Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Friday, 07.10.2011, 13:38

Wykup premkę. Wtedy 15 min gdziekolwiek:) I więcej wyprawek.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

22

Friday, 07.10.2011, 14:07

Oj, nie wiem czy warto xD
znalazłem bliższą, tzn 25 min w jedną stronę, nie jest źle :)

PS co daje zasięg miasta? Lepsze (czyt szybsze) ataki jeśli przeciwnik ma wioskę w zasięgu, czy ki diabeł;)?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Friday, 07.10.2011, 14:10

Jeżeli T2 to spróbuj ten 139-286, watpie, żebys do niego miał az 2h.

Zasieg określa ile pól od danej wioski widzisz bonusy na polach niezamieszkałych, a jeżeli masz w zasięgu wioski to masz 100% na powodzenie akcji szpiegowskiej.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

24

Friday, 07.10.2011, 14:14

Właśnie do niej mam 25 min:)
mam też pytanie dotyczące ekwipunku:
żeby nałożyć jakąkolwiek broń potrzebuje mieć dany poziom władania tym typem broni.
a co z resztą ekwipunku? poziom epoki, czy tylko PH żeby kupić:)?

ed
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=f28bac135d
nie dość, że max na lokacji, to jeszcze akurat teraz jak kombinuje z surkami-.-

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Mahazel1994" (07.10.2011, 14:35)


EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Friday, 07.10.2011, 14:54

Tylko broń ma wymogi do założenia, reszta jest dostępna dla bohatera odrazu ( do założenia)
Wraz z kolejnymi epokami zyskasz dostęp do lepszego sprzętu ( w dropie)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

26

Friday, 07.10.2011, 15:27

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=42365ced85
0 strat:)
ale dropu brak-.- tak jak myślałem...

27

Friday, 07.10.2011, 19:28

Zdarza się że dropu brakuje :) nawet na lokacji 6e - Ogród Wieczności, poziom 6, do innych za bardzo nie podchodziłem, wychodzi tak że dropu nie ma :P

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Friday, 07.10.2011, 20:45

ale po co siedzieć w pierwszej epoce nie opłaca się ,a jak gracz jest aktywny to 3 epoka mu nic nie zrobi w 2 epoce a tam można wile więcej zdziałać co do podnoszenia swoich herosów a wiosek jest dużo rozbudowanych na 5 poziom wiec można na początek przejąc sobie.I chodzenie ma połowę krutsze z konikami.

Więc na Twoim miejscu bym przeskoczył epokę wyżej bo pierwsza to tylko meczenie się .

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Friday, 07.10.2011, 22:24

masz racje Spiryt ale niektórzy lubią sie męczyc jak jeden gracz z T2 co ma hero chyba na około 40 lvl żenujące
kolego leć do 2 epoki dasz radę na pewno ;)

30

Friday, 07.10.2011, 23:30

Beldor ma 37 i jest w 1 epoce, większego wariata nie spotkałem. :)

Spiryt ma rację szybko do 2 epoki, bo drop lepszy i exp łatwiej zdobyć. Przed awansem do 3 trochę herosów podszkól. W 3 zostań na dłużej, tam już się zrobi ciekawiej. ;)
żeby nałożyć jakąkolwiek broń potrzebuje mieć dany poziom władania tym typem broni.
a co z resztą ekwipunku? poziom epoki, czy tylko PH żeby kupić?
Wymagania to tylko poziom władania broni, a broń możesz znaleźć na lokacji lub kupić na aukcji (potrzebne PH).
Reszta ekwipunku np. kask, zbroja, buty. Nie ma ograniczeń. Są jeszcze ograniczenia do czarowania, kręgi magii, na razie nie rozwijaj dopóki nie znajdziesz czegoś co będziesz mógł używać.


A co do władania bronią to każdy bohater ma swoją ulubioną, człowiek - palne, anioł i demon - białe, nieumarły - miotane, podobnie jest z magią. Inaczej nie szkol, bo to tylko marnowanie PD.


