Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Sunday, 06.11.2011, 21:56

Odpowiedź jest jedna
Wiochy do nas wracają i naloty zostaną zakończone
Jeśli nie wrócą to VALLHILA może sobie kasować konta jak już to czas pokazał w miejsce jednego klanu zawsze powstanie nowy lub słabsze klany będą miały w końcu możliwość rozwinięcia w 3 i 4 erze

Jak tak bardzo im zależało na tych wiochach to trzeba było je zabrać w normalny sposób
Teraz niech sobie siedzą na urlopach lub niech kasują konta
Nikt tu płakać za nimi nie będzie a na pewno nie słabsze klany, którym to oni zabieraj wszytko, co się da

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

42

Sunday, 06.11.2011, 22:01

tacy silni a wioch nie potrafią odebrać!!!! żenada buhahaha
to teraz nasz warunek my wam oddajemy wiochy, wy kończycie naloty ale w zamian padacie przed nami na kolana pasuje???

43

Sunday, 06.11.2011, 22:02


tacy silni a wioch nie potrafią odebrać!!!! żenada buhahaha
to teraz nasz warunek my wam oddajemy wiochy w kończycie naloty ale w zamian padacie przed nami na kolana pasuje???

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

44

Monday, 07.11.2011, 00:25

No i nareszcie coś drgnęło i koledzy nam odpowiedzieli.

W końcu dowiedzieliśmy się kim wy tak naprawdę jesteście. Taki prawdziwy szeryf serwera i kto by pomyślał, że można było tak się pomylić.

Spoko zanim skasuję konto to najpierw przejmę te dwie przepiękne wioski, które zdobyliśmy naprawdę ciężką pracą nad co poniektórymi Waszymi graczami.

Pozdrawiam Harpia.

45

Monday, 07.11.2011, 01:48


No i nareszcie coś drgnęło i koledzy nam odpowiedzieli.

W końcu dowiedzieliśmy się kim wy tak naprawdę jesteście. Taki prawdziwy szeryf serwera i kto by pomyślał, że można było tak się pomylić.

Spoko zanim skasuję konto to najpierw przejmę te dwie przepiękne wioski, które zdobyliśmy naprawdę ciężką pracą nad co poniektórymi Waszymi graczami.

Pozdrawiam Harpia.

Szkoda :(

Nawet fajnie i ciekawie z niektórymi od Was się grało, ale TO WASZ WYBÓR :!: i Wasza decyzja :)

Bywaj Zdrów

46

Monday, 07.11.2011, 22:56

Panowie i Panie to czas wojny tylko gra przejecie wioch przez podstep valhali bylo niezlym ruchem ale do czego doprowadzilo do to tego ze sperdzielili na urlopy bo chyba komus jaj zabraklo mdf palic palic palic :rotfl:

47

Tuesday, 08.11.2011, 22:09

Wez sie chlopaku ogarnij troche bo cie ponosi, myslisz ze fajnie sie patrzy jak niszcza ci twoja kilkumiesieczna prace? moze ty bys mial to w d...e bo pewnie dostales wioski ale np ja wszystkie sam stawialem, na T2 sie tak nie przelewa z surka jak na T1 wiec budowa trwala znacznie dluzej a teraz 1 nalot 6 budynkow niema ktore sie stawialy na dajmy z 21lvl dobre 300h,wiec prosze cie nie pisze ze niema ktos jaj tylko zal mu wlasnej pracy i czasu wlozonego w postaianie wiosek

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

48

Tuesday, 08.11.2011, 23:19

szkoda w ogóle czytać takich postów on by nie miał co tracić bo mizerne wioski miał i na pewno ma .

Nie martw się jeszcze sobie z nami pograsz.
Do rychłego zobaczyska :D

I pamiętaj buduj wioski żeby było co niszczyć :rotfl:

49

Wednesday, 09.11.2011, 00:31

W takim razie DarkElf i Krowa - skaczcie do 5 epoki bo koniec waszych wiosek zbliża się dużymi krokami ! ... do zobaczenia !

