Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 17.10.2011, 16:10

Armageddon nigdy wcześniej nie był objęty paktem

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Monday, 17.10.2011, 17:10

Zaczyna się robić ciekawie :D
Zaczeło się wszystko od Mario - to co zrobiłeś Soreniku to było zwykłe dziadostwo, tak jak pisałem juz niejednokrotnie - standardowe, dziadowskie zachowanie BC. Mario był przydatny to był cacy, jak stracił "na wartości" i chciał odejść to trzeba go za to ukarać tak? Dalszy ciąg wydarzeń uważam za dość przypadkowy i pod wpływem pewnych emocji...
Nie robiliśmy sobie nawzajem złośliwości w postaci nalotów, nawet na klany oficjalnie nie objęte układem - ot taki cichy układ i było dobrze, nagle Sorenikowi przypomniało się że jest luka i należy ukarać niesfornego gracza. SYF panie Soreniku!!!
Mnie Mario osobiście ani parzy ani ziębi, ale obecnie jest naszym sojusznikiem i nie możemy Twojego chamskiego postępowania pozostawić ot tak sobie...

23

Monday, 17.10.2011, 17:17

Źle jesteście poinformowani zaczęło się od tego pana "krzysiol24" wyskoczył z głównego klanu ARCYŻULE i wskoczył do Armageddeonu żeby oblegać naszą 6 epokę.
Pakt obejmował 3 kany BC i 3 klany waszej koalicji więc dostał naloty

24

Monday, 17.10.2011, 17:24

krzysiol nie robił nalotów tylko załozył obleg bedąc w jednym z klanow koalicji wiec nei wiem dlaczego dostał nalot ?? mozlicie załozyc mu obleg i tyle - reakcja równa akcji a nie odwet w postaci nalotu :)
, nie wiem od kogo sie zaczeło ale Mario dostał naloty za to ze od was odszedł ?? tak czy nie ??
a ja powtórze a Davidossus/Soren potwierdził i pewnie bodex i jerzys gdyby grali dalej zgodziliby sie ze mną - rozejm dotyczył Żuli i aka , RSR i aka i BC i aka , wy tworzyliście "nowe" klany BC które objete zostały paktem chociaz tak naprawde nie były w pakt wpisane i co mamy latac teraz na nie z bombkami bo "nie było" ich na liście ??
poza tym zgodziliśmy sie wszyscy z tym ze naloty to złooo ;) i nie bedziemy ich robic :) , trzymaliśmy sie tego do tej pory bez wzgledu na to kogo to dotyczyło , oprócz graczy bez klanu :D oczywiście a wy zaczeliście bombardowania mało tego ze klanu to jeszcze i sojusznika

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (17.10.2011, 17:29)


25

Monday, 17.10.2011, 17:27

A jak wytłumaczysz tą wypowiedź? nie ma wzmianki o akademiach

Nadawca: Święty Wacek
Tytuł wiadomości: Re: Naloty
Data wysłania: 2011-10-04 23:58:14
To trochu źle wiesz. Były brane pod uwagę 3 liczące się klany BC i 3 z
naszej strony. I tak jest do dziś.
Ja tam osobiście nalotów jakoś nie popieram.

Pytanie jakie kalny po Waszej stronie:
Nadawca: Święty Wacek
Tytuł wiadomości: Re: Naloty
Data wysłania: 2011-10-05 00:01:23
ZULE, ZULKI, RSR.
Pakt oczywiście można rozciągnąć na inne klany, ale tak by było po równo.

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Monday, 17.10.2011, 17:46

Jedynie ta wypowiedz powtarzasz .

A dlaczego powstał pakt o nie nalotach miedzy silnymi klanami ,bo wyrządzają duże zło to nie znaczy ze trzeba robić to słabszym klanom jak wy to zrobiliście .

Cytat

.poza tym Wruz standardowo skupil sie na BC Guard podczas gdy cale BC robilo naloty na Arma...
Taka jest siła Bc co widać w wypowiedzi Sorena wyżej.

I bardzo dobrze zrobił że Cie zjechał bombkami bez względu na wynik, a jak bym nie był w podroży to na pewno bym tez robił bombki co z tym by poszło to Twoje naloty były by skasowane co na mnie poszły.

27

Monday, 17.10.2011, 17:52

Zjechal bombkami to z lekka prxesadzone, bombkami to co najwyzej ja zjechalem Ciebie...

Robert, jak napisal Wacek, 3 liczace sie klany BC. Sa to Org, BC1, Guard. Tyle w tym temacie.