31

Saturday, 08.10.2011, 12:31

Wiem, człowiek najlepiej włada palną^^
narazie się jeszcze tu pomęczę bo coś ciężko mi ubić Goliata (7 mastodontów poszło się ... ), ale narazie podbijam bohatera (już 3/4 lvl xD)
pożyjemy, zobaczymy - a nuż coś ciekawego wyjdzie :)
PS na T-Rexa to najlepiej Władcami Tygrysów, czy mix Władców z Wilczymi?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Saturday, 08.10.2011, 14:51

Jaskinia > mastodony
Porta > wilki
Rex > tygrysy
Wilki > mastodonty
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

33

Wednesday, 12.10.2011, 09:21

1. Zapewne zrobiles tego czlega lotnikiem, w takim wypadku atakuj 2 lvl jaskini do czasu az bedziesz mogl wystawic 10 mastodontow, wtedy idziesz juz na 3 lvl jaskini ( exp ok 90-100/ na wyprawe ) najszybciej dobijesz do 10/11 lvl, Dokladnie to samo robisz z bohaterem z 2 wioski ( Na poczatek proponuje nekromante - dobrze sie sprawdza do zaliczania tych poczatkowych lokacji, potem dorob aniolka ewentualnie demona - > z racji na bronie biale najlepsi sa do expedycji klanowych ) < bohatera zmieniasz wysylajac go np solo na jakas ciezka lokacje - duzo AA ataku> Przed zamiana kazdego dociagnij do 11 LVL conajmniej!! Dopiero majac nekrosa wytrenowanego idz zaliczac NIM lokacje potrzebne do awansu ( najlatwiej i najpewniej )

2. PH - nie znajdziesz na tym poziomie run ktore mozna przetopic automatycznie na PH, bronie jakie znajdziesz beda warte max 1 PH i to nie zawsze :/ Ze zbrojami podobnie, na zwoje w zasadzie nie licz te co znajdziesz przydadza sie maxymalnie tylko dla ciebie a reszte trzymaj by po awansie zamienic na surke. Wniosek PH mozesz zdobyc jedynie wystawiajac na handel np porcje co najmniej 20 FEH-ow ( bez ceny wywolawczej ktos na pewno da 1-2 PH, w wyzszych epokach FEHy gracze przetapiaja na surke ) I rozsadnie z zakupami!!
*) Bardzo oplaca Ci sie zebrac PH obecnie ok 20 na zakup zwoju Płonąca Pochodnia Gwiazd, ok 20 na odpowiednie runy i ok 20 na sandalki (3) lacznie 60 PH.
**) Jak czegos potrzebujesz pisz na Forum w dziale Handel

3. Nie inwestuj w 1 epoce w bronie palne u swojego bohatera - za duzo PD trzeba wydac by moc cokolwiek zalozyc :/ Potem to tak przyda sie ( 9 lvl by moc dobyc pistolecik skalkowy)

4. INEWSTUJ JAK TYLKO DAJESZ RADE SURKE W TECHNOLOGIE!!!

34

Thursday, 13.10.2011, 15:06

Elmmisiek:

1) tak, teraz łażę na portal poz 2 z 8 wilczkami - tak dla hecy głównie:) bo nie potrzebuję aż tyle wojów (tyle co by farmić nieaktywnych i czasami pozwiedzać lokacje
2) mam parę maczug (1) i cały czas nimi handluję (1PH to też dużo)
3) wszystko idzie w Dowodzenie, a potem hp i atak (i lądowy, i powietrzny)
4) surki zbieram na techy (mam już wszystkie ofens i defens)

ed:
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b19b782151
z przed chwili:)

Malachitowy Rycerz Mroku
UR-UR-FEH
Tylko dla hełmów
Dodatkowe efekty słowa runicznego
punkty życia bohatera +5
regeneracja jednostek +2

warte to coś (czyt. 1-2PH), zostawić dla siebie czy przerobić na surki?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Mahazel1994" (13.10.2011, 15:16)


