Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Tuesday, 22.11.2011, 18:10

Może i kiedyś do tego dojdzie nie mówię nie ale na razie się na to nie zapowiada :)
jakoś nie widać żeby nas lał wiosek nie tracimy no nie mówię o tych na 1 lvl a wręcz przeciwnie zdobywamy 8)
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a7962e2543

62

Tuesday, 22.11.2011, 22:37

Heh, zaton widzę lekką napinkę w twojej wypowiedzi :D

Nie ma co się irytować - w sumie wszystko na t2 idzie po twojej myśli :thumbup: Pochwl sie linkem z ostatniego obla, tego z dziś, bo nie widzialem jak dzielnie cię bronili i brawurowo obroniłeś wioskę :thumbsup:

W sumie to było nawet łatwe - przecież nie oblegał klan, a jedna osoba, a ty byleś w klanie ;)


...

Spiryt,

Nie ma co ukrywać - nie umiem postawić chatek - wiosek :) Nie nadaję się do SimCity - przyznaję się :P

Ale po co mam stawiać chatki jak ktoś to zrobi i wybuduje ja najwyżej przejmę :)

Zwróć uwagę jak Ty skończyłeś na t2 i co osiągnąłeś, a ja "który dostawał ciągle lanie" gdzie jestem teraz ...
Zanim ocenisz innych spójrz na siebie :thumbup:


Btw
Twoja wioska (mieszanka) spisuje się doskonale - jak będziesz szukał ciekawych pól do budowy wiosek w 5e to szukaj równie dobrych,
Chętnie ja "przejmę" na jakiś czas tak jak tę z 4e :thumbsup:


POZDRAWIAM

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

63

Tuesday, 22.11.2011, 23:06

No widzisz to się nazywa wioska a nie te które Ty budowałeś , przynajmniej się przyglądnij jakie pola są potrzebne bo na pewno do tej pory nie wiedziałeś o co w tym wszystkim chodzi :rotfl: .

A co do mojej gry to muszę cie z przykrością poinformować, że na pewno nie przestałem grać z Twojego powodu i nie wiem co miałeś na myśli jak ja skończyłem na T2 .Po prostu brak czasu .

Ale ja jestem cierpliwy i czy za rok, a może dłużej albo już wkrótce kto wie. Będę Was bombardował i niestety ale wasze wioseczki będą lecieć w dół i ciekawe co wtedy zrobicie będziecie cały serwer bombkami sadzić żebym ja przestał to robić na was.Zapytaj w otoczeniu czy ktoś konta nie oddał z 5 epoki z wioseczką na bombki :P bo na Moim nie mogę niestety grac, bo ktoś inny gra.

A teraz się pociesz troszkę na forum i pochwal co jeszcze osiągnęli Twoi Klanowicze, bo Ty na pewno nic :thumbup:

64

Tuesday, 22.11.2011, 23:37

Niech się cieszą osadkami ( niektórzy w życiu by takich nie mieli ), więcej zmartwienia niż to warte :)
Żegnam :)

65

Wednesday, 23.11.2011, 00:33

Spiryt... ja może i stoję trochę z boku ale... od dłuższego czasu straszysz i obiecujesz, że będzie to czy tamto... za miesiąc, za rok... bedziesz bombardował i niszczył wsie... pomyśl tylko o tym, że jak dostaniesz 10-15 nalotów w ciągu jednego dnia to już nie będziesz miał czym latać... to było tak na marginesie

Canis

Początkujący

Postów: 49

Skąd: zachodniopomorskie

  • Wyślij prywatną wiadomość

66

Wednesday, 23.11.2011, 09:44

Ja też chciałbym podziekowac w tym miejscu Diabłą , poleciałem z miejsca spoza 10 na miejsce 5 w rankingu bohaterów , po długim okresie niczego nierobienia wkońcu mam mega zabawe , i gwarantuje diabłą że ja jej szybkonie skończe bo bardoz mi sie podoba , a burzenie osad robionych przeszło rok czasu ( jak widzisz ze pękaja budynki lv25+ ) jest ...... nadwyraz zabawne .

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

67

Wednesday, 23.11.2011, 15:39

Ja nie straszę, bo od straszenia są duchy .

68

Wednesday, 21.12.2011, 17:49

Kolejne podejście Diabłów ... na mojego klanowicza z 4 epoki - nie pomogły czołgi piechota zmechanizowana ... w 4 rundzie już nie istnieli :!:

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=50e50b3803

Szkoda Waszego i naszego czasu a exp nam mizerny wpadł ... nie wspominając o waszych minusach :huh:

69

Wednesday, 21.12.2011, 19:26

Co za potworności...


To straszne :)