuacja ma miejsce za każdym razem gdy kolonizuję. A robię to prawie codziennie.

Używam Firefoxa 6.0.2, ciasteczka czyściłem, sprawdzałem na innej przeglądarce - Chrome. Efekt ten sam. W pracy i w domu problem jest taki sam, dwa różne komputery, używam tej samej przeglądarki.
Moje id 1342. Serwer T2

Z góry dziękuję za odpowiedź. :)
Żegnam :)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Yogurt" (23.09.2011, 16:40)


2

Friday, 23.09.2011, 14:39

A osadnik jest sam czy z czymś?
Bo mi się to jeszcze nie zdarzyło, aczkolwiek zawsze osadnik był z bohaterem.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 23.09.2011, 15:04

Dzięki za dokładny opis, postaram się temu przyjrzeć w poniedziałek.
Możesz też w międzyczasie sprawdzić wersję zaproponowaną przez D@anio.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Friday, 23.09.2011, 16:36

Tak naprawdę to wysyłałem osadnika początkowo z bohaterem. Z bohaterem wysyłałem ok. trzy razy ( nie pamiętam dokładnie ), wystąpił problem. Pomyślałem, więc, że może bohater generuje problem przy kolonizacji. Wysłałem osadnika bez bohatera, ale niestety sytuacja się powtórzyła. Taka, streszczając jest historia :)
Żegnam :)