Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 14.10.2011, 00:25

3 epoka kontra 4/5 w oblegu

Obleg klanu DIABŁY [DEMONY] na klan Demony Valhilli [D-V]

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=79099ad250

8)

3

Monday, 31.10.2011, 09:19

Diabelskie "oblężenie 666" tym razem Demonów na ... Krowę

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=187f34a4f8

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 31.10.2011, 14:47

Ciut tego nie rozumiem. Szczególnie tych kontr????
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 31.10.2011, 16:55

Sabotaż...Kret...etc...
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

7

Monday, 31.10.2011, 20:19

:rotfl: gratki za pomysłowość tego chyba jeszcze nikt na t1 i t2 nie wymyślił :thumbsup:

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 31.10.2011, 20:25

Wymyślić to może i wymyślił, ale to jest świństwo, a nie gra na poziomie.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 31.10.2011, 20:31

a bombardowania nie sa świństwem??? niby diabły takie mocne a musza robić naloty żeby sobie z wrogiem poradzić ...żenujące :D

10

Monday, 31.10.2011, 20:39

Są, no i co z tego? :P

Kto sieje wiatr ten zbiera burzę ... :thumbup:

11

Monday, 31.10.2011, 20:43

no może i świństwo grałem tam kiedyś no i słyszę ci co zawsze najwięcej płakali o naloty robią je teraz innym dobre czyli t2 i klany mogące słabszym robić naloty maja zero honoru chyba im zależy na dominacji i kasowaniu kat ;( jak to kiedyś było tam przez chaos czy psd póżniej spartan a teraz diabły choć mam tam kumpele z kultu ale szkoda że robi to czym kiedyś sę brzydziła niby jak chaos zniknął pozdro dywid tez tam slysze ze grasz no i to w 6 erze nie róbcie takiego rygoru jak kiedyś w klanie bo was więcej osób zdradzi przypomnij sobie jak skończyliście zapraszam na t1 tam jest większa kultura z tego co pamiętam :D

12

Monday, 31.10.2011, 20:57

a to dobre co mi kolega napisał

RE[4]: czesc




tak powolutku do przodu ;)

a najlepsze jest ze my załatwiliśmy im zakaz nalotów to dzięki nam graja tu nadal


czyli macie teraz wdzięczność hhahaha :D trzeba było ich zniszczyć jak była okazja i słyszę że zdrada nie tylko pokrzywdzonych spotkała więcej ludzi zdradziło sw, ink pozdro yogurt i reszta greg hiena :D

13

Friday, 04.11.2011, 16:58

Jeżeli 5 epoka z klanu Diabły robi masowo naloty na 4 epokę to ja wyjdę z inicjatywą i 3 epoka będzie zakładała oblegi z maksymalnym atakiem oblężniczym na 4 epokę Diabłów i rozwalała im wioski - niech spadają wszyscy do 5 i tam dokonają samo zagłady !

14

Friday, 04.11.2011, 17:21

W sumie to 4 na 5 też może lecieć z armatami :P

15

Friday, 04.11.2011, 18:11

Jeżeli 5 epoka z klanu Diabły robi masowo naloty na 4 epokę to ja wyjdę z inicjatywą i 3 epoka będzie zakładała oblegi z maksymalnym atakiem oblężniczym na 4 epokę Diabłów i rozwalała im wioski - niech spadają wszyscy do 5 i tam dokonają samo zagłady !

Tak czy inaczej naloty będą trwały nadal ...

16

Friday, 04.11.2011, 21:21

Czy jest może ktoś z klanu Diabłów, co ma coś więcej do powiedzenia niż kolega Dark Elf?? Gram w tą grę z małymi przerwami blisko 5lat i to co się teraz dzieje na T2 lekko zaczyna mnie irytować i w zasadzie sytuacja ta, przybliża mnie już powoli do podjęcia decyzji o zakończeniu tej zabawy. O nalotach na tym forum pisano już wiele i każdy z nas wie, że jedynie do czego one prowadzą to do zmniejszenia liczby aktywnych ludzi na obu serwerach. Oble oblami, dziś wioskę się traci, jutro odzyskuje, ale redukowanie istniejących wiosek, gdzie w jeden dzień można spokojnie zniszczyć kilkumiesięczną pracę gracza nie jest czymś co warto nadal kontynuować. Każdy z nas szuka sposobu na to by pokonać przeciwnika i jestem pewien, że jak się nieco bardziej postaracie to z całą pewnością znajdziecie lepsze rozwiązanie by z nami wygrać.

Pozdrawiam Harpia.

17

Friday, 04.11.2011, 21:47

Ja ten temat poruszałem prawie rok temu i Twoi koledzy z klanu mnie wyśmiali, a kierownictwo gry dało do zrozumienia że nie mam jaj. Twoja koalicja nawet nie zgodziła się zawiesić nalotów na czas wigilii i 2 dni świąt. Ja przełknąłem żabę i się wtedy nie poddałem. Nie zmienia to mojego zdania o nalotach jakie miałem wtedy, ale jakoś nie mam teraz skrupułów żeby bombardować tych którzy robili mi to samo...
Walcz, negocjuj, może coś się uda z tym zrobić.

18

Friday, 04.11.2011, 22:18

Ok przyjrzyjmy się sytuacji jaka jest w chwili obecnej na T2, a szczególnie czterem klanom. Mamy AZ, których nie obrażając można nazwać śpiochami tego serwera. Mamy też klan SI, którym regularnie, od samego początku Waszego istnienia, zabieracie wioski i chwała im za wytrwałość na tym serwie. Jest i klan Diabły, który zebrał większość śmigieł na tym serwie i na dzień dobry stał się klanem będącym poza zasięgiem pozostałych klanów. Jest i klan czwarty - Nowa Valhilla który użył małego fortelu by lekko ciśnienie Wam podnieść. Dobrze wiecie, że tylko fortelem mogło udać nam się coś Wam uszczypnąć i to się nawet udało. Ale reakcja Wasza jest chyba małym nieporozumieniem, wystarczy jak zrobicie sobie bilans zyskanych i straconych wiosek i na tym chyba na tą chwilę zakończę.

19

Friday, 04.11.2011, 22:48

W zasadzie jest tak jak piszesz. Ale były takie klany w 3e które potrafiły zabrać klanom 5e najlepszą wioskę pod kirasy i to mimo ciągłych nalotów:
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=69ec1d2995 . Więc wszystko się da i to bez oszukiwania (chociaż też z fortelem). A tak swoją drogą z ataków/nalotów wnoszę że u Was też niektórzy grają jak śpiochy...
A co do SI, to akurat klan który nie chciał się wcześniej dogadywać, robić ustępstw. Jego aktualne szefostwo mocno przyczyniło się do aktualnej sytuacji na serwerze nie respektując paktu który powstał po wielu tygodniach rozmów...

20

Friday, 04.11.2011, 23:11

Co do historii. Był też taki klan jak SPARTA jeden z najlepszych naszych wrogów na tym serwie i z którym to jak się walczyło to była potrzebna pełna mobilizacja i były emocje, które trzymały każdą ze stron do samego końca. Ale nie o historię tu chodzi ale o teraźniejszość. Albo bawimy się wspólnie na tym serwie, albo strzelamy gole do jednej bramki.
Opcja pierwsza- większa mobilizacja każdego z klanów a tym samym chęć gry.
Opcja druga - totalna nuda ;)

Moja propozycja jest taka - niech każdy z Was wybierając jedną z opcji - "wykonaj nalot" lub " atakuj" wybierze tą drugą, a o pierwszej niech zapomni i wyobrazi sobie, że jest w kolorze czerwonym.