Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 17.10.2011, 12:15

Spam....

Witam,
temat założony, żeby była jasność. Pakt dotyczy:
1. RSR, Zule i wszystkie odłamy z Żule w nazwie, Lwy (Arma+Elfiki), Cracovia
2. Klany z BC w nazwie, Husaria
Wszelkie naloty traktowane będą jako zerwanie paktu. W temacie proszę wpisywać wszelkie nadużycia z tym związane z linkiem i proszę go nie kasować. Żeby było jasne kto złamał pakt. Proszę też zwłaszcza Darka i MW o nie spamowanie.
Pozdr
Dawid

TYTUL ZMIENIONY BO ZULE PO RAZ KOLEJNY NIE POTRAFILI PISAC NA TEMAT!!!!

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (17.10.2011, 21:58)


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 17.10.2011, 13:24

Oczywiście ty i Darek72 złamaliście

Ba mało tego insynuowałeś (skorzystaj ze słownika jeśli za trudne słowo) do tego że robisz to za przyzwoleniem Wacka.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (17.10.2011, 14:08)


Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 17.10.2011, 13:55

hallo nie mylić tylko mnie Darka z tym zdrajczykiem Darkiem 72 :D
Ole wpisz w swoim poście przy Darku tą cyferkę 72, (może to współczynnik inteligencji) będzie wiadomo o kogo chodzi

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Golem" (17.10.2011, 14:01)


Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 17.10.2011, 14:20

Kiedy wrócisz z urlopu bo ja czekam !!

I o tych nalotach na mnie na pewno nie zapomnę i Oriona a tym bardziej o nalotach na Armageddon bo od dawna wiadomo że jesteśmy po stronie Arcyzuli i RSR, więc dobrze wiecie o tym.Więc takie głupie wiadomości że nie mieli wpisane na klanówce to mnie nawet nie interesuje.

A tak poza tym popatrz sobie na strony waszych klanów czy maja wszystkie dobrze wpisany pakt bo jedni maja tylko z Arcyzulami , a drudzy tylko z RSR i jak to mam odebrać bo inni wcale nie maja wpisane.Więc można bombardować te klany BC co nie maja wpisanego paktu o zakazie nalotów ?

To można ich bombardować jak to wy zrobiliście na byłego swojego gracza co przeszedł do naszego klanu żeby go wyniszczyć . To jest wasza siła ??

5

Monday, 17.10.2011, 14:34

To co macie wpisane na stronach klanowych mnie nie obchodzi...zrob nalot i bedzie po rozejmie...a pakt zerwal Wruzgul...choc Wy jak zawsze bedziecie gadac swoje...
...zgodnie z info pakt obowiazywal 3 klany z kazdej strony...tak napisal Wacek...to co napisaliscie Wy a zwlaszcza Wruzgul, ktory bierze sie za naloty a nie umie ich robic :D to inna sprawa...

Zatoń u Ciebie nie ma cyferki czyli rozumiem, że 0. Nawet by sie zgadzało ;)

Na stronach kalnowych nie musi być nic wpisane...

Przypomnę rozmowę, w której dopytuję się jakie klany objęte są rozejmem:
Nadawca: Święty Wacek
Tytuł wiadomości: Re: Naloty
Data wysłania: 2011-10-04 23:58:14
To trochu źle wiesz. Były brane pod uwagę 3 liczące się klany BC i 3 z
naszej strony. I tak jest do dziś.
Ja tam osobiście nalotów jakoś nie popieram.

Pytanie jakie kalny po Waszej stronie:
Nadawca: Święty Wacek
Tytuł wiadomości: Re: Naloty
Data wysłania: 2011-10-05 00:01:23
ZULE, ZULKI, RSR.
Pakt oczywiście można rozciągnąć na inne klany, ale tak by było po równo.

Więc możecie płakać ale to już nie nasz problem, ustalcie między sobą. Poza tym, to Wasze Szefostwo powinno zadbac o to, zeby Wam o tym powiedziec.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (17.10.2011, 14:43)


Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 17.10.2011, 14:42

Ja po prostu Ci oddam te naloty i też ich nie umie robić :thumbsup: ale budynki poleca .I dla mnie to nie jest złamanie paktu.

No to jak na Ciebie zostały zrobione naloty to czemu na Wruzgula nie puściłeś nalotów bałeś się na pewno ?

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 17.10.2011, 14:43

Ja tobie zburzyłem a ty mi??
Ja ciebie atakuje a ty mnie???
Dlaczego insynuujesz sytuacje które nie mają miejsca? I na jakiej podstawie sugerujesz że ich nie umiem?
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=003003b7b0
Siedzisz zabunkrowany w jednej wiosce służąc jako farma!!
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=283b125ae7
Nigdy rozejm nie obejmował 3 klanów i my i wy mamy więcej, swoimi wypowiedziami potwierdzasz tylko moją opinię o tobie wyrażoną wcześniej!!!
To że nie umiesz czytać ze zrozumieniem to twój indywidualny problem, dosyć powszechny zresztą w BC. Niejednokrotnie udowadnialiście że nie umiecie dotrzymywać umów, potem tłumacząc taką albo inną interpretacją.
Dlatego nie ma już między nami żadnych rozejmów na oblegi!!!