Co do świnstw Shin to jestes w tym expertem. Grzeol jak odchodzil to robiles mu naloty i jak to Ty napisales, "sam byś skorzystal z okazji". Wiec ja skorzystalem z okazji. Poza tym, temat nie dotyczy tego czy jestem chamski w stosunku do Mario, byc moze tak...temat dotyczy zerwania paktu. Nie moglem go zerwac nalotami na Mario bo:
1. Nie byly to pierwsze naloty na Arma
2. Arma wg info nie wchodził w sklad paktu
wiec dajce sobie na wstrzymanie z Mario, zwlaszcza Ty Shin, bo sam masz tyle honoru co nic. W sumiet to bylismy w MW i SSGU a mnie atakujesz, masz z tym problem, ze nie gramy w tym samym klanie. Nie mozessz sie z tym pogodzic? Rozumowanie 5-latka...

Robert, po raz kolejny potwierdze, tez tak myslelismy, ze glowne z aka. Niemniej Wacek napisal ze jestem w bledzie, ze nie bylem przy zawieraniu paktu, podjerzewam, ze Ty tez. Wypowiedzial sie w temacie wiec tego sie trzymalismy.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (17.10.2011, 18:01)


Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Monday, 17.10.2011, 18:01

Zjechać to ja Ciebie zjadę i to lepiej niż ty mnie i na pewno nie ucieknę na urlop .

29

Monday, 17.10.2011, 18:03

Nikt nie uciekl na urlop, nawet napisalem kiedy wroce Wolfowi...daj choc jedna bombke ;) najpierw je zdejme a pozniej to juz bedzie podkladka...
Ktoś powinen Cie poskromic, szkoda, ze Wolf sie nie zdecyduje na wywalenie Cie z klanu...moglbys sie popisac...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (17.10.2011, 18:14)


Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Monday, 17.10.2011, 18:16

Poskromić to sobie możesz kucyka swojego :rotfl: . Czyżbym wyczuł strach ze szukasz na forum ludzi którzy mnie poskromią jak to powiedziałeś.

To Ciebie powinni wywalić i już nie przyjąć do żadnego klanu, chyba byś się popłakał .

A ja bym sobie poradził na pewno, a tym bardziej z Tobą.

31

Monday, 17.10.2011, 18:18

Armagedon dostał naloty tylko dlatego że nie był objęty paktem to była przestroga żeby nie oblegali wiosek na 2 lvl

32

Monday, 17.10.2011, 18:19

Tak, tak a teraz wrocmy do rzeczywistosci.
Nalotow nie chce nikt sa przepychanki ale to bez sensu. Budynki stawimy 5 dni i przez glupie naloty je tracimy...juz bez wzgledu na to co to jest czy silos czy CD...pakt jest i tego sie trzymajmy...dajmy sobie buzi...
Poza tym, zyjecie w przekonaniu, ze my nie mamy bombek...tez mamy i to sporo wiec nikomu sie to nie oplaca...nie ma sie co straszyc...
Ja sugeruje Spiryt, zebys sobie w opisie dodal do tych 10+2 i jak sie skonczy pakt to sobie pouzywasz...bo tak naprawde to teraz wiecej szkodzisz kolegom z Arma niz ja ;)

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Monday, 17.10.2011, 18:28

Ja nikogo nie straszę tylko ja wiem co zrobię i tylko Tobie .

A jak mnie inni zbombardują to na pewno się nie załamie, a będą cierpieć te osoby co są blisko mnie bo chyba nie myślisz ze będę latał godzinę z bombkami w jedna stronę żeby stracić bombki za długo się budują 8)

Wiele wycierpieli i się nie załamali i nie rozplączą a tylko dlatego ze są twardzi jak to ludzie z tego klanu i dlaczego mieszasz do tego Armagedon .
Tonący się brzytwy chwyta jak widzę .
Bo ja nie grożę nikomu ze słabszych klanów tylko z tych co poleca na mnie bombki zaraz jak puszczę na Ciebie .

Tylko nie myśl ze jak tylko wyjdziesz z urlopu ja poczekam na odpowiedni moment.

34

Monday, 17.10.2011, 18:29

Szkoda gadac z Toba...juz mi sie nie chce wiec twoje posty bede ignorowal...mam nadzieje, ze pakt bedzie zachowany...i kolejny Wruzgul go nie zlamie...ale jak to sie mowi czas pokaze

Poza tematem, kiedys jak kojarze bylo mnie tego ciaglego obrzucania sie blotem. Zawsze byly walki: SS, MW, PSD, IW, itd itp...ale ludzie sie jako tako szanowali...przyszly dzieci i zepsuly gre...

5zł skasowalem bo dzieci teraz lodow jesc nie moga...

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (17.10.2011, 18:39)


Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Monday, 17.10.2011, 18:36

A co rodzice dali Ci kieszonkowe ze chcesz mnie wspomóc .

Ale dzięki nie skorzystam mam swoje .

Dobra koniec bo Ci zaraz argumentów braknie lub już zabrakło.

Zaraz cały serwer będziesz jechać nalotami.

I w takim wypadku będę musiał odpuścić bo tylu graczy na swoje barki brać to by mnie przerosło.

