You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

61

Tuesday, November 22nd 2011, 6:10pm

Może i kiedyś do tego dojdzie nie mówię nie ale na razie się na to nie zapowiada :)
jakoś nie widać żeby nas lał wiosek nie tracimy no nie mówię o tych na 1 lvl a wręcz przeciwnie zdobywamy 8)
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a7962e2543

62

Tuesday, November 22nd 2011, 10:37pm

Heh, zaton widzę lekką napinkę w twojej wypowiedzi :D

Nie ma co się irytować - w sumie wszystko na t2 idzie po twojej myśli :thumbup: Pochwl sie linkem z ostatniego obla, tego z dziś, bo nie widzialem jak dzielnie cię bronili i brawurowo obroniłeś wioskę :thumbsup:

W sumie to było nawet łatwe - przecież nie oblegał klan, a jedna osoba, a ty byleś w klanie ;)

...

Spiryt,

Nie ma co ukrywać - nie umiem postawić chatek - wiosek :) Nie nadaję się do SimCity - przyznaję się :P

Ale po co mam stawiać chatki jak ktoś to zrobi i wybuduje ja najwyżej przejmę :)

Zwróć uwagę jak Ty skończyłeś na t2 i co osiągnąłeś, a ja "który dostawał ciągle lanie" gdzie jestem teraz ...
Zanim ocenisz innych spójrz na siebie :thumbup:

Btw
Twoja wioska (mieszanka) spisuje się doskonale - jak będziesz szukał ciekawych pól do budowy wiosek w 5e to szukaj równie dobrych,
Chętnie ja "przejmę" na jakiś czas tak jak tę z 4e :thumbsup:

POZDRAWIAM

Spiryt77

Intermediate

• Send private message

63

Tuesday, November 22nd 2011, 11:06pm

No widzisz to się nazywa wioska a nie te które Ty budowałeś , przynajmniej się przyglądnij jakie pola są potrzebne bo na pewno do tej pory nie wiedziałeś o co w tym wszystkim chodzi :rotfl: .

A co do mojej gry to muszę cie z przykrością poinformować, że na pewno nie przestałem grać z Twojego powodu i nie wiem co miałeś na myśli jak ja skończyłem na T2 .Po prostu brak czasu .

Ale ja jestem cierpliwy i czy za rok, a może dłużej albo już wkrótce kto wie. Będę Was bombardował i niestety ale wasze wioseczki będą lecieć w dół i ciekawe co wtedy zrobicie będziecie cały serwer bombkami sadzić żebym ja przestał to robić na was.Zapytaj w otoczeniu czy ktoś konta nie oddał z 5 epoki z wioseczką na bombki :P bo na Moim nie mogę niestety grac, bo ktoś inny gra.

A teraz się pociesz troszkę na forum i pochwal co jeszcze osiągnęli Twoi Klanowicze, bo Ty na pewno nic :thumbup:

64

Tuesday, November 22nd 2011, 11:37pm

Niech się cieszą osadkami ( niektórzy w życiu by takich nie mieli ), więcej zmartwienia niż to warte :)
Żegnam :)

65

Wednesday, November 23rd 2011, 12:33am

Spiryt... ja może i stoję trochę z boku ale... od dłuższego czasu straszysz i obiecujesz, że będzie to czy tamto... za miesiąc, za rok... bedziesz bombardował i niszczył wsie... pomyśl tylko o tym, że jak dostaniesz 10-15 nalotów w ciągu jednego dnia to już nie będziesz miał czym latać... to było tak na marginesie

Canis

Beginner

• Send private message

66

Wednesday, November 23rd 2011, 9:44am

Ja też chciałbym podziekowac w tym miejscu Diabłą , poleciałem z miejsca spoza 10 na miejsce 5 w rankingu bohaterów , po długim okresie niczego nierobienia wkońcu mam mega zabawe , i gwarantuje diabłą że ja jej szybkonie skończe bo bardoz mi sie podoba , a burzenie osad robionych przeszło rok czasu ( jak widzisz ze pękaja budynki lv25+ ) jest ...... nadwyraz zabawne .

Spiryt77

Intermediate

• Send private message

67

Wednesday, November 23rd 2011, 3:39pm

Ja nie straszę, bo od straszenia są duchy .

68

Wednesday, December 21st 2011, 5:49pm

Kolejne podejście Diabłów ... na mojego klanowicza z 4 epoki - nie pomogły czołgi piechota zmechanizowana ... w 4 rundzie już nie istnieli :!:

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=50e50b3803

Szkoda Waszego i naszego czasu a exp nam mizerny wpadł ... nie wspominając o waszych minusach :huh:

69

Wednesday, December 21st 2011, 7:26pm

Co za potworności...

To straszne :)