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Wednesday, 09.11.2011, 22:58

Prośba do gracza co wymyślił te warunki pokoju na T2, pal mniej tego koksu bo musiałeś być porządnie zjarany :rotfl:

Wioskę żeby oddali no dobra to jeszcze by mogło przejść ale na ich miejscu bym na pewno nie oddał :D , ale to że nie mogą trzymać więcej niż 3 armii w wiosce no chyba ze bez bohaterów pozostałe armie by były to mogą. Wielka przesada .
Za niedługo to wznowicie naloty i potem każecie trzymać tam po 3 armie ale przez Was wybranych jednostek i minimum po 100 sztuk.Żebyście mogli ich rozwalać .

Przyjmiecie mnie do waszego klanu :rotfl:

żartowałem tam to choćbyście mi wioski najlepsze swoje dali to bym nie wstąpił 8) .

Kiedyś tak bo miałem okazję, ale nie teraz ;)

51

Thursday, 10.11.2011, 07:55

Takie mocne są cwaniaczki i cwaniaki z Diabłów

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=648a1b9aaa

52

Monday, 21.11.2011, 07:51

Kolejny obleg tym razem nowego klanu PINK KILLER [KILLER] na klan DIABŁY [DEMONY] ... naturalnie w czasie formowania oblegu poleciało kilka nalotów na zakładającego



http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=99e4968328

... remis 8o ... ciekawe dla czego :evil: ... może kiedyś najsilniejszy klan na T2 odważy się wystawić piechotę i czołgi do obrony ... mu na Was idziemy przecież tylko z halabardami i widłami :D

Do zobaczenia Diabełki :)

53

Monday, 21.11.2011, 07:57

... zapomniał bym ... naturalnie zapraszamy Was z wycieczkami pieszymi do nas :rotfl:

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

54

Monday, 21.11.2011, 17:50

Oni tylko potrafią naloty robić to chyba jedyna rzecz która im na razie wychodzi :D hehe

55

Monday, 21.11.2011, 20:01

A czy Twój były klan nie robił nalotów :?:

56

Monday, 21.11.2011, 22:17

To prawda :)

Nawet wiosek nie umiemy zabrać ...

To nam zabierają jedną za drugą - w Świętej Inkwizycji brakuje miejsc na te wioski już :P




Tylko pozazdrościć tego pasma sukcesów od początku wojny :thumbsup:

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

57

Tuesday, 22.11.2011, 05:59

no ty napewno lanie dostałeś w spartanach później chowałęś się gdzie tylko dawałes rade, a teraz cwaniakujesz wielkie mi co trzeba nam było dokończyć to co się zaczęło bo zaraza sie rozpowszechniła

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

58

Tuesday, 22.11.2011, 06:58

Czym Ty się tutaj szczycisz bo z tego co pamiętam to nawet wioski nie umiałeś w żadnej epoce wybudować porządnej i nie umiesz. Bo stawianie wioski farmerskiej to nie wielki wyczyn, dobrze ze jesteś teraz w Diabłach bo dalej byś simował.Tak ze jak coś sam osiągniesz to daj znać na forum Dark_Elf bo jak na razie to kiepsko to widzę.

59

Tuesday, 22.11.2011, 09:17

no ty napewno lanie dostałeś w spartanach później chowałęś się gdzie tylko dawałes rade, a teraz cwaniakujesz wielkie mi co trzeba nam było dokończyć to co się zaczęło bo zaraza sie rozpowszechniła

Golem to tak samo jak Ty na T1 :thumbup:

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

60

Tuesday, 22.11.2011, 16:49

na T1 to powiedz mi kiedy się przed wami chowałem:) walczyłem na tyle ile dawałem rade tylko dzięki waszym zrywaniem paktu potoczyło się tak a nie inaczej bo do tej pory to Armageddon by was lał tak jak to teraz robią żule i rsr:)
ale przyjdzie i czas Armageddonu który dokończy żywot BC:) :D