A gdzie Twój post co mi 5zł na loda chciałeś dać ?

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Monday, 17.10.2011, 18:38

"Co do świnstw Shin to jestes w tym expertem. Grzeol jak odchodzil to robiles mu naloty i jak to Ty napisales, "sam byś skorzystal z okazji". Wiec ja skorzystalem z okazji..."

"...wiec dajce sobie na wstrzymanie z Mario, zwlaszcza Ty Shin, bo sam masz tyle honoru co nic. W sumiet to bylismy w MW i SSGU a mnie atakujesz, masz z tym problem, ze nie gramy w tym samym klanie. Nie mozessz sie z tym pogodzic? Rozumowanie 5-latka..."
Człowieczku, grzeol jak odchodził był bez klanu więc dostał strzała. Postaraj się choć trochę odróżnić sytuację bo widze że masz z tym problemy.
Korzystać z okazji to ja też mogłem latając np. po Husarii a nie zrobiłem tego ani razu...bo wg. ciebie mam tyle honoru co nic, ale skoro tak to ile ty masz honoru człowieczku? Sam oceń...

37

Monday, 17.10.2011, 18:40

Nie skomentowales odchodzenia od klanu...czym moje postepowanie rozni sie od Twojego? Niczym wiec nie oceniaj mnie...jak robisz to samo...
Zawsze jak sie pojawi jakis wazny temat to zaraz go zasmiecisz...koniec spamowania...

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Monday, 17.10.2011, 19:23

Jakiego odchodzenia od klanu?? O czym ty do mnie rozmawiasz??

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

39

Monday, 17.10.2011, 20:22

Po kolei:

Wruz obronca musial sie postawic...

Nie postawić tylko uznałem to za złamanie rozejmu!! I poleciałem do ciebie tyloma bombkami ile dało się postawić w takim czasie!

Wy ciagle zyjecie w swiadomosci, ze my sie boimy Waszych bombek...

Ktoś kiedyś powiedział że tylko głupi się nie boi:)

Wruz szuka czarnej owcy, wiedzialem od poczatku, ze bede to ja...

Nie szukam pierwsze naloty były od ciebie potem Darek72

Spiryt zrobi mi 2x naloty a ja Wruzgulowi i ani ja ani Wruz nie bedziemy bronili. No i sie nie zgodzili...szkoda...

A kto ci się bronił bronić przed nalotami??? Cały czas byłeś przy kompie pisaliśmy do siebie mogłeś mnie łapać!!! Nie robiłem tak jak ty nocnych nalotów nie zalogowanym graczom!!

poza tym Wruz standardowo skupil sie na BC Guard

Ja was nawet nie rozróżniam lecę według listy w przyjaciołach. I tak jak mówiłem wcześniej dostałem info tylko o twoich i Darka nalotach!!

bolaks:
Armageddon nigdy wcześniej nie był objęty paktem

O czym ty bredzisz od powstania są ujęci na stronie naszego klanu. Przeszli tam nasi graczebo chwilowych przetasowaniach. Nawet Spiryt który najgłośniej o nich krzyczy od początku gra w Żulach!!

MW
Popieram w 100% (z 17 10:D)

soren:

Nikt nie uciekl na urlop, nawet napisalem kiedy wroce Wolfowi...daj choc jedna bombke ;) najpierw je zdejme a pozniej to juz bedzie podkladka...

Ktoś powinen Cie poskromic, szkoda, ze Wolf sie nie zdecyduje na wywalenie Cie z klanu...moglbys sie popisac...

Od Wolfa wara!! My nie wywalany za własne opinie. I nie kłam to były pierwsze naloty na arm przed sec. Janet pytałem!!

I na koniec tak jestem wyrywny, ale do honorowy i mam jaja. Czyli te cechy które tobie brak. Ja się nie boje złomowania ani jeśli ktoś mnie złapie:D
Nawet Lorda się możesz spytać, z normalnymi ludźmi rozmawiam normalnie, czy to Buc czy żul. Z tobą się nie da.

To jest tylko gra i nie zamierzam się zesz.... dla jakiegoś celu. W każdej chwili mogę z kilkoma osobami przejść do klanu nie objętego według
ciebie paktem i zjechać cię do fundamentów.
I nie powiem nigdy że pada deszcz kiedy ty nam plujesz w twarz!!!!
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (17.10.2011, 20:32)


40

Monday, 17.10.2011, 20:39

Chyba 8 sztuk z Biedronki masz...zapraszam do klanu nie objetego paktem...chyba zaczelo padac u Ciebie Wruz?
A mi Wujek powiedział, że Ty byłeś pierwszy...takie gadanie o niczym...jaja trzeba miec a nie kupować...myslisz, ze od dwoch nalotów Ci urosna? Mozna zacytowac jedna ze skarg, Wruz vel mały Frędzel...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (17.10.2011, 20:47)


Podobne wątki