Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 14.10.2011, 18:06

Nadużycia...

Witam,
wg mnie pojawiają się spore nadużycia ze strony Moderatorów. Zawsze jak ma dostać karę jakiś ZUL lub członek RSR pojawia się Lomnas lub Krowa i zamykają temat. Dosyć nadużyć...Admini powinni coś z tym zrobić.

Wracam do tematu gdzie nazwano mnie brodzikiem intelektualnym a wg Krowy nie ma sprawy. Owszem jest chyba, ze po raz kolejny roznie traktowani sa rozni gracze. Poz tym, nie bylo upomnien w zwiazku z wypowiadaniem sie w temacie skargi dla Vilentra i MW.

Rozumiem, ze regulamin mozna teraz jawnie lamac? Czy tez moze moga to robic czlonkowie Zuli i RSR tylko dlatego, ze ich czlonkowie sa Moderatorami.

Liczę na zajęcie się sprawą przez Adminów.

T1
Moje ID: 44255
ID obrazajacego:
1772

Link do tematu na forum, gdzie były naduzycia:
Obraza kilkunastu osób

Prosze o przeniesienie jesli dzial nie ten choc skarga to do konca nie jest a i tak Thorga zaglada tam z czestotliwoscia raz na miesiac..

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (14.10.2011, 18:24)


Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 14.10.2011, 19:00

Oj Sorenik jaki Ty biedny jesteś, nikt Cie nie potrafi wysłuchać i zrozumieć szkoda mi się Ciebie zrobiło, nie wiem może Ci to ciąży od dzieciństwa, więc postuluje do administracji dajcie szanse Serenikowi, wysłuchajcie jego żali bo szkoda gracza nie daj boże zrezygnuje z gry, została by po nim ogromna pustka :(

3

Friday, 14.10.2011, 19:18

O Darek, dzieki. Wpadnij na to zlomowanie mnie to pogadamy...

4

Friday, 14.10.2011, 20:39

I co kumulke zrobisz i będziesz zgrywał kozaka?

5

Friday, 14.10.2011, 20:56

Na tobie Rafiwariat zadzialalo, wrociles w worku...jesli zapomniales...zreszta widzialem, ze ostatnio znowu...jaka szkoda...

6

Friday, 14.10.2011, 21:12

ustaw sie armia Vs armia a nie 5 Vs 1 chociaż ty tak pewnie nie potrafisz,leszczyki tak maja

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 14.10.2011, 21:23

I tak na marginesie moderatorzy zamykają temat żeby nie było dalszych pyskówek.
Jeśli cię interesuje najwięcej od Lomnasa właśnie dostałem:P (a dokładniej wszystkie:D)
DO tego twoja wyimaginowana obraza była na forum nie w grze więc nie łudź się że bana w grze dostane.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

8

Friday, 14.10.2011, 22:55

Nikt nie chce twojego bana w grze, na kim mielibysmy expic...chodzi o zwykla uczciwosc i przestrzeganie zasad forum przez wszystkich a nie tylko BC.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Saturday, 15.10.2011, 10:15

Jak na razie cykorze tylko grozisz. Zapraszam.

I jak się ciesze że nie umiesz grać uczciwie:) W związku ze złamaniem przez ciebie rozejmu na bombardowania będę miał przyjemność spalić cię do ziemi:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (15.10.2011, 17:10)


10

Monday, 17.10.2011, 11:59

Ole +1 za brodzik

Dla autora: jak czujesz się obrażony to zgłoś temat do Mod/OP.

Zamykam, bo jeszcze osty za napinki polecą.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker