Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Friday, 04.11.2011, 23:35

więc macie odpowiedz że na t1 nie możecie dać pograć b.c bo oni słowa nie dotrzymują macie możliwość nalotów latajcie na nich na maxa by zniknę li z serwera hahah :rotfl:

22

Friday, 04.11.2011, 23:43

a z kim mam teraz przyjemność? T1 to T1 a T2 to T2 i każdy z nas wie, że niektórzy z nas grają na T1 razem a na T2 są wrogami, więc nie mieszajmy zbytnio w tym wątku.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Friday, 04.11.2011, 23:48

nie o to chodzi żeby ktos zniknął z serwera każdy ma prawo się bawic bo gra jest naprawdę super tylko jak to sie mówi co za dużo to nie zdrowo, na t2 Spartanie co przegrali bitwe w 3 epoce i mieli naloty dostali szanse czyli 6 miesięczny pakt o braku nalotów i oblegów bo wiadomo że naloty rozwalają gre fakt naloty są w grze i są do użycia ale nie bez przesady bo szkoda wysiłku graczy którzy przywiązali sie do tej gierki bo gra jest jedną z lepszych które są dostępne, tylko jak co niektórzy gracze maja za dużo hormonów (np.Elzutek może w życiu ma ciężko) nadużywają tego

24

Saturday, 05.11.2011, 08:27

Ok to podsumowując:
Proszę o oficjalne stanowisko Diabłów w sprawie nalotów na T2. Jeżeli decyzja Wasza związana jest z warunkami jakie zaczęliście nam stawiać, to z góry zaznaczam, że z naszej strony nie planujemy żadnych ustępstw. Nie tędy droga koleżanki i koledzy, nie tędy. Dziś dla spokoju od nalotów mamy zrobić to czy tamto. Za czas jakiś użyjecie ponownie nalotów, bo ktoś z naszych np. za blisko wybudował się lub zbyt natarczywie zaczął atakować jednego z Waszych graczy, lub każdy inny równie zabawny powód. Na chwilę obecną część naszych graczy cofnęła się o kilka miesięcy i nie mamy zamiaru tego w przyszłości powtarzać. Wiec albo jesteście za nalotami albo kończymy z tą opcją na serwerze. Czekamy na info.

25

Saturday, 05.11.2011, 11:17

zgadza się dogadać sie ale definitywnie a nie że kogoś z nich zaatakujecie a oni znów wam naloty zrobią goście sa żałośni nie dają rady to naloty robią a kiedyś niektórzy z nich niby pisali że chcą ratować serwer a chodziło tylko o ich własne D,,,,,,,,Y :rotfl:

26

Saturday, 05.11.2011, 12:11

Naloty są beee każdy o tym wie ale to co Wy zrobiliście było chyba większe świństwo

27

Saturday, 05.11.2011, 12:48

Jak to mówią - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Według mnie od dłuższego czasu szukaliście jakiegoś powodu, by nalociki zacząć robić no i się wreszcie udało. A po czym to wnioskuję- ano po warunkach jakie postawiliście, by naloty przerwać. Pozwólcie, że ich tu wymieniać nie będę, bo są wręcz powalające. Poza tym jak już pisałem wcześniej, nie pójdziemy na żadne ustępstwa, bo będzie to jednoznaczne z ciągłym wykorzystywaniem nalotów do realizacji Waszych coraz to nowych pomysłów. Albo się dogadujemy albo nie, albo będziecie mieć aktywnych przeciwników, albo zostaje Wam simowanie. Nasze stanowisko jest tu chyba już wystarczająco czytelne.

28

Saturday, 05.11.2011, 12:49

no to bolaks zdziwie cię chyba mało wiesz dlaczego to się stało to wina niektórych zasad chorych w waszym klanie i nie tylko 1 czy 2 osoby się na to żalą jak nic nie zmienicie lub kogoś w klanie ta opcja bedzie się powtarzać bo ludzie u was maja wiele żalu że kilka osób traktuje to nie jako zabawę ale życie a to fikcja szkoda tych osób ale jak się ockną będzie już za póżno dla nich i reszty t2 więc uporządkujcie sobie sprawy w klanie traktujcie wszystkich członków jednakowo to wówczas możesz pisać o świństwach a napisałem to bo zaczyna mnie to wszystko śmieszyć :P

29

Saturday, 05.11.2011, 17:02


Jak to mówią - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Według mnie od dłuższego czasu szukaliście jakiegoś powodu, by nalociki zacząć robić no i się wreszcie udało. A po czym to wnioskuję- ano po warunkach jakie postawiliście, by naloty przerwać. Pozwólcie, że ich tu wymieniać nie będę, bo są wręcz powalające. Poza tym jak już pisałem wcześniej, nie pójdziemy na żadne ustępstwa, bo będzie to jednoznaczne z ciągłym wykorzystywaniem nalotów do realizacji Waszych coraz to nowych pomysłów. Albo się dogadujemy albo nie, albo będziecie mieć aktywnych przeciwników, albo zostaje Wam simowanie. Nasze stanowisko jest tu chyba już wystarczająco czytelne.