Na razie załatwiłeś wszystkim kolegom poza klanem naloty (czego dotychczas nie robiliśmy) słabe szanse są na zburzenie stolicy ale kiedyś się uda:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

8

Monday, 17.10.2011, 14:46

No tak, straszcie sie balem ;) niech bedzie ;) Wasz klan zlamal pakt wiec dostaly najblizsze osady...

Zrob te naloty,jak Ty to odczytasz to mnie nie obchodzi. BC jako zlamanie paktu wiec juz go nie bedzie...pytanie ile osob chce tego paktu bo narazie nie chcesz Ty i Wruz...

Wruzl dzieciaku, robisz naloty armia z 200% zniszczeniem? Niech Spiryt pochwali Ci sie ile stracil...no i gratki zburzenia silosów...Ty nadal nic ie zrozumiales...

I kolejne bzdury wypisujesz...Shin od dawna bombowal naszych poza klanem...nic nie wiesz wiec sie nie wypowiadaj...
No i ja jakos farmiony nie jestem, chyba,ze mowisz o tych wycieczkach na puste wioski?

Wruzgul, przeczytal info ze zrozumieniem i zauwazy, ze przecinek to Arma a kropka to Cracovia...nasz kolejny inteligent...

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (17.10.2011, 14:56)


Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 17.10.2011, 14:57

To powiem Ci tak pakt chcą wszyscy, tylko traktowanie słabszych klanów przez silniejsze jest bardzo nie uczciwe dla mnie .

Bo jak najsilniejsze klany podpisują ugody to trzeba spojrzeć na słabsze tez i tu jest wasza wielkość olewania słabszych.
Jedynie jak potrzebujecie czegoś od nich to ich widzicie i ładnie piszecie .

Bo jedni od drugich się zabezpiecza jak było w tym przypadku i nalatują słabsze klany bo im nic nie będzie groziło.

A graczy nie przybywa tylko ubywa jak byście nie zauważyli i doprowadzicie do tego że będziecie mieć po dwa klany i sami ze sobą grać.

Ale może być tez tak ze wszystkie klany te słabsze obrócą się przeciwko wam .

10

Monday, 17.10.2011, 15:00

Slabsz, hmm...raczej nie sadze, zebys byl w slabszym klanie...a Arma to najsilniejszy z tych ktore zostaly. Poza tym naloty dostawal Mario za zdrade, bynajmniej ode mnie...no a Wruz obronca musial sie postawic...

Jak chca wszyscy proponuje nie zasmiecac watku...pakt bedzie a jak sie skonczy, bo sie kiedys skonczy wowczas sobie polatamy i tyle...

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Monday, 17.10.2011, 15:01

czym ty się chwalisz ze zniszczyłeś mi budynki, ja w przeciwieństwie do ciebie idę spać a nie ciesze się jak dziecko ze w nocy siedziałem i robiłem naloty.

Zobaczymy czy pochwalisz się ile Ty stracisz budynków jak Ci bombki puszczę moje.

12

Monday, 17.10.2011, 15:02

Nadawca: Święty Wacek
Tytuł wiadomości: Re: Naloty
Data wysłania: 2011-10-05 00:01:23
ZULE, ZULKI, RSR.
Pakt oczywiście można rozciągnąć na inne klany, ale tak by było po równo

Od dawna pakt obowiązuje 3 klany BC a po waszej stronie ARCYŻULE ARCYZULKI Resurrection
Armageddon Elfiki nigdy nie były objęte paktem jak się mylę to niech się wypowie ktoś kto ten pakty ustalał

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Monday, 17.10.2011, 15:03

Za zdrade mówisz.. czyli Darka72 też możemy zrównać z ziemią??? też nas kiedyś zdradził i odszedł do was!!! Takie jest Twoje płytkie rozumowanie niestety :D

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Monday, 17.10.2011, 15:07

Armagedon by Was teraz lał i to dobrze gdybyście nie złamali paktu w wakacje i nie zostalibyśmy wtedy olani i zostawieni przez inne klany na pastwę losu, bo Was właśnie jeden z silnych klanów oblęzył to przez dwa miechy lataliście po nawet się zdarzyło 4 klany na raz i co tydzień 3 oblegi, bo mieliśmy wpisany sojusz z nimi to wam było tak wygodnie nas niszczyć .

I oczywiście nie ponieśliście żadnej konsekwencji .

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Monday, 17.10.2011, 15:17

No widzisz Golem dobrze mówi że nas Darek72 zdradził i przeszedł do was, wiec na niego można robić naloty bo jak dobrze przeczytałem Twój post za zdradę się robi naloty .