35

Thursday, 13.10.2011, 16:56

Golem mam 38lvl teraz możesz jeszcze bardziej sobie poprawić humor patrząc jak bardzo jestem żenujący. Ty sobie kradniesz wioski, chowasz sie pod osłoną sojuszu, rozwijasz po trupach, a ja sobie normalnie gram i pomagam chlopaką w ekspedycjach. Przez takich jak Ty serwer upadł bo siedzieli miesiacami w 2- 3 epoce zrobili wioski monstra i wyplenili T2 do zera. Więc przestań uderzać w stół bo nożyce tak nie pójdą twoim śladem. Ja nie muszę używać wyzwisk, szczuć graczy, szukać zaczepki potem lecieć do Admina ze skargą i pokazywać paluszkiem, -->(dla wolniej myślących przykład) " Maciej brzydko powiedział, poczułem sie urażony pewnie moje życie w realu jest zagrożone i nie bede mógl spać po nocach, Administracjo zróbcie coś z tym Hamem i zbrodniarzem (bez reklam)bo w Stonce już nie starcza pampersów". Przestań mi wmawiać, że boję się przeskoczyć do 2 epoki, nię bądz smieszny. Z moimi poziomami wciagnąłbym nosem nawet 4 epoke bedąc w 3. Ale nie piszę tego żeby jakoś sie dowartościować tylko po to żebyś wiedział że jest ktoś kto popycha graczy z 2 epoki do przodu żeby mieli jakiekolwiek szanse z waszymi SUPERWIOSKAMI. Zamiast się zorganizować zacząc reklamować rozsylać linki werbowac graczy to ty własnie wolisz żyć w swoim małym swiecie EGO i patrzeć jak serwer podupada zeby później sobie powiedziec ze byles jednym znajlepszych :) Gratuluje smiej sie dalej ze mnie tak jestem zacofańcem z prehistorii.

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=600a48148e

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Beldor" (13.10.2011, 17:05)


Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Thursday, 13.10.2011, 18:19

Heh Beldor to zmień grę, jak sama nazwa tej gry wskazuje to jest gra w której sie walczy a nie simuje właśnie przez takich simów gra podupada :thumbdown:

37

Thursday, 13.10.2011, 19:33

Ta wojna jest prowadzona na przestrzeni wszystkich dziejów. Zresztą nie bedę się przekomarzał, każdy pilnuje swojego podwórka. Nie zrozumiałeś to drukowanymi LIWKIDUJĄC WSZYSTKICH WRÓGÓW WOJNA SIĘ KOŃCZY, a teraz została już tylko garstka na T2 liczona w jednej setce pozniej jest dlugo dlugo dlugo nic i sa dopiero nowi gracze. Jak bedziecie im kazac skakac jak najszybciej wyzej to sie nie rozwiną i tez zostaną zjechani.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Sunday, 16.10.2011, 11:31

W Jaworznie już tak mają.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "rozwo" (04.01.2012, 22:01)


39

Monday, 17.10.2011, 11:25

Mahazel1994:
Wszystko fajnie ale.. Jak dasz rade bedziesz mial juz 10 dowodzenia to zainwestuj w defa -50 to jest bycie bombka z opoznionym zaplonem ;) W takim wypadku puki nie masz defa +20 moze ustaw bohatera w 2 linii, moze 1 ture dluzej bedziesz bil przeciwnika ale nie bedize padal Tobie hero a to jest najwazniejsze ;)

40

Monday, 17.10.2011, 14:25

Najwyżej:)
zrespić bohatera na moim poziomie nie jest takie wymagające:)

PS coraz bliżej, i bliżej 2e a bohater dalej na 1 lvl-.-
to nie jest zabawne-.-

A co zrobić z Malachitowym Rycerzem Mroku?
Sprzedać czy zostawić?