Ale zrozum, że samolocików nie mamy od tygodnia - nagle nam nie wyrosły :P

Wiec dobrze, że jak byśmy chcieli zacząć robić naloty dużo wcześniej to czy nie było takiej możliwości? Czy musieliśmy szukać pretekstu? A czy bez pretekstu nie mogliśmy??


Dobrze wiesz, że patowa sytuacja ws. obli DIABŁY - NWV nie trwa od wczoraj i gdybyśmy chcieli użyć nalotów jak broni - by coś wymusić na Was - to zostało by to zrobione dużo wcześniej, więc nie pisz, iż w przyszłości będziemy czegoś chcieli, a jak tego nie dostaniemy to spadną bomby bo to są bzdury wyssane nie wiadomo skąd :P

Skoro do tej pory tak nie bylo to czemu nagle mialo by tak być :huh:

30

Saturday, 05.11.2011, 17:05

HIENA ty ty to może zacznij rządzić w swoim klanie i np. zapanuj nad pajacami którzy ciągle piszą obraźliwe wiadomości a wtedy mów gdzie i u kogo są jakieś chore zasady

jak chcesz mówić o chorych zasadach to powiedz dokładnie jak to było tylko dokładnie a nie bajki z smokami
przyznaj się do tego że zaplanowaliście największy przekręt w tej grze i masz czelność o nas mówić że my mamy chore zasady jak wy ich nie macie w ogóle

nie robiliśmy wam nalotów nigdy bo naloty jak już wszyscy wiedzą są be, ale za taki przekręt sory gregory na co liczyliście na gratulacje

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Saturday, 05.11.2011, 17:17

no faktycznie nie robiliście nalotów!! chyba masz zaniki pamięci albo za duzo pijesz jak byłem w 4 epoce w Valhilli to kto mi robił naloty Aniołki czy Diabełki

ps. zmień lekarza bo ten Cię oszukuje :D

32

Saturday, 05.11.2011, 17:20

Co z tego, że mialeś?? :P I tak bez powodu one były?
A czy pozostałych ponad 40 graczy z DV, NVW i SIR miało naloty??

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Saturday, 05.11.2011, 17:22

To nie był przekręt.

Tylko to jest zaplanowany atak na wroga od wewnątrz i tyle.A ze daliście się tak podejść to znaczy ze była dobrze zrobiona akcja.

A powiedzcie mi za co został wyrzucony Kurt z klanu :?:
Bo jak za to co usłyszałem to coś z Wami nie halo Diabełki.

I nie rozśmieszajcie się z waszymi propozycjami pokoju .

34

Saturday, 05.11.2011, 20:15

Spiryt ależ oczywiście masz absolutną rację był to zaplanowany atak na wroga od wewnątrz
a my wam teraz robimy zaplanowane naloty jakie umożliwia nam gra więc przestańcie płakać trzeba było grać fer to nie było by nalotów

Golem masz rację ty miałeś naloty tylko powiedz za co
nikt nie musi codziennie dostawać od ciebie tony spamu z wyzwiskami - pisaliśmy o tym do hieny i nie potrafił przemówić tobie do rozsądku żebyś przestał głupoty pisać więc a własną prośbę się o to prosiłeś
co do picia to jak piję to za swoje nie twoje, a co do lekarza jak znajdziesz takiego który zdoła mnie ogarnąć to daj numer chętnie się umówię na wizytę :-)

co do kurta to jak już tak bardzo musicie wiedzieć to ja się za nim wstawiłem i go przyjęliśmy i osobiście ode mnie dostał buta a za co za bycie problematycznym człowiekiem


myślę że temat wyczerpany jak zawsze macie żale do nas a o swoich przewinieniach mówicie że to taktyka
teraz taktycznie rozwiążcie sytuację tak żeby zadowolone były 2 strony

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Saturday, 05.11.2011, 21:31

Cytat

"nie robiliśmy wam nalotów nigdy bo naloty jak już wszyscy wiedzą są be,
ale za taki przekręt sory gregory na co liczyliście na gratulacje
"
to czemu piszesz pierdoły które sam za chwile przekłamujesz

a co miałem naloty bo co stara babcia się obraziła że napisałem że jej armia poszła w piach!!! śmieszny jesteś albo głupi ?(

36

Saturday, 05.11.2011, 21:40

tylko mi bez napinek.