16

Monday, 17.10.2011, 15:20

Spiryt a ty wciaz nic nie rozumiesz , i po co siedzisz w klanie u Wolfa bo jestes na pastwe losu zostawiony ??? dlaczego możesz teraz na spokojnie sie rozwijac ?? bo cie ktos olał ??
za to co piszesz Wolf powienien wywalic cie z klanu i wtedy bys wiedzał co to znaczy byc zostawionym i olanym :P
a napisz na forum tak zeby wszyscy przeczytali czy od czasu rozejmu mieliscie Wy - Armageddon i Elfiki jakies naloty ??? rozejm na naloty objął i Was jako klany sojusznicze ( byliscie traktowania jako aka RSR ) tak samo jak i Husarie
generalnie chodziło o Zuli i RSR wraz z akademiami a gdyby poleciały na Was naloty odpowiedzilibyśmy tym samym i tyle.
Naloty jako takie są jak atomówki w czasie zimnej wojny - są i dobrze że są ale sa nieużywane i rdzewieja bo powodują za duże zniszczenia.
Naloty na Mario to według mnie s(ocenzurowano) , gracz postanowił zmienić strone jego wola ale niszczenie mu za to wiosek to przesada.
czy każdemu kto odważy sie odejść z upadającego już BC bedziecie palili wioski ??? chcecie zastraszyc graczy bo chca odejść chyba nie tędy droga :)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (17.10.2011, 15:29)


17

Monday, 17.10.2011, 15:30

Nie tedy droga. Poza tym Wasze rozumowanie tez jest bledne. Juz kiedys cos podobnego zrobil Palagrin. Do sedna. Np. u mnie moge sobie zostawic wioske na bombki i "bojowa". No i bombowac. Reszta BC powie,z e nie ma z tym nic wspolnego. Wasze bombki nic nie zrobia...a ja bede latal. Bledne podejscie. Pakt na brak nalotow to pakt na brak nalotow. Zadnego wyskakiwania i wracanie do klanu.

Prosze zrob te naloty a pakt szybko sie skonczy i tyle...Wy ciagle zyjecie w swiadomosci, ze my sie boimy Waszych bombek...znowu bledne podjescie...

Robert, my tez, do tej pory zylismy w przeswiadczeniu, ze Arma ma taki pakt. Byc moze to blad ale Wacek napisal cos innego. Nie zwalam na niego, wyjasnil to. Nie uwazam, zeby byl tez brak zrozumienia z mojej strony, inaczej zroumiec sie nie da - 3 klany...
Dodam, ze kazdy sie zdziwil, ze taka byla odpowiedz no ale 3 klany to 3 wiec ludzie porobili bombki i testowali...w temacie standardowo Wruz szuka czarnej owcy, wiedzialem od poczatku, ze bede to ja...naloty robili tez inn o czym dobrze wiecie...
Na teraz wiadomo co i jak...dodam, że jako uczciwy gracz ;) zaproponowałe Spirytowi i Wruzgulowi rozwiazanie. Spiryt zrobi mi 2x naloty a ja Wruzgulowi i ani ja ani Wruz nie bedziemy bronili. No i sie nie zgodzili...szkoda...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (17.10.2011, 15:39)


Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Monday, 17.10.2011, 15:35

Widzę że Ty nic nie rozumiesz, teraz objęliście inne klany tym paktem .Dobre teraz to sobie możecie obejmować inne klany po fakcie.

Ja napisałem prawdę i to nie było napisane ze teraz byliśmy olani bo teraz się rozwijamy spokojnie, ale teraz były klany słabsze ominięte .

A co mi teraz z paktu jak dwa dni temu dostałem w nocy naloty , a ja jestem taki ze je oddam nawet gdybym nie miał spokoju na serwerze i został na samej stolicy .

Piszesz że powinien mnie Wolf wyrzucić z klanu a czemu nie powiesz czemu nie było odpowiedzialności za złamanie paktu o tym co pisałem.

Nie boje się wyrzucenia z klanu , przynajmniej byście mieli łatwy cel bo z innymi z 6 epoki wioskami sobie niestety nie radzicie :P w zdobywaniu .

19

Monday, 17.10.2011, 15:45

Spiryt ale Wasz klan obejmowal pakt i gdyby nie Wruz to nikt by nie polecial do Was, wiec o co chodzi? Wruzgul zaatakowal mnie wiec my Was...Jestescie wpisani w pakt od poczatku...poza tym Wruz standardowo skupil sie na BC Guard podczas gdy cale BC robilo naloty na Arma...

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Monday, 17.10.2011, 16:02

Ja powiem tak i nie będę już nic pisać chyba, że naloty zrobię a wy odbierajcie sobie to jak chcecie .

Bo nie jestem i nie będę chłopcem do bicia .

Mi nie chodziło o ten klan co aktualnie jestem tylko te co dopiero teraz dopisaliście.

Podobne wątki