Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Golem

Intermediate

  • "Golem" started this thread

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 10.10.2011, 17:41

Propozycja

Mam pytanie do Twórców gry czy nie można by było zrobić coś takiego, że za pkt reputacji wykupić możliwość większej ilości lokacji tzn np. za 5 pkt repu można by było kupić jedną dodatkową lokacje, wiadomo że każdy ma tych pkt bardzo dużo i nie ma co z tym robić a to był by dobry sposób na zwiększenie szansy dropnięcia czegoś fajnego.A żeby było sprawiedliwie to np. koszt takiej lokacji był by: dana epoka +1 czyli 1 epoka koszt 2pkt repu......6 epoka 7 pkt repu.
A co sądzą inni gracze??

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Golem" (10.10.2011, 17:51)


2

Monday, 10.10.2011, 19:00

czyli pierwsza epoka - dostajesz 1 pkt repki za bossa a wydajesz dwa na dodatkowa lokacje czyli masz lokacji 12 + 6 na dobe
i tak chyba wychodzi dla wszystkich epok pod warunkiem ze sie chodzi na lokacje z bossami - no ale coś za coś :)

POMOMYSŁ DOBRY !! - jestem za

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 10.10.2011, 20:17

Bardzo dobry pomysł !!

Nawet za 10pkt reputacji za jedną lokację bym był za tym .

Tylko żeby Twórcy chcieli wreszcie coś nowego wdrążyć w życie 8)

Bo tak prawdę mówiąc te punkty reputacji do niczego nie są potrzebne .

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 11.10.2011, 12:50

Jeszcze jeden ciekawy pomysł do wykorzystania repki:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

5

Tuesday, 11.10.2011, 22:21

ja mam 3224 repki
koszt 2 rep
to bedziemy miec super podkreconych bohaterów jak tak by sie mialo dziac, gazdy nowy gracz auotycznie na serwrze jest na mega przegranej pozycji.
Myślę że PRIORYTETEM JEST zeby kazdy klan na massową skale rozsylal linki do tej gry na wszystkie mozliwe fora w internecie bo naprawde jest nas juz tylko garstka a powinny byc tysiace graczy.

6

Tuesday, 11.10.2011, 22:26

Pomysł fajny, popieram.

7

Wednesday, 12.10.2011, 10:08

Zabicie bohatera innego gracza to ok 50 repki... hmm no nie wiem czy wszystkimi bohaterami dalbym rade wyrobic sie z wydawaniem tej repki.. efekt wiecej atakow by ubic innym bohatera :> Jak nie macie co z repka robic poelcam zaawansowane expedycje gdzie trzeba zebrac caly zestaw graczy a nie solo lazenie po sandalki ;) Ciekawsze bylo by placenie repka za oblegi ;P

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Wednesday, 12.10.2011, 13:01

Koszt rozumiem jako propozycję. Pomysł jest dobry cena może być wyższa:)

A na expy nigdy nie wydam uzbieranej repki
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Wednesday, 12.10.2011, 20:16

Nie musi być to koszt 2pkt reputacji ale może być koszt 20 pkt reputacji.

I ja chodzę na ekspedycję z większą ilością graczy i tak mi zostaje punktów .

Więc pomysł dobry i powinien wejść w życie :rotfl:

10

Wednesday, 12.10.2011, 22:35

ja bym dał pomysł typu rytułał w którym zbiera sie repka z całego servera napełni sie odpala sie event 24h do dropa
ile by kosztował rytuał czy koszty się zwiekszaja zostawiam do spekulacji

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 12.10.2011, 22:52

Odpal sobie szysze bo chyba tego ci brakuje:D Choć z drugiej strony w całkiem normalnym stanie umysłu byś tego nie wymyślił:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

12

Wednesday, 12.10.2011, 23:29

a ja popieram ManOfGoda - jeszcze jeden pomysłna wykorzystanie repki - moze nie w skali serwera ale klanu
klan zrzuca sie na okreslona stawke repki - w zamian dostaje mozliwosc dodatkowej wyprawy klanowej do nowej lokacji albo na jeden dzien zwiekszony drop rate - oczywiscie w skali klanu bo nie ma tak ze kazdy na serwie dorzuci repki
a w klanie wiadomo by było ile kto dał

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Wednesday, 12.10.2011, 23:34

A to Robercie już warte rozpatrzenia:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Thursday, 13.10.2011, 00:01

Robert tez dobrym pomysłem rzucił :rotfl:

ale ja wole i to tylko moje zdanie tą pierwszą propozycję 8)

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Monday, 17.10.2011, 12:56

Może by ktoś tutaj zajrzał z szefostwa do tego tematu i powiedział co myśli , a najlepiej żeby było powiedziane że takie coś zostanie wprowadzone :rotfl:

I czas najwyższy żeby wprowadzić coś nowego .

A nie tylko bo po co to ,a tego się nie da albo za rok będzie coś wprowadzone itd.

To jest zbywanie graczy i czy ktoś w takie tematy zagląda ?

16

Tuesday, 18.10.2011, 09:02

Jak wiecie nie zakończyliśmy bety A3 BW. Dopóki nie skończymy jednej rzeczy nie zaczniemy równolegle robić niczego innego.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Golem

Intermediate

  • "Golem" started this thread

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Tuesday, 18.10.2011, 09:19

No to chociaż powiedz Sushi czy mój pomysł z tymi pkt repu jest do przyjęcia tzn czy jest szansa żeby wszedł w życie

18

Tuesday, 18.10.2011, 10:08

A czy kiedykolwiek wogóle ktoś planuje coś zrobić z tą grą poza zamknięciem pozamiatanego z graczy serwera ? Troszeczkę nie tędy droga - jakieś informacje co do tego jak administracja widzi przyszłość TE by się przydała - ktoś zauważył w innym temacie, że mija prawie rok od ostatniej aktualizacji.

Żyjemy ciągle płonnymi nadziejami nie zdając sobie sprawy, że ucieka nam czas i pieniądze. Odkąd słyszę i czytam o pomysłach (całkiem konkretnych i atrakcyjnych), zmianach w TE. ciągle pojawia się temat innej gry - bety A3 BW - to już jest nudne.

19

Wednesday, 19.10.2011, 09:57

1. jest to do przemyślenia.

2. a czego się spodziewasz, w większości gier BBMMO wogóle nie ma aktualizacji.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Wednesday, 19.10.2011, 11:18

W całkiem sporą ilość grałem, i WSZYSTKIE miały aktualizacje częściej lub rzadziej (ale każda częściej niż 1 na rok) nie będę podawał nazw:D ale jeśli były to zmiany radykalne tworzone były oddzielne servy z opcją przeniesienia konta.
Do tego każda jedna często ma różnego rodzaju eventy. Od np. wyżyj się na GM czyli postawienie wioski na mapie i prania go przez graczy, poprzez poustawianie przeskadzajek (tutaj mogą być specjalne lokacje) na mapie z wypasionymi przedmiotami, questy itd. itp.

I z tego co widzę w miej nastawionych na graczy to jest min. 1 w miesiącu, w agresywnych np EC w tej chwili są 3 eventy aktywne.

Oczywiście każda jedna ma dodatkowo płatne opcje:D Czy to skrócenie czasu dojścia, budowy, itemki, a nawet wsparcie sojuszu.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (19.10.2011, 11:25)