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

37

Saturday, 05.11.2011, 22:11

Wiesz nie pisz przestańcie płakać bo ja jestem w jednej osobie.I nie pamiętam żebym pisał do was o zaprzestanie nalotów bo bym musiał się do Waszego poziomu zniżyć .A tak poza tym to przypomni sobie kto bardziej płakał na forum jak dostawał naloty i to nie tak częste jak Wy teraz robicie, oczywiście nie Ty bo już miałeś miejsce w naszym sojuszu i mogłeś się w spokoju rozbudowywać.:D

A naloty to robicie nie dlatego ze wam tak wioski wzięli , tylko ze daliście się tak wyrolować.

A co do Kurta to grałem z nim i nigdy nie zauważyłem żeby był problematycznym człowiekiem coś Ci się chyba pomyliło .A co do przejścia do Was to już wcześniej chcieliście go ściągnąć do siebie a wiem to od Waszego Klanowicza :D

A tak poza tym to ja słyszałem ze wyleciał za nie dołączenie do expy no i jak dla mnie to powód był jasny takiego gracza się nie trzyma w Klanie, no chyba ze to plotka, bo to tez wiem od Waszego Klanowicza.

Poczekajcie jeszcze się spotkamy na T2 i z przyjemnością będę robił wam cały czas naloty i te Wasze wioseczki obniżał całemu waszemu składowi jaki teraz jest w Klanie :D A ja słowa dotrzymam nie powiem dokładnej daty i godziny ale ja wrócę :D ale tylko po to by Wam wioski niszczyć i nic poza tym.



Pozdrawiam tych co kiedyś byli dobrymi graczami i było miło z nimi grać .Bo teraz to już grac bym nie chciał z nimi .


A taki był fajny klan z Diabłów .

38

Saturday, 05.11.2011, 23:15

Ochłońcie nieco koledzy ochłońcie ;)

Darku Elfie drogi czy Ty masz jakiekolwiek pojęcie co chcecie jako klan uzyskać za zaprzestanie bombardowań czy nie, bo jak nie to się tak zbytnio nie rozkręcaj z tymi trafnymi wnioskami.

Proszę ( to słowo, które pierwszy raz tu używam) czytaj ze zrozumieniem to co piszę.

Ponawiam więc pytanie czy chcecie tłuc się z nami bez bombek czy nie i tyle co mam do powiedzenia.

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

39

Sunday, 06.11.2011, 05:10

Harpia szkoda wysiłku to jak by głowa tłuc o mur .

Oni myślą że są wielcy i żeby do nich serwer należy .



Ale nie takie klany padały i to samo będzie z tym klanem zobaczysz. Tylko ze wtedy nie będzie litości bo gracze tutaj będą pamiętać co robili, jak to było z innymi klanami które potem żale na forum wylewały.

40

Sunday, 06.11.2011, 13:16

Naloty są w tej grze jak wojna nuklearna... Bardzo skuteczna i efektywna, ale też wyniszczająca.

Całe zastępy 4 ery na urlopach i z chęcią rezygnacji z gry.

Jeśli celem gry jest totalna dominacja to róbcie dalej masowe naloty :) Zostaną faktycznie najsilniejsi, na serwie zapanuje pokój, bo nie będzie już kogo zwalczać. TE zamieni się w simsy :)

Ale jeśli na T2 ma być krwiście i ciekawie to starajcie się unikać działań które bezpowrotnie niszczą jakąkolwiek wartość. Po ataku można się odkuć, po oblu zrobić kontrofensywę, ale po nalocie nie ma już co zbierać, i kilkanaście dni budowy idzie w niepamięć w ciągu kilku chwil. Zamiast postępu będziemy mieć degradację serwera. Zostanie 5-6 epoka której pozostanie sobie simować i garstka 3 ery, która będzie mogła bawić się na starych zasadach :)

Rozumiem ideę nalotów. Macie taki potencjał, macie możliwość i motyw, ale pamiętajcie też o odpowiedzialności za swoją potęgę :P to nie sztuka rozdupczyć wszystko w około ;) ;)